Sivas 2017 Panorama
Sivas 2017 Panorama
Tarih: 31.12.2017 14:53:44/ 1522okunma / 2yorum

 

Fizik tedavi uzmanı Dr.Dudu Şencan

 İkili iletişimde hem de konusunda uzman bir hekim. Hastalara ve hasta yakınlarına yaklaşımları çok iyi olan yıllarca Numune Hastahanesinde görev yaptıktan sonra emekli olan Dr.Dudu Şencan hâlâ hastalarımızın dertlerine çare olmak tedavi etmek için çalışmaktadır.

 Genel Cerrahi uzmanı Dr.Mustafa Koç.

Hastalara koymuş olduğu teşhisleri ve yapmış olduğu başarılı ameliyatlarla kendisinden söz ettiren Dr.Mustafa Koç, ameliyat sonrası hastalarını gecenin yarısında hemşirelerini arayarak durumunu takip eden çok ilgili güler yüzlü bir doktordur.

 Prof.Dr.Hayati Öztürk.

Ortapedi ve travmatoloji aynı zamanda el cerrahisi uzmanı olan toplumumuzda var olan obezite şişmanlık neticesinde kemiklerde oluşan rahatsızlıklar ve ortapedik sorunlar yaşayan hastalarına göstermiş olduğu ilgi ve alakayla başarılı ameliyatları ile kendisinden söz ettiren bir hekimimizdir.

 Çocuk Dr.Mahmut Yıldırım

Teşhisini yapmadan önce tüm gerekli tetkikleri yaptıran ve işini şansa bırakmayan uyguladığı tedavilerle tam sonuç alan çocuklarımızın Dr.Amcası . En önemlisi az laf çok iş yaparak beslenme önerilerinde bulunarak çocuklarımızın fazla ilaç kullanmasına engel olarak tedavi uygulamaktadır.

 Dr. Yılmaz Coşkun (Aile Hekimi)

Şuan Aile Hekimliği yapmakta olan ve yıllarca SSK kurumu hastahane sinde çocuk acilde görev yapan hastalar tarafından tercih edilen sevilen bir doktordur.

 
 Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sivas 2017 Panorama
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
emin derin
3.1.2018 15:42:12
Cumhuriyet üniversitesi iç hastalıkları romatoloji bölümü başkanı hocamız Sn Doç Dr Ali Şahin ve ekibi olarak Romatoloji alanında sadece Sivas a değil komşu illere de hizmet vermekteyiz. Panaroma 2017 için sayın hocalarımızı seçerken tarafınızca ne gibi kriterlere bakılmaktadır? tarafımızca Sivasda Ulusal Kongre yapılmış ayrıca Halk eğitim toplantıları düzenledik. ama anlaşılan bu çalışmalar yeterince sizleri etkilememiş görülüyor. Fikirlerimizi önemsemeniz dileğiyle teşekkür eder mutlu yıllar dilerim.
Sivas Postası
5.1.2018 09:46:45
Sayın Emin bey gazetemizde tabiki herkesi bir anda sıralayamıyoruz eksik olabilir ama sizin gibi değerli yorumlarla bu eksiğimiz kapanıyor.Teşekkür ederiz
Sivas Kongresi´nin 100.Yılı
Sivas Kongresi´nin 100.Yılı
Kimi şehirler, çekirdek bünyelerinde felsefi bir damarı barındırırlar lakin, o şehrin müntesiplerince bu damar bir türlü harekete geçirilemez.
Annem Öldü mü
Annem Öldü mü
/sen benim arkamda benzerdin dağa.../
Bu Güzel Haber İşte!
Bu Güzel Haber İşte!
SİVAS´ta sıra dışı etkinlikler de boy gösteriyor. Eski ağaçlardan, bina yıkıntılarından temin edilen odunlara, maharetli elleriyle şekil veren Kemallettin NAMOĞLU, şehre bir çocuk köyü kazandırma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Mesele ERDOĞAN Değil ki!...
Mesele ERDOĞAN Değil ki!...
Ama tek Türkiye var. Ve 100 yıllık Türkiye Cumhuriyetini teslim etmemek için hala bir şansımız var.
Keşişin Kayıp Kitapları
Keşişin Kayıp Kitapları
SİVAS tarihi ve kültürü açısından çok önemli hatıralar zinciri...
Hakan AKSU ve Beklentiler
Hakan AKSU ve Beklentiler
Sivas´ta yıllardır oluşan çalışmama üzerine kurulan düzeni yıkmalı. Uzun yıllardır görev yapan, çalışıyormuş gibi görünen, sıkı sıkıya koltuklarına yapışan yapının bir an önce değişmesi için çaba göstermesi bekleniyor.
DARENDE´ye Doğru Ağır Zaman
DARENDE´ye Doğru Ağır Zaman
Ağır bir zaman… Hayatın çentikli anı, kayda değer bir zamanı dillendirmeye namzet bir huzur ile, içine doğru kıvrılan bir nehir gibi ilerliyor yavaş yavaş… Öte dağlar ve öte diyarların, kendi kendileri ile söyleşmeleri belki de çoğu şeyi anlamlı kılan… Kayda değer bir zaman, ağır ağır ilerliyor DARENDE´ye doğru…
DARENDE´yi Görmeden Ölmeyin!
DARENDE´yi Görmeden Ölmeyin!
Bir zamanlar SİVAS´a bağlı olan DARENDE, gezip görenleri adeta büyülüyor. SOMUNCU BABA ile manevi bir iklim etrafı kaplarken, GÜNPINAR ŞELALASİ ile de doğanın insana sunduğu cömertlik ap açık ortada duruyor.
GÜRÜN´de Ağaçlar Sabırda
GÜRÜN´de Ağaçlar Sabırda
GÜRÜN´de bu yıl dallar meyveye duramadı. Geçen yıl ağaçlar meyve yükünden kırılacak gibi olurken, bu sene yaşanan DOLU nedeniyle ara ara meyve olduğu gözlemlendi.
BURUCİYE Bunu Hak Ediyor mu?
BURUCİYE Bunu Hak Ediyor mu?
SİVAS´ın taş abidelerinden biri olan BURUCİYE MEDRESESİ, deyim yerinde ise kasvet haneyi anımsatıyor. İçine girip çay içenlerin içinin daraldığı gözlemlenirken, zerrece işletme mantığının da olmaması insanları üzüyor.
Kurban ile İlgili Bazı Hususlar
Kurban ile İlgili Bazı Hususlar
Kurban kesmeyi "vacip" olarak kabul eden Hanefi mezhebine göre nisap miktarı mala sahip olan her bireyin ayrı bir kurban kesmesi gerekir.
Sen Sadece Yalansın Dünya!
Sen Sadece Yalansın Dünya!
Ünlü yazar Armağan ETHEMOĞLU vefat etti. ANKARA´da kalp krizi sonucu vefat eden Armağan ETHEMOĞLU, Ankara´da toprağa verildi.
Üç Günlük Dünya mı?
Üç Günlük Dünya mı?
Üç nesillik Rüya!” ancak ve ancak emekle, vizyonla, çalışmakla, azimle, dürüstlükle, merhametle, birlik ve beraberlikle, adil paylaşımla ve hakkaniyetle gerçeğe dönüşebilir ve bir hayat tarzı haline gelebilir!
yalan dünya...
yalan dünya...
/yürü bre yalan dünya/ sana konan göçer bir gün/
"HOBBİT" te Israr Anlaşılamıyor!
"HOBBİT" te Israr Anlaşılamıyor!
Sivas Belediyesi, ´Yüzüklerin Efendisi´ ve ´Hobbit´ serisi filmleri etkisinden olsa gerek, PAŞABAHÇE´de yaptığı “YAMAÇ EVLERE” ısrarla "HOBBİT EVLERİ" demeye devam ediyor. Küresel güç simsarlarının, dünya hâkimiyeti hayallerinin bir yansıması olan bir filmin temel alınması ise hayret uyandırıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar