Türk Ulaşım Sen Başkanlığına Aday
SİVAS´ın yetiştirdiği önemli kanaat insanlarından biri olan Nurullah ALBAYRAK,ülkenin geleceğine dair etkin fikirleri ile tanınıyor.ALBAYRAK, son olarak Türk Ulaşım Sen Başkanlığına adaylığını açıkladı. Şehirde büyük teveccüh gören bu yarışı, Albayrak´ın göğüslemesi durumunda, Sendikanın daha etkin olacağı vurgulanıyor.
Tarih: 7.2.2018 15:56:53/ 1968okunma / 0yorum

SPHM ÖZEL HABER

Türk Ulaşım Başkanlığına adaylığını açıklayan ALBAYRAK şunları söyledi.”20 YILDIR HİZMET ETTİĞİM SENDİKAMDA İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ, İŞYERİ BAŞ TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ŞUBE BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE TÜRKİYE KAMUSEN İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVLERİNİ DOLU DOLU, EKSİKSİZ VE DOĞRU DİMDİK YAPMAYA GAYRET ETTİM. COK ŞÜKÜR .
YÜZLERCE BASIN AÇIKLAMALARI YAPARAK VE SAYISIZ TV PROGRAMLARINA KONUK OLARAK KATILARAK; KURUMSAL SORUNLARIMIZIN YANI SIRA MİLLİ VE MANEVİ DURUŞUMUZDAN ÖDÜN VERMEDEN HER ALANDA, HER KONUDA DUYARLI OLDUK.
15 YILDIR TİCARET VE SANAYİ ODASINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞUNUN KANAAT ÖNDERİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. KENT KONSEYİ ÜYELİĞİ VE UZUN ZAMANDIR TBMM´ NE BAĞLI OLARAK SİVAS VALİLİĞİ İL İNSAN HAKLARI ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU ÜYELİĞİNİ DE YÜRÜTMEKTEYİM. SAYISIZ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE YÖNETİCİLİK GÖREVLERİNDE HİZMET VERMEKTEYİM.
SİVAS TEŞKİLATIMIZLA BERABER TAKTİRE ŞAYAN ÇALIŞMALARIMIZ VE MÜCADELEMİZLE ÜÇ YILDIR SİVAS´TA DAHA ÖNCE MASRAF EDİLEN VE PLANLANAN, DEĞİSTİRİLEN YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAH DEĞİŞİKLİĞİNİN ARDINDAN MEVCUT TREN GARI, TCDD ARAZİLERİ VE TÜDEMSAŞ´ IN KALDIRILMAMASI İÇİN DAHA ÖNCEDEN HARCANAN MİLYONLARCA PARANIN ÇÖPE GİTMEMESİ İÇİN AZİMLE VERDİĞİMİZ MÜCADELEMİZ TAKTİR EDİLMİŞ VE MÜCADELEMİZİN HAKLILIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTIR. SONUNDA PROJE ESKİ YERİNE TEKRAR PLANLANMIŞ VE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ DA HAKLILIĞIMIZI TEYİD ETMİŞTİR.
BU VE BUNA BENZER ÇALIŞMALARIMIZDAKİ TECRÜBELERİMİZİ DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK, BİR ADIM DAHA İLERİ GÖTÜREBİLMEK ADINA VE BU BAYRAK YARIŞINDA BENDE VARIM DİYEREK HER BİR DELEGEMİZİN EN DOĞAL HAKKI OLAN DEMOKRASİ YARIŞINDA TÜRK ULAŞIM SEN GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUMU BİLDİRİR, SELAM VE SAYGILARIMI SUNARIM”dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Türk Ulaşım Başkanlığına Aday
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Şer İttifaklar Devrede!
Şer İttifaklar Devrede!
Yaklaşık 10 yılı aşkın bir zamandır FETÖ yapılanmasını SİVAS´ta deşifre eden ve onlarla tek başına savaşan SİVAS POSTASI ekibi, eğer 15 Temmuz darbesi gerçekleşse idi en büyük zararı gören bir gazete olacaktı. FETÖ hainlerinin çevirdiği oyunları tek tek kamuoyuna ilan eden SİVAS POSTASI, gizli FETÖ sevenler tarafından her fırsatta sıkıştırılmaya zor durumda bırakılmaya kalkışılıyor.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
GÜRÜN Meslek Yüksek Okulu´nun eksiklerinin giderilerek köklü bir eğitim öğretim kurumu haline gelmeye doğru emin adımlar atması takdir ediliyor.Ak Parti İstanbul Milletvekili olan hemşehrimiz Osman BOYRAZ ise, okulunun donanımı için elinden geleni yapıyor.
KERKÜK´e Selam Olsun
KERKÜK´e Selam Olsun
Abdurrahman KIZILAY´ın dilinden düşmeyen o muhteşem KERKÜK Türküsü, yeniden dilden dile dolaşıyor.
Çiğ Çağa Soylu İki Direniş
Çiğ Çağa Soylu İki Direniş
Sivas´taki pek çok dindarın sekülerleştiği, anlı şanlı mücahitlerin müttehitleştiği, ortak mücadeleler için tek kuruş paranın ayrılmayıp, mangalda külün ise bırakılmadığı son zamanlarda, bu barbarlıklara meydan okuyan iki dev yürek, duyarlı bir azınlık tarafından hasretle yad ediliyor.
Bu Güzellikler Çoğalsın!
Bu Güzellikler Çoğalsın!
İstanbul Milletvekili hemşehrimiz Osman BOYRAZ, doğduğu toprakları hiçbir zaman unutmuyor. Gürün Meslek Yüksek okulu Tören alanının yapımını gerçekleştiren BOYRAZ, buranın bilgisayar ihtiyacını da temin etti. Geçen yıl SİVAS MERKEZ´de başarılı öğrenciler gönderdiği tabletler de hala unutulamadı.
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Bu İddia Doğru Olmamalı!
BELEDİYE´nin yaptığı İMAR tadilatı dudak uçuklatır mahiyette.Yaklaşık 1200 metre karelik yeşil alanın hangi saikle proje alanına dahil edildiği merak ediliyor. Her isteyene BELEDİYE´nin yeşil alanları inşaat alanına çevirme hakkını verip vermediği merak edilirken, bu satışın ne kadara yapıldığı ve BELEDİYE´nin zararının olup olmadığını da kamuoyu sorguluyor.
LAMİNANT Parkeleri Bile Söktü!
LAMİNANT Parkeleri Bile Söktü!
SİVAS´tan, İZMİR´e giden C.Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Profesörü Öcal BERKAN, taşınırken odasını topladı. Odasını toplamakla da kalmayan BERKAN, yerlerdeki LAMİNANT PARKELERİ bile söktürdü.
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce adamı; Bir zümrenin emir kulu değildir.Hiçbir merkezden talimat almaz.
Sonuçları Kamuoyu İle Paylaşmalılar!
Sonuçları Kamuoyu İle Paylaşmalılar!
SİVAS İlahiyat Fakültesi hocalarını son zamanlarda hummalı düşüncelerin sardığı öğrenildi. Pek çok alana ilgi duyan İLAHİYAT hocalarının, KÖK HÜCREYE” merak sardıkları ve bunu araştırmaya başlayacakları bilgilerine ulaşıldı. KÖK hücrenin her ortamda varlık gösterme bilimsel analizinin yakın bir zamanda irdelenip kamuoyu ile paylaşılacağı sanılıyor.
Rektör TEKNİK Bir İsim Olmalı!
Rektör TEKNİK Bir İsim Olmalı!
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN tarafından, içinde SİVAS Bilim ve Teknoloji Üniversitesin de bulunduğu 18 Üniversiteye REKTÖR atanacak. Şehir kamuoyu, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi felsefesi ve kriterine uygun bir isim olan Prof. Dr. Ertan BUYRUK´un etrafında kenetlendi. Sosyal tabanı olan BUYRUK´un, kendi alanı ile ilgili bir üniversiteye rektör atanması durumunda, kurulacak üniversitenin sağlam temellerinin oluşacağı belirtiliyor.
Belediye Kiracılarına Müjde!
Belediye Kiracılarına Müjde!
Bütün TÜRKİYE´de enflasyonla mücadele için % 10 indirim hayata geçiyor. SİVAS BELEDİYESİ´nin kirada olan dükkanların kiralarını %10 indireceği öğrenildi. Bu indirim ile kiracı esnafın az da olsa nefes alacağı belirtildi.
Bu İddialar Doğru Olmamalı!
Bu İddialar Doğru Olmamalı!
ÖZBELSAN´ı yıllardır VEKALETEN idare eden Şaban KAYA´nın ÖZBELSAN´da çalışan kamyonları olduğu iddiası dilden dile dolaşıyor.
Ne Anlattı Acaba!
Ne Anlattı Acaba!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM´un MEVLANA TÜNELİ ziyareti renkli görüntülere neden oldu. Bakanı çiçekle karşılayan Mahalle muhtarının “BAKANA ŞİİR OKUDUĞU” sanılıyor.
BELEDİYE Kimden Yana?
BELEDİYE Kimden Yana?
İhalesi yapılarak uygulamaya geçen OTOPARK sisteminde vatandaş mağdur ediliyor. Yol kenarlarını da kapsayan otopark uygulamasında, büyük şehirlerde olduğu gibi GENEL ABONMAN uygulamasına geçilmesi bekleniyor.BELEDİYE´nin ise vatandaştan yana olmaması tepki çekiyor.
Yeniden Yargı Yolu Açılmalı!
Yeniden Yargı Yolu Açılmalı!
28 ŞUBAT´ta bir oldu bitti ile hayatı karartılan mazlumların yeniden yargılanması talep ediliyor. Toplum vicdanında dinmeyen bir yara olan 28 ŞUBAT´TA pek çok insan bir siyasi yargılama ile hapiste çürümeye devam ediyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar