Bugün, 27 Eylül 2020 Pazar


melihhh
14.09.2020 01:33:13
2014 okul müdürü atamaları aslında bakılmalı mı acaba?Yüksek puan alanlar ijrça edilenler hapse girenler kaç puan aldı?Okullarda fetöcü şerefizlere yüksek perfomans notunu hangi müdürüler verdi.İharç edilen tutuklanan şerefsiz kansız müdürler kimlerle hangi mdürülerle görüştü?Ve en önemlisi bunlara mülakat yüksek puan veren kimler?Ödül veren kimler.Bu arada şerefsiz fetöcüler korkmuyorum sizden.1 dolara satılık arkanızdakiler çıkıyor bir bir sanki.Sİzler kendi menfaatiniz için herşeyi mübah gören kansız şerefsiz masum halka devletimizin silahıyla silah çeken kansız topluluk mensupları.

Anahtar Kelimeler: TUHAF İLİŞKİLER !

TUHAF İLİŞKİLER AĞI!

TÜRKİYE, birkaç gündür FETÖ iltisakı nedeniyle 100 civarında MÜLKİ İDARE AMİRİnin görevden el çektirilmesini konuşuyor. Bazı isimlerin SİVAS’ta görev yaptığı yıllarda KONAKLARDA REZERVE odalardaki görüşmeleri merak ediliyor.

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS POSTASI GAZETESİ, 17-25 Aralık süreçlerini kamuoyu ile açık ve net paylaşırken, şehirdeki FETÖ yapılanmasını da deşifre etmeye ara vermeden devam etti. Hain darbe girişimine giden süreçte şehirdeki MÜLKİ İDARE AMİRLERİNİN konaklarda yaptığı özel görüşmeler ise o yıllarda herkesin dilinde olarak kayıtlara geçti.

Özellikle İNÖNÜ KONAĞI ve OSMANAĞA KONAĞI halka açık olmasına rağmen bazı odaların REZERVE EDİLEREK, özel görüşmeler ayrıldığı kamuoyu tarafından yakinen biliniyor.

SİVAS’ta FETO yapılanmasının kılcal damalarına inilmesi noktasında 2013 ve 2016 yıllarının çok kritik olduğu ve bu yılların iyice irdelenmesi durumunda pek çok karmaşık ilişkiler ağının da ortaya çıkabileceği yorumlanıyor.