Türk Ulaşım Sen Başkanlığına Aday
SİVAS´ın yetiştirdiği önemli kanaat insanlarından biri olan Nurullah ALBAYRAK,ülkenin geleceğine dair etkin fikirleri ile tanınıyor.ALBAYRAK, son olarak Türk Ulaşım Sen Başkanlığına adaylığını açıkladı. Şehirde büyük teveccüh gören bu yarışı, Albayrak´ın göğüslemesi durumunda, Sendikanın daha etkin olacağı vurgulanıyor.
Tarih: 7.2.2018 15:56:53/ 1755okunma / 0yorum

SPHM ÖZEL HABER

Türk Ulaşım Başkanlığına adaylığını açıklayan ALBAYRAK şunları söyledi.”20 YILDIR HİZMET ETTİĞİM SENDİKAMDA İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ, İŞYERİ BAŞ TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ŞUBE BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE TÜRKİYE KAMUSEN İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVLERİNİ DOLU DOLU, EKSİKSİZ VE DOĞRU DİMDİK YAPMAYA GAYRET ETTİM. COK ŞÜKÜR .
YÜZLERCE BASIN AÇIKLAMALARI YAPARAK VE SAYISIZ TV PROGRAMLARINA KONUK OLARAK KATILARAK; KURUMSAL SORUNLARIMIZIN YANI SIRA MİLLİ VE MANEVİ DURUŞUMUZDAN ÖDÜN VERMEDEN HER ALANDA, HER KONUDA DUYARLI OLDUK.
15 YILDIR TİCARET VE SANAYİ ODASINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞUNUN KANAAT ÖNDERİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. KENT KONSEYİ ÜYELİĞİ VE UZUN ZAMANDIR TBMM´ NE BAĞLI OLARAK SİVAS VALİLİĞİ İL İNSAN HAKLARI ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU ÜYELİĞİNİ DE YÜRÜTMEKTEYİM. SAYISIZ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE YÖNETİCİLİK GÖREVLERİNDE HİZMET VERMEKTEYİM.
SİVAS TEŞKİLATIMIZLA BERABER TAKTİRE ŞAYAN ÇALIŞMALARIMIZ VE MÜCADELEMİZLE ÜÇ YILDIR SİVAS´TA DAHA ÖNCE MASRAF EDİLEN VE PLANLANAN, DEĞİSTİRİLEN YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAH DEĞİŞİKLİĞİNİN ARDINDAN MEVCUT TREN GARI, TCDD ARAZİLERİ VE TÜDEMSAŞ´ IN KALDIRILMAMASI İÇİN DAHA ÖNCEDEN HARCANAN MİLYONLARCA PARANIN ÇÖPE GİTMEMESİ İÇİN AZİMLE VERDİĞİMİZ MÜCADELEMİZ TAKTİR EDİLMİŞ VE MÜCADELEMİZİN HAKLILIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTIR. SONUNDA PROJE ESKİ YERİNE TEKRAR PLANLANMIŞ VE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ DA HAKLILIĞIMIZI TEYİD ETMİŞTİR.
BU VE BUNA BENZER ÇALIŞMALARIMIZDAKİ TECRÜBELERİMİZİ DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK, BİR ADIM DAHA İLERİ GÖTÜREBİLMEK ADINA VE BU BAYRAK YARIŞINDA BENDE VARIM DİYEREK HER BİR DELEGEMİZİN EN DOĞAL HAKKI OLAN DEMOKRASİ YARIŞINDA TÜRK ULAŞIM SEN GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUMU BİLDİRİR, SELAM VE SAYGILARIMI SUNARIM”dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Türk Ulaşım Başkanlığına Aday
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ARAKAN´da Türkiye Var!
ARAKAN´da Türkiye Var!
TÜRKİYE, Medeniyet coğrafyamızın her zerresinde yeniden var oluyor. TİKA, Arakan´da zulme uğrayan insanlara şefkat elini uzattı. Her gün 5000 aileye erzak dağıtımı sorunsuzca yapılmaya devam ediyor.
Bazen İnsan Burnunun Önünü Göremez!
Bazen İnsan Burnunun Önünü Göremez!
ODA seçimini kazanmak için yoğun çaba göstermesine rağmen kaybeden YILDIRIM, sanki STSO şahsi mülki imiş gibi adeta deliye döndü. Toplu istifa edeceğiz diye feryadı figan eden YILDIRIM´a, SİVAS POSTASI olarak bir kıssadan hisse sunuyoruz…
Bu Acı Unutulmuyor!
Bu Acı Unutulmuyor!
RUS soykırımına maruz kalan Çerkesler, sürgünün yıl dönümünde o acıları tekrar hissediyorlar. Sürgün zamanında günde 150-200 Çerkesin öldüğü o acı yıllar hala hafızalarda.
Ak Parti SİVAS Listesi
Ak Parti SİVAS Listesi
AK PARTİ SİVAS listesi belli oldu. Bakan YILMAZ ve Habib SOLUK ilk başlarda yer alırken, özellikle Hilmi BİLGİN´in listede olmamasını, insanların bir birilerine telefon açarak müjdelemeleri şehrin gündemine oturdu.
KIRK AZİZLER Turizme Kazandırılmalı
KIRK AZİZLER Turizme Kazandırılmalı
SİVAS´ın inanç turizmi açısından değerlendirilmeyi bekleyen pek çok değeri, şehir yöneticilerince görmezden geliniyor. Üçlerbey Mahallesi´nde bulunan “KIRIK AZİZLER” in şehit edildiği yerde bunlardan biri. Burasının dünya turizmine açılması gerekirken, imara açılması hayret ve ibretle izleniyor. Burasının neden turizme kazandırılmadığı ise merak ediliyor.
Mazlumlar Unutulmadı!
Mazlumlar Unutulmadı!
Dünyanın dört bir yanında mazlumlara ulaşan TÜRKİYE, onlara ümit kapısı olmaya devam ediyor. ARAKAN´da ise TİKA günde 5000 kişiye iftar ve kuru gıda dağıtıyor.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
SİVAS´ın gururu ESTAŞ, İstihdam seferberliği kapsamında Türk Sanayisine örnek olmaya devam ediyor. 40´ın üzerinde ülkeye ihracat yapan ESTAŞ, 1000 civarında çalışanı ile Milli ve Yerli Sanayi duruşunun en iyi örneklerinden olmaya devam ediyor.
Dünya Sadece Seyrediyor!
Dünya Sadece Seyrediyor!
Terör Devleti İSRAİL, Filistin´de katliam yapmaya devam ediyor.
ORUÇ, Sivas´ı Tutacak mı?
ORUÇ, Sivas´ı Tutacak mı?
Geçen yıl SİVAS´ta, 10 çeşit kadar yemeğin hazırlandığı birçok iftar daveti hoş karşılanmamıştı. Sadeliğin, asaletin, soy duruşun, yemekle içmekle alakası olmadığı, hayata karşı dik duruş ve yanlışlara karşı asi tavrın, mutlaka ama mutlaka gösterilmesi gerektiği belirtiliyor.
TAŞERON İşçiler Dertli!
TAŞERON İşçiler Dertli!
Taşeron işçiler ortada olan belirsizlik ve iletişimsizlikten dert yanıyorlar.Kendilerine vaad edilen hakların biran önce derli toplu verilmesi gerektiğini dile getiriyorlar.
"Çocukluk Öğretilemez"
"Çocukluk Öğretilemez"
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 10. düzenlenen Kitap Fuarı yoğun ilgi görüyor. Türkiye´nin en büyük kitap fuarlarından biri olan Kocaeli Kitap Fuarı, pek çok etkinliği de içinde barındırıyor. SİVAS POSTASI Yazarı Hüseyin KAYA´da etkinliklerde yer aldı.
Kadir Amca Ölmüş Dediler!
Kadir Amca Ölmüş Dediler!
Kendisinde “Bir Şehrin Beş Hali”ni imzalamasını ama imzanın “Ulu Cami´de Sabah” yazısının bulunduğu sayfada olmasını istediğimi söylediğimde benim kadar O da duygulandı.
Bir Başkadır Benim Memleketim!
Bir Başkadır Benim Memleketim!
ESNAF odaları Genel Kurul yaptı. Kurulda Beşir KÖKSAL 5.defa başkan seçildi.Şehirde birkaç kuşağın doğumundan askere gittiği dönemi kapsayan uzun başkanlık dönemi böylelikle devam etmeyi sürdürdü.
Yalansın Dünya Yalan!
Yalansın Dünya Yalan!
SİVAS´ın kültür köşe taşlarından biri olan Kadir ÜREDİ, hayata veda etti. Kadir ÜREDİ´nin hayatı, 2011 yılında yazar Osman ÇELİK tarafından kaleme alındı. Aynı zamanda şehre dair kitapları ile de tanınıp sevilen ÜREDİ, uzun zamandır tedavi görüyordu.
Yarınlar Türk Milletinin Olacak
Yarınlar Türk Milletinin Olacak
Türkiye´nin köklü birlikteliği olan TÜRK OCAKLARI güzel bir etkinliğe imza attı. 3 Mayıs Türkçülük Günü vesilesiyle SİVAS TÜRK OCAĞI´da bir etkinlik düzenledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar