Yağmur Şehri Felç Etti
SİVAS´taki AK PARTİ oylarının düşmesinin müsebbiplerinden biri olan SAMİ AYDIN, kamuoyu tarafından eleştiriliyor. FETÖ yapısının bir bardak çayını dahi içmemiş VATAN ve MİLLET sevdalısı insanları FETÖCÜ diye savcılığa şikayet eden AYDIN´ın, bu şikayetler yolu ile neleri perdelediği ise kamuoyu tarafından yakınen biliniyor.
Tarih: 25.6.2018 19:09:13/ 1425okunma / 1yorum

SPHM ÖZEL HABER

BUGÜN şehirde yaklaşık 1 saat yağan yağmur SİVAS´ı felç etti. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlamak yerine şahsi işleri ile uğraşan AYDIN ise eleştirilerin odağında.

Pek çok mahalle ve sokakta esnaf kendi imkanları ile gölcükleri dağıtma uğraşını verirlerken, Denizi olmayan şehre de her yağmur sonu denizin getirildiği esprilerinin yapılmasına neden oldu. Son 9 ayına giren Başkan AYDIN´ın ise Belediye çalışmalarını ise beceremediği belirtiliyor.

AK PARTİ´nin SİVAS´ta 24 Haziran seçimlerindeki parti oy kayıplarının birinci sebebi olarak AYDIN´ın yanlı ve zayıf icratları olduğu belirtiliyor.

Kişiye dair imar uygulamaları, yakın çevresine imtiyazlar, OSB´deki İTFAİYE yeri ve binasını fabrikasına kattığı iddiaları, FETÖ DERNEĞİ KİMSE YOK MU´nun reklamının BELEDİYE LED akranlarda yayınlanması, FETÖ iltisaklı birini MECLİS ÜYESİ seçmesi gibi pek çok şaibe ile gündemden düşmeyen AYDIN´ın AK PARTİ oylarının kaybolmasında etken olduğu yorumları yapılıyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Yağmur Şehri Felç Etti
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ekmek fab
25.6.2018 21:30:02
birde hala şu yiyğier ekmek fabrikası sevgisini merak ediyoru.Adamlar 4 tane bacayı kullanmayıp camdan direk baca çıkartılar yılladır filitre yok normal denildi.Yine fanları yıllarca yasal degeri üstü ses gürültü çıkardı.Yine kimsenin haberi yok.Yine adamalar yoları kaldırmları işgal etti.Aaçlarını kaldrımalara park etti otorparkı vs yeterli olması gerekirken yine Yiğiterker ya yaparlar.Adamlar hakkında gün boyu fiş vermeyip akşam göstermelik fiş kestiklerine dair cezai işlem yapıldı.Hala çalışma ruhsatı işyeri açma ruhsatı veren belediye hala umrunda değil.Yaw bu Yiğiter ekmek fabrikası sevgisi neden cidden iyice merak ettim.Bu kadar usulsiz fan baca vergi fişlerinde cezai işlme yapılan firma kaldırmları kapatan araçlarını park eden otoparkı yeterli olmayan firma hakkında bu kadar usulsuzlukleri olan bir firmayi neden incelemez merak ediyorum.Ve çalışma ruhsatı var diyerek normal demelerini.Bunların hepside belgelerle sabit bu arada hiç savunmaya kalkmayın.
SİVAS İçin Koşturuyor!
SİVAS İçin Koşturuyor!
TBMM´nin en hareketli vekillerinden biri olan hemşehrimiz Habib SOLUK, bir günlük çalışma ziyaretini SİVAS´ta tamamladıktan sonra akşam İSTANBUL´a geçti.
Aşk mı? Mantık mı?
Aşk mı? Mantık mı?
Tacettin KEPENEK Yazdı...
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce adamı; Bir zümrenin emir kulu değildir.Hiçbir merkezden talimat almaz.
Bir Kişiye Dokuz Pul,Dokuz Kişiye Bir Pul
Bir Kişiye Dokuz Pul,Dokuz Kişiye Bir Pul
Adaletsiz gelir dağılımı büyümeye devam ediyor. Toplumun büyük bir kesimi asgari ücret ile açlık sınırında yaşam savaş verirken, toplumda var olan “mutlu bir azınlık” ise, asgari ücretin katbe katını bir günde harcıyor.
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Adeta yönetici ve seçilmişlerin hak ve hukuku yok olarak yaşadığı ilimizde yine akıllara durgunluk veren bir iddia gündeme düştü...
KUTLAMA Bekleyebilirdi!
KUTLAMA Bekleyebilirdi!
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın SİVAS MİTİNGİNDE dil sürçmesi ile “Üniversiteyi SİVAS´a biz kurduk” demesi sosyal medyada 45 yıl önce kurulan Üniversiteyi biz kurduk diye söyledi paylaşımları rekor kırarken, Sivas yöneticilerinin 45.Yıl kuruluşunu adeta CUMHURBAŞKANINA Nazire yapıp SOSYAL MEDYA eleştirilerini pekiştirici hamleleri eleştiri aldı.
RUSLAR´ın Dize Getiremediği Kartal
RUSLAR´ın Dize Getiremediği Kartal
Ruslar´ı dize getiren Kafkas Kartalı Şeyh Şamil, ölüm yıldönümünde rahmetle anılıyor.
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Artin KORKOR Yazdı...
Gözler Milli Eğitim´de...
Gözler Milli Eğitim´de...
Şehir kamuoyu Müdür SAVAŞÇI´dan eğitim anlamlı temiz bir sayfa açmasını bekliyor. Milli Eğitim tarafından bilinen şaibeli okul idarecileri hakkında bir incelemenin zaruret olduğu vurgulanırken, Kurum kültürünü oluşturamayan, görevini yapmayan, Bayrak törenleri ve İSTİKLAL MARŞI hassasiyeti olmayanların görevlendirmelerinin iptal edilmesinin mecburiyet olduğu vurgulanıyor.
Ömer İNÖNÜ´den SİVAS´a Vefa
Ömer İNÖNÜ´den SİVAS´a Vefa
SİVAS POSTASI GAZETESİ Sivas Kültür ve Tarihine önemli katkılar sunmaya devam ediyor. İkinci CUMHURBAŞKANI İsmet İNÖNÜ´nün oğlu Ömer İNÖNÜ´nün Sivas TÜDEMSAŞ´ta staj yaptığı ve staj parası ile de ÇİFTE MİNARE´nin külahlarını yaptırdığı bilgilerine ulaşıldı.
ÇARE 6.Bölge
ÇARE 6.Bölge
SİVAS Sanayisi can çekişiyor. SİVAS´ın çok acil 6.BÖLGE TEŞVİK kapsamına alınmaması durumunda, pek çok FABRİKA İŞÇİ ÇIKARMAYA başlayacak.
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS Merkeze ilçe ve köylerden gelen pek çok insanın şehirle ünsiyet kurmada zorluk çektiği gözlemleniyor. Bir biri ardına açılan İlçe ve Köy dernekleri de, insanların şehirle bütünleşmesinden çok, bir “klan” mantığı içerisinde kalması ile eleştiri alıyor. DERNEKLERDE genel gündemin “kim nerede öldü nereye gömülecek, şu nerde bu nerde, şu şunun oğlu şu şunun torunu, ” gibi olması tepki çekiyor.
"MEMİL ile ALİS"
"MEMİL ile ALİS"
Kirkor DEĞİRMENCİYAN yazdı...
Güzellikler Çoğalsın!
Güzellikler Çoğalsın!
SİVAS Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği “MEŞHUR SİVAS DÖNERİ” Gecesi düzenliyor.İl dışı ve yurt dışında dahi hasretle aranan bir SİVAS lezzetini gündem alan dernek, “MARİFET İLTİFATA TABİDİR” felsefi yaklaşımı ile iki ayda bir şehir değerini kamuoyuna daha yakından tanıtmayı hedefliyor.
NAZİ İşkence Binası Gibi
NAZİ İşkence Binası Gibi
Kongre Lisesi ve Selçuk Ortaokulu´nun hemen yanı başında bulunan metruk bina görenleri ürkütüyor. Nazi Almanya´sı İşkence mekanlarını anımsatan yapının, güvenlik açısından da tehdit oluşturduğu ve buraya biran önce BELEDİYE´nin el atması bekleniyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar