SİVAS POSTASI´nı Susturamazsın!
SİVAS POSTASI GAZETESİ´nin “Bilgi ve belgelere dayalı” haberlerini susturmak için her yolu deneyen Başkan AYDIN, bir biri ardına hayal kırıklıkları yaşıyor. Gazetemiz sahibi ve iki yazarı hakkında suç duyurusunda bulunan AYDIN´ın şikayeti yersiz bulunarak kovuşturmaya yer olmadığı kararı verildi.
Tarih: 3.7.2018 03:33:09/ 2563okunma / 7yorum

SPHM ÖZEL HABER

Ak Parti´nin 24 Haziran seçimlerindeki oy kaybının yegane nedenlerinden biri olan Belediye Başkanı SAMİ AYDIN eleştirilerin odağında. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın Ak Parti felsefesini zerrece yerini getirmeyen AYDIN´ın, özellikle kendi icraatlarını eleştiren SİVAS POSTASI´na iftira atma yollu atakları yüzünde paralandı.

Gazetemiz sahibi ve 2 yazarı hakkında 2015 yılında suç duyurusunda bulunan AYDIN´ın, alel acele 2016 yılında da aynı suç duyurusunun ısrarla takip etmesi değişik kuşkuları kamuoyunda uyandırmaya devam etmişti.

Hakkında FETÖ iltisaklı insanlarla içli dışlı olma, KİMSE YOK MU DERNEĞİ´nin KURBAN AFİŞLERİNİ LED ekranda yayınlama gibi pek çok bilgi ve belgeye dayalı iddia söz konusu iken, FETÖ nün mağduru ve FETÖ ile yıllardır savaşan SİVAS POSTASI GAZETESİ yazarlarını değişik şekilde iftiralı şikayetler etmesi hala gizemini korumaya devam ediyor.

Sami AYDIN´ın 2015 yılındaki şikayetini yersiz görülüp kovuşturmaya yer olmadığı kararının verilmesi haberlerimizin ve duruşumuzun ne denli sağlam olduğunun da bir göstergesi olarak kayıtlara geçmesi, özgür basın adına memnuniyet oluşturdu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SİVAS POSTASI Susturamazsın
Okuyucu Yorumları (7 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
3.7.2018 16:49:56
buradan cumhurbaşkanımıza sesleniyorum reis bu samiyi seçtirme artık bize bu adam hakkında çok iddia var allah ıslah etsin samiyi 4 ay sonra seçim var ak parti samiyi aday gösterirse oy yok samiye yeter başkan bıktık senden git artık
Sinan Yılmaz
7.7.2018 00:28:23
Sayın Sami Aydın Öncelikle Sivas´ın Başına Bela Ettiğiniz Yeni Toplum Taşıma Araçları Resmen İşkence Ve Öncelikle Bayanlar Ve Engeliler Yaşlılar için resmen işkence tamam binmesi inmesi kolay lakin koltukların oturma şekli kötü karşılıklı koltuklar var zaten tıka basa dolu olan otobüs birde bayan oturduğu zaman hemen karşısına erkeklerin oturması ve onuda geçtim sarhoş´un bir bayanın karşısına oturması kadar kötü bir şey yok ve gelelim yaşlılar hamileler engelliler bindiği zaman araçlara zaten düz ayak olan yerdeki koltuklar dolu oluyor engelli birinin yüksek olan koltuklar veya merdiven olan arka koltuklara oturması resmen işkence
Sinan Yılmaz
7.7.2018 00:37:22
istasyon caddesin deki kaldırım çalışmalarını bu aylarda başlatmanız ne kadar doğru yurt dışın dan tatile gelenler ve bir de kendi insanlarımız arabayla bir yere gitmek istese işkenceye dönüşüyor daha bu sabah bindiğim otobüs eski stadı geçti 100 metre ve trafik tıkalı 20 dakika da çıka bildik zaten dar olan yola bir de bu ayda başlayan kaldırım çalışmaları resmen işin içinden çıkılmaz hale soktu esnaf isyanda esnaf yaz gelse de satış yapabilsek diye düşünürken bu kaldırım çalışmalarının bu aylarda yapılması işleri düşürdü iki gündür hiç iş yapamayan arkadaşlarımız var seçim yaklaştı diye bize çektirdiğin bu çilenin cezasını sandıklar da çekeceksin bir Mhp olarak genel seçimler de oyumu Mhp Cumhurbaşkanlığı seçimini Sayın Tayip Erdoğan´a verdim yerel seçimler de aynı şekilde beraber girilirse seçime ve aday sen olursan gidip oyumu boş atacağım asla Sami Aydına Oy Vermeyeceğiz
agah koçer
3.7.2018 06:52:50
Adaletin şaşmaz terazisinin basındaki yüz akı olan Sivas Postasını bu tür yargısal girişimlerle manüpüle etmeye çalışan bir anlayış sayın Cumhurbaşkanımızın temsilini yaptığı hareketin ve anlayışın belediye başkanı olamaz.zaten mart 2019 yerel seçimlerinde aday gösterilmeyerek gereken doğal eleme yapılacaktır.Bugüne değin Sayın cumhurbaşkanımızın sermayesini kullanarak,Sivas´ımıza hizmet etmeyen,halka tepeden bakan,Ak Parti ve millet karşıtı odaklarla sürekli iç içe olan bir yaklaşım sergilemişlerdir.İmarda ortaya koydukları tercihlerde zaten bunu apaçık göstermektedir.Yeşil alanların imara açılması bu dönemde en sık gördüğümüz sorunlardan birisi olmuştur.İnşAllah yeni dönemde şehre hiç bir çıkar ve menfaat gözetmeden hizmet edecek,yük olan değil yük alan,sevilen,dürüst,müteahhit olmayan bir belediye başkanımız olması temennimizdir.
adil
4.7.2018 14:35:17
Siyasilerin bal tutan parmağını yalar ilkesi hiç değişmeyecek anlaşılan. Fakat aydinin sivasa hizmet ettiğini de sindiremezler
sinan korkmaz
3.7.2018 16:56:14
sami başkan fetöcü arıyosan hemen yanıbasında belediye meclis üyesi belediyenın etinden sütündende yararlanan ve bu adama müsade edende sen ben buradanda isim yazsamda sivas postası yayınlamıyo ama merak ediyosan kim oldunu ismim de işyerimde belli gel herşeyi anlatıyım ama senin burnun havada tenezül edip ne gelirsin nede sorarsın hem niye soracaksınki hepsinı biliyon sen
sinan korkmaz
4.7.2018 10:26:30
sami aydının başkanlığı döneminde kendisinin ve yakınlarının serveti ne kadar arttı sivaslılar biliyomu sami aydının hakkındaki iddaalar hiçte yenilir yutulur cinsten değil
ANKARA Kulisi
ANKARA Kulisi
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Sivas Geleceğe Yöneliyor
Sivas Geleceğe Yöneliyor
AK Parti, SİVAS Merkezde yeniden ilgi odağı oldu. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın tam desteğini alarak İl Başkanı olan Hakan AKSU, partiyi yeniden merkeze yerleştirirken, İsmet YILMAZ´ın da ANKARA bağlamlı destekleri ile, şehir siyasi zemini iyice sağlamlaştı yorumları yapılıyor.
UZUN,Seçime Hazırlanıyor!
UZUN,Seçime Hazırlanıyor!
SİVAS Yerel seçimlere hazırlanırken, şehir kamuoyu aday adaylarını sıralamaya başladı. Şehirdeki seçim dengelerini değiştirecek bir isim olan Selami UZUN´un da sahneye indiği görüldü.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
SİVAS´ın en başarılı BELEDİYE BAŞKANLARINDAN biri olan Necmettin MERMER, yaptığı hizmetler ile ALTINYAYLA ve çevre köylerinin en sevilen ismi oldu.
İNCE, Aday Adayı
İNCE, Aday Adayı
Mevcut Belediye Yönetiminin, yapılan bütün kamuoyu araştırmalarında başarısız olması yeni aday adayların sahneye çıkmasına neden oluyor. Genç, dinamik ve şehre dair düşünceleri olan Mimar Serdar İNCE´de aday adayı olduğunu açıkladı.
Bir Devrin Sonu!
Bir Devrin Sonu!
Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala BELEDİYE istifalarına da az kaldı. Ahmet ÖZAYDIN´ın 65 yaştan dolayı MECLİS ÜYELİĞİNİ zorlayacağı Kazım ÖZGAN´ın da KOZAN´a gitmek için istifa edeceği öğrenildi.
Sivas BAŞKAN´ını Arıyor!
Sivas BAŞKAN´ını Arıyor!
GENEL SEÇİMLERDE 20 puana yakın merkezde oy kaybeden SİVAS AK PARTİ sancılı bir sürece girdi. Kaybedilen oyların yeniden toparlanması için yerel seçimlere iyi hazırlanmayı planlayan GENEL MERKEZ, İç Anadolu Bölge Sorumlusu Ak Parti Çorum Milletvekili OĞUZHAN KAYA´yı SİVAS´a teşkilatların nabzını ölçmeye gönderdi.
SANKİ HER ŞEY BELLİ!
SANKİ HER ŞEY BELLİ!
AK PARTİ, oy kaybeden illere özel önem veriyor. Genel seçimlerde OY KAYBININ sorumlusu olarak Belediye Başkanı AYDIN´ı gören partililer, Teşkilatların nabzını ölçmek için SİVAS´ta bulunan AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ Oğuzhan KAYA´ya görüş sunmak için yoğun çaba harcadılar. İlçeler başta olmak üzere teşkilatın tepeden tırnağa görüşlerini almaya devam eden KAYA´nın, “SİVAS´a 300 bin SMS attıklarını ve 80 Bin dönüş olduğunu” söylemesi dikkatlerden kaçmadı.
FETÖ İle Nasıl Mücadele Ettin?
FETÖ İle Nasıl Mücadele Ettin?
Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığının yaptığı DANIŞMA MECLİSİ toplantısında Başkan AYDIN ilginç konuşmalar yaptı. FETÖ ihanet yapısı ile gerek 17-25 Öncesi gerek 17-25 sonrası zinhar karşı karşıya gelmeyen AYDIN, FETÖ´nün kendisiyle de uğraştığını söyledi.
Sivas´a Yeni VALİ!
Sivas´a Yeni VALİ!
Abdülhadi GÜLER Yazdı...
İstanbul´a SİVASLI Aday mı?
İstanbul´a SİVASLI Aday mı?
Ankara kulislerinde son bir haftadır konuşulan konuya göre CHP´nin İSTANBUL Belediye Başkanlığı adaylığı için muhafazakar kökenden gelme Abdüllatif ŞENER´i düşündüğü öğrenildi.
Şehir BAŞKANINI Arıyor!
Şehir BAŞKANINI Arıyor!
Haber Merkezimize ulaşan ANKARA bağlamlı bilgiler ilginç detaylar içermekte. AK PARTİ´nin merkezde 20 puana yaklaşan oy kaybının nedenini BELEDİYE´ye fatura eden SİVAS HALKI, yapılan anketlerde ise mevcut Başkan AYDIN´ın aleyhine oy kullanmaya devam ediyor.
İlçenin Kaderi Değişiyor!
İlçenin Kaderi Değişiyor!
Sivas Altınyayla İlçesi´nin AK PARTİLİ Belediye Başkanı Necmettin MERMER, bir birinden güzel projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.ATIKSU Arıtma tesisi için kaynağın da temin edildiği öğrenilirken, ihaleye ise önümüzdeki günlerde çıkılacağı bilgisine ulaşıldı.
Sayın BAŞKAN, Önce Hesap Ver!
Sayın BAŞKAN, Önce Hesap Ver!
Mehmet BAŞKAN Yazdı!...
Belediye BAŞKANI Kim Olur?
Belediye BAŞKANI Kim Olur?
Elbette çok isim mevcut. Bunlara ilaveten parti dışından isimlerde BAŞKAN olur mu bal gibi olur neden olmasın. Bekleyip göreceğiz.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar