Bugün, 22 Ocak 2022 Cumartesi


Ziya Soybayraktar
7.06.2021 09:39:18
Sayın Başkan adayı Sedat Karabulut'un "Makamlar kazanç kapısı değil, hizmet yeridir." sözüne katılıyor, eline geçirdiği makamları kazanç kapısına dönüştüren ve meslek haline getiren kişilerden Tüm STK ve Meslek Odalarını arındırmak gerektiğini düşünüyorum. İlkeleriyle, mesleğin içinden ve halen mesleğin temsilcisi olan genç jeneresyon artık sorumluluk almalı, şehrin vizyonuna gölge eden kurumuş ağaçların yerine kaliteli, sağlam ve gölgesiyle, altında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunacak kişilere faydalı çınarlar, alanlarda yerini almalıdır. Başkan Karabulut'un ilgili meslek kolunun kullandığı müşterek ihtiyacın tedarik 'inde "Kooperatif" düşüncesi çok mantıklı bir girişim olur.Düşünen,üreten ve akleden insanlar ile bu şehir kalkınır.

Anahtar Kelimeler: ŞEHRİ Artık JENERASYON Yönetmeli!

ŞEHRİ Artık Yeni JENERASYON Yönetmeli!

SİVAS'ın yetiştirdiği önemli isimlerden biri olan Sedat KARABULUT, şehir tarihine not düşen açıklamalar yapmaya devam ediyor.

SPHM

Sivas Kahveciler, Kıraathaneciler Odası Başkan Adayı Sedat Karabulut "makamlar kazanç kapısı değil, makamlar hizmet yeridir" dedi. Önemli projelerinin olduğunu ifade eden KARABULUT, "kahvehaneler tek tip dekor olacak" dedi.

Oda olarak kooperatif kuracaklarını ifade eden Karabulut, çay, şeker gibi ürünleri toptan uygun fiyata tedarik edeceğiz dedi. Üyelerimizin mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olacağız dedi. Sıkıntı yaşayan esnafa destek olacağız dedi. Aday Sedat Karabulut, kazandığım takdirde, yeni bir ses yeni bir vizyonla işe başlayacağız. Üyelerimizi sık sık odaya davet edip bilgilendireceğiz dedi. Tüm adaylara başarılar dilediğini ifade ederek, oda başkanı muhakkak esnaf olması gerekir dedi.