Bugün, 20 Eylül 2020 Pazar


selahattin koç
13.02.2020 07:47:25
Böyle bir rezalet olmaz.Belediye çalışmıyor.İnanıyorumki bir daha AK parti belediyesi kazanmasın diye özellikle böyle davranılıyor.bir kış boyunca kar yağmadı bir yağdı her şey her yer felç oldu.Kaldırımda insanlar yütüyemiyor caddede araçlar gidemiyorBelediye siz ne iş yaparsınız.Ama Sayın CUMURBAŞKANI´nın sosyal medya hesaplarına bu razaletin videoları çekilip gönderilmiştir.Yazık çok yazık

Anahtar Kelimeler: SİVAS İPTAL

SİVAS İPTAL!

Dün geceden itibaren yağan kar şehri adeta felç etti. Ana sokaklar, caddeler kar yığınları ile boğuşurken, halk ayakları ile yol açarak ilerledi. BELEDİYE´nin ise yetersiz kalıp hatta pek çok yere ulaşamaması vatandaşın tepkisini çekti.

SPHM ÖZEL 

Yoğun kar yağışı şehri felç etti. Meteoroloji kar uyarısı yaparken SİVAS BELEDİYESİ´nin, bu yönde bir tedbir alamadığı gözlemlenirken, şehrin ana caddelerinde bile belediye hizmetlerinin görülmemesi vatandaşın tepkisini çekti.

Her sokak, her cadde kar yığınları ile dolarken, onca aracı ve çalışanı olan BELEDİYE´nin bu hizmeti vermede başarı gösterememesi eleştiri aldı.

Karla mücadele noktasında bir koordine eksikliği ve çözüm odaklı bir şehre dağılım görülmezken, halkın ayakları ile yol açarak ev ve iş yerlerine gitmeleri köy manzaralarını anımsatır mahiyette olarak kayıtlara geçti.