SİVAS 2019 PANORAMA
Sivas 2019 Panorama
Tarih: 2.1.2020 19:48:14/ 2519okunma / 0yorum

İsmet YILMAZ

Milli Savunma Komisyonu Başkanı. SİVAS Milletvekili. Milli Eğitim Bakanlığı zamanında okullaşma oranı SİVAS´ta en doruğa çıktı. Eğitim öğretim anlamlı hiçbir eksik SİVAS´ta bırakılmadı.

 Hakan AKSU

AK PARTİ İL BAŞKANI. Dağınık olan parti teşkilatını yeniden topladı.İl İlçe gezmedik yer bırakmadı.Cumhurbaşkanı ERDOĞAN tarafından çok sevilen bir siyasi isim.

 Selim ALTINKAYA

Ankara´da MAARİF MÜFETTİŞİ. Bir SİVAS sevdalısı. Üniversite yıllarından itibaren siyasi ve sosyal hayatın içinde görev aldı. Üniversite yıllarında sanat edebiyat dergisi çıkardı.

Eğitim felsefesini daha sağlam temellere oturtmak için YÜKSEKK LİSANS çalışması yaptı.

SİVAS´ın yetiştirdiği kıymeti bilinmesi gereken çok önemli bir değer.

 Zeliha İlhan DOYMUŞ

TRT´nin en önemli isimlerinden. “ÖMÜR DEDİĞİN” isimli program izlenme rekorları kırdı. Pek çok kanal benzer programları hayata geçirdi. Zarif bir SİVAS hanımefendisi.

 Dr. Sezai DEMİRER

Aile Hekimi. Hastaları ile yakından ilgilenen onlara yol gösteren duyarlı bir hekim.Başarılı bir doktor olmanın da ötesinde, dünyayı ve Türkiye´yi iyi okuyabilen bir bilgi ve yorum donanımına sahip.2020 yılının kendisine daha nice güzellikler getirmesini diliyoruz.

Habib SOLUK

Bölünmüş yollarda SİVAS´ı TÜRKİYE´de ilk 3 e soktu. Hızlı Tren konusunda da önemli başarılara imza attı. Her zaman SİVAS´ın sorunları için önemli çabalar ortaya koydu. Hoş sohbet, babacan, gönül insanı…2020 yılının başarılar getirmesini diliyoruz.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SİVAS 2019 PANORAMA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
TBMM´de YAZICIOĞLU´nu Anlattı!
TBMM´de YAZICIOĞLU´nu Anlattı!
SİVAS sevdalısı İstanbul Milletvekili Osman BOYRAZ, her fırsatta SİVAS ile ilgili konularda şehrin nabzını TBMM´de dile getirmeye devam ediyor.
SAĞLIKLI ÖMÜR DİLİYORUZ!
SAĞLIKLI ÖMÜR DİLİYORUZ!
SİVAS siyasi tarihinde iz bırakan zamanın ANAP İL BAŞKANI Avni YAZICIOĞLU, hala minnetle anılıyor.
İŞGALCİLER BİR BİR ÇEKİLİYOR!
İŞGALCİLER BİR BİR ÇEKİLİYOR!
İngiltere ve Rusya´dan sonra AMERİKA´da işgal ettiği AFGANİSTAN´dan çekilme kararı aldı.
SAVUNAN ADAM!
SAVUNAN ADAM!
Gazeteci yazar Ahmet Taşgetiren´in 1997´de köşesinde ´Seni Seviyoruz Savunan Adam...´ adlı yazısı Necmettin Erbakan´ın hayatını en iyi anlatan yazı olarak arşivlerdeki yerini aldı..
Liyakat, Liyakat, Liyakat
Liyakat, Liyakat, Liyakat
FRANSA “liyakat” esaslı bir yapılanmayı hayata geçirilirken,sözde manevi duyarlılığı ile bilinen pek çok kişi SİVAS´ta ahlak ve liyakat ilkesinin kıyısına bile yaklaşamıyor.İşi ehline verme yerine, “oğluna, kardeşine, kızına, amcaoğluna,yakın arkadaşına,yeğenine” verme yolunu gözeten devşirme pek çok asalak, devletin ve milletin altını oyarak kalitesizliği meşrulaştırmaları ibret ve endişe ile izleniyor.
Sivas Bunu Merak Ediyor!
Sivas Bunu Merak Ediyor!
Geçtiğimiz dönemde Şamil TAYYAR´ın yaptığı açıklama hala konuşuluyor. Cumhurbaşkanı´na önemli şeylerin iletilmediğine vurgu yapan TAYYAR konuşunca akıllara “CİMER”´e Sivas´tan gönderilen şikayetlerin Cumhurbaşkanına iletilip iletilmediği de gelmeye başladı.
SUİKAST Neden Aydınlatılamadı?
SUİKAST Neden Aydınlatılamadı?
Türkiye üzerinde 40 yıllık projeler hayata geçirmeden geri durmayan istihbarat örgütlerinin yaptıkları planlamalar tüyleri diken diken ediyor. Türkiye´nin “Görünmeyen Üniversitesi” Mehmed Zahid KOTKU ekolünü devam ettirecek olan Muhmud Es´ad COŞAN´a CIA´nın aracılar vasıtasıyla görüşme talep ettiği lakin vatanperver COŞAN´ın bu görüşmeyi reddettiği bilgisine ulaşıldı.
BU DOĞRU İŞTE!
BU DOĞRU İŞTE!
Vekil olmadan önce başta SİVAS POSTASI olmak üzere pek çok kişi tarafından sert eleştirilere muhatap olan SEMİHA EKİNCİ, insanları şaşırtıyor. Vekillik süresi boyunca gösterdiği performans takdir topluyor.
SİVAS 2019 PANORAMA
SİVAS 2019 PANORAMA
Sivas 2019 Panorama
SİVAS 2019 PANORAMA
SİVAS 2019 PANORAMA
Sivas 2019 Panorama
ÇALIŞMAYAN GİDECEK!
ÇALIŞMAYAN GİDECEK!
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın yaptığı “Seçime siyasetçi giriyor bürokrat girmiyor. Halk siyasetçiye hesap soruyor” konuşması SİVAS´ta da yakından takip edildi. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın siyasi temsilcisi Hakan AKSU´nun ise şehrin işleyişine ERDOĞAN´ı temsilen müdahale edeceği iddia ediliyor.
SİVAS POSTASI FARKI!
SİVAS POSTASI FARKI!
Ahmet DAVUTOĞLU´nun kuracağı “GELECEK PARTİSİ” yarın resmen kamuoyuna ilan edilecekken, TÜRK BASININDAN en önce bilgilere ulaşan SİVAS POSTASI,154 kişiden oluşan KURUCULAR KURULU listesine ulaştı.
MERKEZ İLÇE´nin İstifası ALINDI!
MERKEZ İLÇE´nin İstifası ALINDI!
SİVAS Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı´nın istifası alındı.
HIZ KESMEYEN KUZU
HIZ KESMEYEN KUZU
Siyasette ve Ticarette kazananlar arasında kimler var?
ACELE MUHALEFET ARANIYOR!
ACELE MUHALEFET ARANIYOR!
Tacettin KEPENEK Yazdı...
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar