Türk Ulaşım Sen Başkanlığına Aday
SİVAS´ın yetiştirdiği önemli kanaat insanlarından biri olan Nurullah ALBAYRAK,ülkenin geleceğine dair etkin fikirleri ile tanınıyor.ALBAYRAK, son olarak Türk Ulaşım Sen Başkanlığına adaylığını açıkladı. Şehirde büyük teveccüh gören bu yarışı, Albayrak´ın göğüslemesi durumunda, Sendikanın daha etkin olacağı vurgulanıyor.
Tarih: 7.2.2018 15:56:53/ 2132okunma / 0yorum

SPHM ÖZEL HABER

Türk Ulaşım Başkanlığına adaylığını açıklayan ALBAYRAK şunları söyledi.”20 YILDIR HİZMET ETTİĞİM SENDİKAMDA İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ, İŞYERİ BAŞ TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ŞUBE BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE TÜRKİYE KAMUSEN İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVLERİNİ DOLU DOLU, EKSİKSİZ VE DOĞRU DİMDİK YAPMAYA GAYRET ETTİM. COK ŞÜKÜR .
YÜZLERCE BASIN AÇIKLAMALARI YAPARAK VE SAYISIZ TV PROGRAMLARINA KONUK OLARAK KATILARAK; KURUMSAL SORUNLARIMIZIN YANI SIRA MİLLİ VE MANEVİ DURUŞUMUZDAN ÖDÜN VERMEDEN HER ALANDA, HER KONUDA DUYARLI OLDUK.
15 YILDIR TİCARET VE SANAYİ ODASINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞUNUN KANAAT ÖNDERİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. KENT KONSEYİ ÜYELİĞİ VE UZUN ZAMANDIR TBMM´ NE BAĞLI OLARAK SİVAS VALİLİĞİ İL İNSAN HAKLARI ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU ÜYELİĞİNİ DE YÜRÜTMEKTEYİM. SAYISIZ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE YÖNETİCİLİK GÖREVLERİNDE HİZMET VERMEKTEYİM.
SİVAS TEŞKİLATIMIZLA BERABER TAKTİRE ŞAYAN ÇALIŞMALARIMIZ VE MÜCADELEMİZLE ÜÇ YILDIR SİVAS´TA DAHA ÖNCE MASRAF EDİLEN VE PLANLANAN, DEĞİSTİRİLEN YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAH DEĞİŞİKLİĞİNİN ARDINDAN MEVCUT TREN GARI, TCDD ARAZİLERİ VE TÜDEMSAŞ´ IN KALDIRILMAMASI İÇİN DAHA ÖNCEDEN HARCANAN MİLYONLARCA PARANIN ÇÖPE GİTMEMESİ İÇİN AZİMLE VERDİĞİMİZ MÜCADELEMİZ TAKTİR EDİLMİŞ VE MÜCADELEMİZİN HAKLILIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTIR. SONUNDA PROJE ESKİ YERİNE TEKRAR PLANLANMIŞ VE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ DA HAKLILIĞIMIZI TEYİD ETMİŞTİR.
BU VE BUNA BENZER ÇALIŞMALARIMIZDAKİ TECRÜBELERİMİZİ DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK, BİR ADIM DAHA İLERİ GÖTÜREBİLMEK ADINA VE BU BAYRAK YARIŞINDA BENDE VARIM DİYEREK HER BİR DELEGEMİZİN EN DOĞAL HAKKI OLAN DEMOKRASİ YARIŞINDA TÜRK ULAŞIM SEN GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUMU BİLDİRİR, SELAM VE SAYGILARIMI SUNARIM”dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Türk Ulaşım Başkanlığına Aday
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS Merkeze ilçe ve köylerden gelen pek çok insanın şehirle ünsiyet kurmada zorluk çektiği gözlemleniyor. Bir biri ardına açılan İlçe ve Köy dernekleri de, insanların şehirle bütünleşmesinden çok, bir “klan” mantığı içerisinde kalması ile eleştiri alıyor. DERNEKLERDE genel gündemin “kim nerede öldü nereye gömülecek, şu nerde bu nerde, şu şunun oğlu şu şunun torunu, ” gibi olması tepki çekiyor.
Güzellikler Çoğalsın!
Güzellikler Çoğalsın!
SİVAS Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği “MEŞHUR SİVAS DÖNERİ” Gecesi düzenliyor.İl dışı ve yurt dışında dahi hasretle aranan bir SİVAS lezzetini gündem alan dernek, “MARİFET İLTİFATA TABİDİR” felsefi yaklaşımı ile iki ayda bir şehir değerini kamuoyuna daha yakından tanıtmayı hedefliyor.
NAZİ İşkence Binası Gibi
NAZİ İşkence Binası Gibi
Kongre Lisesi ve Selçuk Ortaokulu´nun hemen yanı başında bulunan metruk bina görenleri ürkütüyor. Nazi Almanya´sı İşkence mekanlarını anımsatan yapının, güvenlik açısından da tehdit oluşturduğu ve buraya biran önce BELEDİYE´nin el atması bekleniyor.
Adalet Tecelli Edecek!
Adalet Tecelli Edecek!
MANİSA´da ismi usulsüzlüklere karışan ve bundan dolayı MAHKEME huzuruna çıkan ALTINSOY,SİVAS´ta yaptığı pek çok usulsüzlük için de MAHKEME karşısına çıkacak.
Eleştiri Kültüründe C.Üniversitesi ve Sivas Postası
Eleştiri Kültüründe C.Üniversitesi ve Sivas Postası
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Teşekkürler SİVAS
Teşekkürler SİVAS
2018 yılını zirvede tamamlayan SİVAS POSTASI, tarafsız gözlemcilerce TÜRKİYE´nin En Etkili Yerel Gazetesi olarak adlandırılıyor. Cesur insanların bir araya gelerek yola koydukları SİVAS POSTASI kervanı, cesur haberleri ile takdir ediliyor.
UFUK Meselesi!
UFUK Meselesi!
SAMSUN, sahipsiz kedilere kurduğu KEDİ KASABASI ile dünyadan bile övgü alırken, SİVAS BELEDİYESİ´nin “SEYFEBELİNDEKİ” hayvan barınağı hayvan severler tarafından “KÖPEK NAZİ KAMPI” olarak görülüyor.
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük İmparatorluklarından biri olan HİTİT´lerin tarihte bilinen tek gölleri olan SUPPİTASSU, Sivas´ta bulunuyor. Hitit İmparatorlarının gelip ibadet ettikleri gölün yanı başında bir de ibadethane bulunuyor.Sivas´ın kültür ve turizmine kazandırılması gereken göl ile ilgili bir çalışmamanın yapılmaması eleştiriliyor. Sadece Türkiye ve Sivas için değil dünya içinde çok önemli bir göl olan SUPPİTASSU´nun git gide balçık ve kumlarla dolup yok olmaya doğru gittiği biliniyor.SİVAS KONGRESİ´nin 100.Yılına 100 Proje kapsamında burasının peyzaj çalışmasının yapılarak turizme kazandırılması bekleniyor.
SİVAS´ta Bir KÜLTÜR Ocağı
SİVAS´ta Bir KÜLTÜR Ocağı
ŞARKIŞLA´nın Batı ve Kuzeybatısında KIZILIRMAK vadisinde yer alan ve EMLEK YÖRESİ olarak tabir edilen bölge, adeta soyut kültür mirası olarak dikkat çekiyor. Yetiştirdiği 200 aşık ve yüzlerce eser ile UNESCO´nun dikkatini çekebilecek bir değer olarak keşfedilmeyi bekliyor.
Gözler Milli Eğitim´de...
Gözler Milli Eğitim´de...
Şehir kamuoyu Müdür SAVAŞÇI´dan eğitim anlamlı temiz bir sayfa açmasını bekliyor. Milli Eğitim tarafından bilinen şaibeli okul idarecileri hakkında bir incelemenin zaruret olduğu vurgulanırken, Kurum kültürünü oluşturamayan, görevini yapmayan, Bayrak törenleri ve İSTİKLAL MARŞI hassasiyeti olmayanların görevlendirmelerinin iptal edilmesinin mecburiyet olduğu vurgulanıyor.
İsmail GÜNEŞ Unutulmamalı!
İsmail GÜNEŞ Unutulmamalı!
SİVAS KONGRESİ´nin 100. Yılına 100 Proje Fikrine SİVAS POSTASI düşünceler üretmeye devam ediyor. Bu bağlamda Şehit Gazeteci İsmail GÜNEŞ anısına her yıl Kültür, Sanat ve Basın ödülleri projesinin hayata geçirilmesinin iyi bir başlangıç ve vefa olacağı kamuoyuna duyurulur.
Aydın Olmak!
Aydın Olmak!
Selim Yıldız Yazdı...
Fikir Bizden, Zikir Sizden
Fikir Bizden, Zikir Sizden
TÜRKİYE paralı poşeti tartışadursun, SİVAS POSTASI orijinal bir fikri SİVAS kamuoyunun dikkatine sunuyor. Marketlerin, alış veriş merkezlerinin kendi reklamları olan poşetlere 25 kuruş verip neden alalım diyen vatandaşların haklılıkları ortaya çıkıyor.Şehirde ortak bir konsensüs ile poşetlerin üzerine SİVAS´ın kültürel ve turizm değerlerinin resminin basılarak, bir sosyal sorumluluk bilincinin doğabileceği öngörülüyor.
Körler Şehrinde İki Hazine!
Körler Şehrinde İki Hazine!
ŞANLIURFA´da bulunan GÖBEKLİTEPE dünyanın ilk tapınağı olarak UNESCO tarafından Kültür Mirasına alındı. TÜRKİYE ise 2019 yılını GÖBEKLİTEPE yılı ilan etti. Göbeklitepe´ye 2 milyonun üzerinde turist gelmesi bekleniyor. SİVAS´ta bulunan iki HİTİT hazinesi SARİSSA ve KAYALIPINAR ise atıl bekliyor.
İtfaiye Binasını Açıklamadın!
İtfaiye Binasını Açıklamadın!
Kamuoyunda İTFAİYE BİNASINI Başkan AYDIN´a devretmesi ile ilgili pek çok soru işareti olan EMİNOĞLU´nun son demde yeni dönemde BELEDİYE BAŞKAN Yardımcısı olmaya hazırlanması tuhaf bulunuyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar