Bugün, 26 Ekim 2021 Salı


Anahtar Kelimeler: SİVAS POSTASI ÇÖZECEK

SİVAS POSTASI ÇÖZECEK!

SİVAS´ta görev yaptığı zamanlarda SİVAS´ı adeta çiftliğe çevirmek için önemli adımlar atan Mustafa ALTINSOY´un şehirdeki ilişkiler ağı merak ediliyor.

SPHM ÖZEL HABER

Milli Eğitimin Bakanlığı´nın MANİSA incelemesinde ?SUÇU SUBÜTA EREN?,akabinde SİVAS incelemesinde de ?SUÇU SUBÜTA EREN? Mustafa ALTINSOY´un SİVAS´ta yaptıklarını deşifre eden SİVAS POSTASI, bir konu hakkında ise araştırmalarına devam ediyor.

Sami AYDIN´ın adeta kadrolu Başkan Vekili olan Erdal KARACA ile Mustafa ALTINSOY ilişkisi ise esrarını koruyor. ALTINSOY´un LOJMANINI KARACA´nın tepeden tırnağa yenilediği bilinirken, ilk başta bunun hibe olduğu şehir kamuoyunda bilinirken, akabinde ise ALTINSOY tarafından parasının ödendiği KARACA´nın ifadesi ile zapta geçti.

Kamuoyunda ise ALTINSOY zamanı alımlarında KARACA´nın tek tercih edildiği iddia ediliyor. İddiaların en korkuncu ise MİLLİ EĞİTİMİN sağlam masalarının neden değiştirildiği.

MAHKEMEDE bu konunun da gündeme geleceği ve karanlıkta kalan ?SAĞLAM SIRA MASA DEĞİŞİMLERİNİN? aydınlığa kavuşacağı zannediliyor.