Sivas 2017 Panorama
Sivas 2017 Panorama
Tarih: 31.12.2017 14:53:44/ 1362okunma / 2yorum

 

Fizik tedavi uzmanı Dr.Dudu Şencan

 İkili iletişimde hem de konusunda uzman bir hekim. Hastalara ve hasta yakınlarına yaklaşımları çok iyi olan yıllarca Numune Hastahanesinde görev yaptıktan sonra emekli olan Dr.Dudu Şencan hâlâ hastalarımızın dertlerine çare olmak tedavi etmek için çalışmaktadır.

 Genel Cerrahi uzmanı Dr.Mustafa Koç.

Hastalara koymuş olduğu teşhisleri ve yapmış olduğu başarılı ameliyatlarla kendisinden söz ettiren Dr.Mustafa Koç, ameliyat sonrası hastalarını gecenin yarısında hemşirelerini arayarak durumunu takip eden çok ilgili güler yüzlü bir doktordur.

 Prof.Dr.Hayati Öztürk.

Ortapedi ve travmatoloji aynı zamanda el cerrahisi uzmanı olan toplumumuzda var olan obezite şişmanlık neticesinde kemiklerde oluşan rahatsızlıklar ve ortapedik sorunlar yaşayan hastalarına göstermiş olduğu ilgi ve alakayla başarılı ameliyatları ile kendisinden söz ettiren bir hekimimizdir.

 Çocuk Dr.Mahmut Yıldırım

Teşhisini yapmadan önce tüm gerekli tetkikleri yaptıran ve işini şansa bırakmayan uyguladığı tedavilerle tam sonuç alan çocuklarımızın Dr.Amcası . En önemlisi az laf çok iş yaparak beslenme önerilerinde bulunarak çocuklarımızın fazla ilaç kullanmasına engel olarak tedavi uygulamaktadır.

 Dr. Yılmaz Coşkun (Aile Hekimi)

Şuan Aile Hekimliği yapmakta olan ve yıllarca SSK kurumu hastahane sinde çocuk acilde görev yapan hastalar tarafından tercih edilen sevilen bir doktordur.

 
 Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Sivas 2017 Panorama
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
emin derin
3.1.2018 15:42:12
Cumhuriyet üniversitesi iç hastalıkları romatoloji bölümü başkanı hocamız Sn Doç Dr Ali Şahin ve ekibi olarak Romatoloji alanında sadece Sivas a değil komşu illere de hizmet vermekteyiz. Panaroma 2017 için sayın hocalarımızı seçerken tarafınızca ne gibi kriterlere bakılmaktadır? tarafımızca Sivasda Ulusal Kongre yapılmış ayrıca Halk eğitim toplantıları düzenledik. ama anlaşılan bu çalışmalar yeterince sizleri etkilememiş görülüyor. Fikirlerimizi önemsemeniz dileğiyle teşekkür eder mutlu yıllar dilerim.
Sivas Postası
5.1.2018 09:46:45
Sayın Emin bey gazetemizde tabiki herkesi bir anda sıralayamıyoruz eksik olabilir ama sizin gibi değerli yorumlarla bu eksiğimiz kapanıyor.Teşekkür ederiz
SİVAS´a İkinci Üniversite
SİVAS´a İkinci Üniversite
Cumhuriyet Üniversitesinin bilimsellikten uzak görüntüsünün yerine Sivas Bilim ve Teknik Üniversitesi Sivas´tan geleceğe ışık tutacak bilim insanlarının yuvası haline gelebilir ve yıllarca özlem duyduğumuz gerçek manada liyakatle yönetilen bir kurumsal yapıya sahip olur.
Ve Kudüs Şehri
Ve Kudüs Şehri
/Ve Kudüs şehri. Gökte yapılıp yere indirilen şehir/
Nükleer Tıp Servisi Kapatılıyor mu?
Nükleer Tıp Servisi Kapatılıyor mu?
Nükleer Tıp Servisi kapatılmış durumda bu durumda olan hastalar çareyi Cumhuriyet Üniversitesine gitmekte bulurlar ancak; oradada 5 hasta kabulü yapıldığından bu hastalarımız parası olanlar Kayseri yada Ankara iline gidecek zaten parası olmayanın Nükleer Tıp´a ne ihtiyacı var.
Aksu Festivali Başladı
Aksu Festivali Başladı
GİRESUN Festival heyecanını yaşıyor. Yaklaşık 3 Bin yıllık bir geleneği ifade eden Aksu Festivalinin 41.si başladı.
SİVAS´ta Benlik Açmazı
SİVAS´ta Benlik Açmazı
Dillerden düşmeyen tek şey, Sivas´ın kalkınması gerektiğidir. Lakin, bu sözlerin de içinin doldurulması lazımken, her ne hikmetse şehrimizde bu minvalde ortak bir çalışma da vücut bulamıyor.
Kötü Kapanmış Yara
Kötü Kapanmış Yara
hayat hatırlamaktır...
Gönle Dair...
Gönle Dair...
Yorulacaksan, zorlanacaksan, şikayetçi olacaksan, keşkelere sığınacaksan, söze ama diye başlayacaksan; girme aşk yoluna.´ - Mevlana
Merhamet...
Merhamet...
Yüreklerin o dingin seyri alemini, nasıl da katlettik hunharca? MERHAMET; ağaca, kuşa dağa taşa merhamet…MERHAMET, sızım sızım bir yangın yerini abı hayata çeviren merhamet!..
SİVASLILAR Her Şehirde!
SİVASLILAR Her Şehirde!
Sivaslılar yurdun dört bir bucağına dağılmış vaziyette.SİVASLILAR´ın en çok yaşadığı illerin başında İSTANBUL, ANKARA, KAYSERİ, İZMİR gelmekte. Bu illerin her birinde 50 binin üzerinde SİVASLI yaşarken, diğer illerde de SİVASLILAR epey bir varlık oluşturuyorlar.
ORUÇ GÜNLÜĞÜ
ORUÇ GÜNLÜĞÜ
Gönül iner nağmesini yitirmiş zamanlardan bu yana. Çizim çizim ayın ilk hali ile başlayan Ramazan heyecanı, bir cümle insanı mesut ede dursun, hengamaler hengamesinden inip çıkan çocuklar kadar kimsecikler sevinemez. Sahurun abı hayatını içselleştiren toprak suretli analar, ne bilinmez sukut ile yana yakıla dururlarsa dursunlar, seherin ilk ışıklarında yaktıkları tandırları ilk önce hazırlarlar Ramazan bereketine...
´İYİ´ değil; ´İYİ OLANLAR´ kazanmalı....
´İYİ´ değil; ´İYİ OLANLAR´ kazanmalı....
Bu şehrin sonunu düşünmeyecek gerektiğinde şeref, haysiyet ve onuru haricinde her şeyini ortaya koyabilecek yumruğu sert kalbi bir o kadar temiz korkusu olmayan siyasilere ihtiyacı var... Ne kendini mercedes gibi gösteren şahinlere ne bilginlere ne ürgüplere vs vs vs...
Siyonizm ve Filistin´in Felaketi: Nekbe
Siyonizm ve Filistin´in Felaketi: Nekbe
Siyonizm terim olarak siyasal bilimler jargonuna 1893 yılında girmiştir; hem politik bir hareketi hem de ideolojik bir inancı temsil etmektedir. Teorisyenliğini büyük oranda Theodore Herzl´in yaptığı ‘Yahudi Sorunu´nun ancak Yahudilerin kendilerine ait bir devletin kurulmasıyla çözülebileceği kanaatiyle oluşturulmuş bir harekettir.
Ateşten Gömlek Giyindi!
Ateşten Gömlek Giyindi!
STSO´da yeni dönem başladı. Yeni BAŞKAN Mustafa EKEN´i zorlu bir maraton bekliyor. Yenilik ve değişim felsefesi ile yola çıkan EKEN ve gurubunun, en kısa zamanda hedeflerini kamuoyuna deklare etmeleri bekleniyor. Şehirdeki değişimin ilkini hayata geçiren Mustafa EKEN´in Oda, Borsa, Birlik ve STK´larda kronikleşmiş saltanatlara da şerh düşeceği yorumlanıyor. Yeni Başkan Mustafa EKEN´in, seçilen STSO Başkanının görev anlayışını 2 dönem ile sınırlı tutarak, ODA, BİRLİK, BORSA ve STK´lardaki hantallık ve çürümenin de önünü keseceği ümit ediliyor.
her gün biraz daha eksiliyoruz
her gün biraz daha eksiliyoruz
Hangi sır içindeki sır, başka bir sırra gebedir? Hangi ulvi heyecan ve ideal, yüreği rehin alan bir adanmışlığın adanmışlığıdır?
ARAKAN´a Gitti!
ARAKAN´a Gitti!
SİVAS´ın yetiştirdiği önemli kanaat ve gönül insanlarından biri olan Gıyaseddin KARATEPE, TİKA Görevlisi olarak gittiği ülkelerde Türkiye´nin şefkat elini oralara ulaştırmaya devam ediyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar