Bugün, 21 Ocak 2021 Perşembe


kemal can
12.01.2021 14:19:12
birden çok olmakla birlikte bunlar en fazla 20 kişi ve onları herkes de tanıyor.birde merak ettim SİVAS TA HUZUR HAKKI ödenekleri kimlere veriliyor?kimler hangi şirkette bu haktan faydanıyor?ücret ne alıyorlar?

Anahtar Kelimeler: SİVAS KARAGÖZ OYNATICISI

SİVAS´ın KARAGÖZ OYNATICISI KİM?

Sivas´ta her devrin kazananı olarak şehrin nabzını tutma uğraşı ile şehri şekillendirmeye çalışan KARAGÖZ oynatıcısı namı ile ortada olan lakin ortada gözükmeyen hayali kişi merak ediliyor.

SPHM ÖZEL HABER

Her siyasi partiye giren, her il başkanı ile yakın temasta olan, bürokratları da etkileyerek onlara hizmet içi eğitim veren ve onlara kayıtsız şartsız hizmet eden bir isim son günlerde yine sahnede rol çalmaya uğraşıyor.

Hizmetine girdikleri SİYASETÇİ ve BÜROKRATLARIN, temaslarını onlar adına gerçekleştiren ve kamuoyu nabzını onlara aktaran bu şahsin, efendi bulmakta da zorlanmadığı alınan bilgiler arasında.

ŞEHRİ sever gibi gözüküp, aslında tek derdinin şehrin şekillenmesini kendi dar kadrosu  ile yapmak olduğunu ise herkes biliyor. YAZAR O, AYDIN O, DÜŞÜNÜR O gibi perde gerisinde oyun kurucu kisveden mutlu olan bu şahsın REKTÖRÜN yeniden atanması için de çaba gösterdiği biliniyor. 

SİVAS halkı ise perde gergisinde KARAGÖZ HACIVAT oynatan bu şahsı merak ediyor.