Sivas 2017 Panorama
Sivas 2017 Panorama
Tarih: 31.12.2017 14:53:44/ 1687okunma / 2yorum

 

Fizik tedavi uzmanı Dr.Dudu Şencan

 İkili iletişimde hem de konusunda uzman bir hekim. Hastalara ve hasta yakınlarına yaklaşımları çok iyi olan yıllarca Numune Hastahanesinde görev yaptıktan sonra emekli olan Dr.Dudu Şencan hâlâ hastalarımızın dertlerine çare olmak tedavi etmek için çalışmaktadır.

 Genel Cerrahi uzmanı Dr.Mustafa Koç.

Hastalara koymuş olduğu teşhisleri ve yapmış olduğu başarılı ameliyatlarla kendisinden söz ettiren Dr.Mustafa Koç, ameliyat sonrası hastalarını gecenin yarısında hemşirelerini arayarak durumunu takip eden çok ilgili güler yüzlü bir doktordur.

 Prof.Dr.Hayati Öztürk.

Ortapedi ve travmatoloji aynı zamanda el cerrahisi uzmanı olan toplumumuzda var olan obezite şişmanlık neticesinde kemiklerde oluşan rahatsızlıklar ve ortapedik sorunlar yaşayan hastalarına göstermiş olduğu ilgi ve alakayla başarılı ameliyatları ile kendisinden söz ettiren bir hekimimizdir.

 Çocuk Dr.Mahmut Yıldırım

Teşhisini yapmadan önce tüm gerekli tetkikleri yaptıran ve işini şansa bırakmayan uyguladığı tedavilerle tam sonuç alan çocuklarımızın Dr.Amcası . En önemlisi az laf çok iş yaparak beslenme önerilerinde bulunarak çocuklarımızın fazla ilaç kullanmasına engel olarak tedavi uygulamaktadır.

 Dr. Yılmaz Coşkun (Aile Hekimi)

Şuan Aile Hekimliği yapmakta olan ve yıllarca SSK kurumu hastahane sinde çocuk acilde görev yapan hastalar tarafından tercih edilen sevilen bir doktordur.

 
 Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sivas 2017 Panorama
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
emin derin
3.1.2018 15:42:12
Cumhuriyet üniversitesi iç hastalıkları romatoloji bölümü başkanı hocamız Sn Doç Dr Ali Şahin ve ekibi olarak Romatoloji alanında sadece Sivas a değil komşu illere de hizmet vermekteyiz. Panaroma 2017 için sayın hocalarımızı seçerken tarafınızca ne gibi kriterlere bakılmaktadır? tarafımızca Sivasda Ulusal Kongre yapılmış ayrıca Halk eğitim toplantıları düzenledik. ama anlaşılan bu çalışmalar yeterince sizleri etkilememiş görülüyor. Fikirlerimizi önemsemeniz dileğiyle teşekkür eder mutlu yıllar dilerim.
Sivas Postası
5.1.2018 09:46:45
Sayın Emin bey gazetemizde tabiki herkesi bir anda sıralayamıyoruz eksik olabilir ama sizin gibi değerli yorumlarla bu eksiğimiz kapanıyor.Teşekkür ederiz
Sivas´ın Bütün Renkleri SİVAS POSTASI´nda
Sivas´ın Bütün Renkleri SİVAS POSTASI´nda
Doğruların ve güzelliklerin mücadelesi için herkesi ama herkesi SİVAS POSTASI´na davet ediyoruz...
Belediye Yönetimine Talip!
Belediye Yönetimine Talip!
Mevcut Belediye yönetiminden bıkan SİVASLILAR, yeni bir nefes için siyasi arenaya yeni isimlerin girmesini takip ediyor. Ak Parti Gençlik Kolları Eski Başkanı Murat TORAMAN, Belediye yönetimine talip olduğunu ilan etti.
Ziya ŞAHİN
Ziya ŞAHİN
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Bir SİVAS Hatırası...
Bir SİVAS Hatırası...
“Oğul insan odur ki çalışa kazana. Amma şunu da bilesin ki “MUHANNET KAPISINDA SULTAN OLMAKTANSA,Kuru Ekmeğin Beyi Ol”
Buhara´dan SİVAS´a...
Buhara´dan SİVAS´a...
İbrahim BALABAN Yazdı...
Ehliyet, Ehliyet, Ehliyet!..
Ehliyet, Ehliyet, Ehliyet!..
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesine önümüzdeki günlerde rektör ataması yapılacak. Alanı olmadığı halde teknik üniversiteye REKTÖR atanmak için yoğun kulis faaliyeti içerisinde olan Ali TAŞKIN´ın İLAHİYATÇI olduğundan dolayı teknik bir üniversiteye atanmasının söz konusu olmadığı biliniyor.
Melkon Dayı
Melkon Dayı
Artin KORKOR Yazdı...
Selami UZUN
Selami UZUN
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Her Şey SİVAS İçin!
Her Şey SİVAS İçin!
Burada en önemli görev, yazarlara, düşünürlere, sanatçılara aydınlara ve nitelikli yöneticilere düşmektedir. Sanatçılar, aydınlar, düşünürler yeni bir dünya inşa ederler, vasıflı ve akıllı yöneticiler ise inşa edilen bu idealleri sistemleştirerek, ete kemiğe büründürmenin başlangıcını yaparlar…
Rahmetle Anıyoruz
Rahmetle Anıyoruz
Ölüm yıl dönümünde başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu güzel vatanı bize armağan eden bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.
Teslim Töreni
Teslim Töreni
/size teslim ediyorum bunca yıl taşıdım/külden saklı ateşi/
yaşamak yaralanmaktır
yaşamak yaralanmaktır
yaşamak yaralanmaktır
Mesane Taşları
Mesane Taşları
SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi Üroloji´de 3 saatlik bir ameliyat sonrasında Burak YILMAZ´ın mesanesinden 830 gram çakıl taşları çıkarıldı. Irmak kenarlarındaki çakıl taşlarının bire bir aynısının mesanede bulunması ise görenleri şaşkınlığa uğrattı.
Ömer KULAKSIZ
Ömer KULAKSIZ
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Seçim Yarışı Kızışıyor!
Seçim Yarışı Kızışıyor!
SİVAS´ta BELEDİYE için pek çok isim kamuoyunda dilden dile dolaşırken, Tarım Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı geçmişi olan Halim GÜNDOĞDU´nun da ismi geçiyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar