Şehre Bir Katkı Sun!
Eski Başkan Doğan ÜRGÜP´ün İSTANBUL´dan getirterek başkan yardımcısı yaptığı Muaz UZUN´un Sami AYDIN ekibinde de yer alması yıllardır çözülemeyen bir konu olarak duruyor. Şehre dair dişe dokunur bir katkısının olmadığı herkesçe bilinirken, uzun süreli başkan yardımcılığı yapmasının esrarı ise anlaşılamıyor.
Tarih: 8.6.2018 01:25:56/ 2976okunma / 3yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS BELEDİYE ekibinin en zayıf halkalarından biri olan Mehmet Muaz UZUN´un, uzun süreli Başkan Yardımcılığının sebepleri anlaşılamıyor. Doğan ÜRGÜP ekibinden olduğu halde her ne hikmetse kendisi ile çalıştığı Başkan seçimi kaybettiği halde ilkesel bir duruş gösterip görev kabul etmemesi beklenirken, ANKARA bağlamlı referanslar ile Başkan yardımcılığı görevine devam eden UZUN´un gelgitli yolu sorgulanıyor.

Eski Sanayi konusunda bir ara öne çıkan lakin o dönemlerde ÜRGÜP´ü yanılttığı bilinen MUAZ UZUN´un, Başkan Sami AYDIN´ı da yanılttığı herkes tarafından dile getiriliyor.

Özellikle SÜBLİMİNAL mesajlar veren HOBBİT EVLER fikrinin sahibi olan UZUN´un kamuoyu tepkisi akabinde HOBBİT EVLERİ “Yamaç Evlere” çevirdiğine geçtiğimiz yıllarda şahit olunmuştu.

Teknik bir kadroyu işgal eden UZUN´un, şehre dair ne türlü bir katkısının olduğu ise merak ediliyor. Eski Başkanı ÜRGÜP´ü terk ederek AYDIN´ın yanında saf tuttuğu bilinirken Aydın´ın seçimi kaybetmesi halinde,Muaz UZUN´un yeni seçilen Başkanın da yanında saf tutmasının kuvvetle muhtemel olduğu yorumları yapılıyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Şehre Katkı
Okuyucu Yorumları (3 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
9.6.2018 22:38:20
ne bekliyordunuzki doğanın eskisi saminin yenisi bunlardan memlekete ne meymenet gelir biz sivaslılar ne tuhaf adamları seçiyoruz böyle
Yakup ERASLAN
10.6.2018 19:22:38
Sayın Belediye başkanı ,Başkan yardımcıları,Mezarlık Müdürü yukarı tekke Mezarlığı pislik içinde hiçmi gözünüz görmüyor mezarın üzerindeki otlar çiçeklerle beraber biçilmiş üzerine bırakılmış insan bari otları alır her taraf pet şişesi bidonlarla dolu helikopter kazasında şehit düşen gazeteci ve diğer arkadaşların mezarların üst kısmı resmen pislik içinde kaldırım yaya geçidi daralmış aile mezarlığı olarak birilerine satılmış yapan kimseler pislik içinde bırakmış kaldırım çökmüş velhasıl rezil bir görüntü göz önünde olan bir yer böyle olursa diğer yerler hak getire Belediye hiç önem vermiyor bir gel gör belediye başkanım o kadar elemanın işkurcum özbelsan işçilerin nerede biraz orada yatanlara saygınız olsun önümüz bayram inşallah daha temiz bir mezarlık için el atarsınız
sinan korkmaz
9.6.2018 22:47:46
sanayiyi gökdelen yaptı daha ne yapsın allah bildiği gibi yapsın bu muazı
Kıssadan Hisse
Kıssadan Hisse
ALOŞ, etrafta dönen oyunları bildiği için o da bir damın üstüne çıkarak köylülere bağırmış;
Yetkililer Göreve!
Yetkililer Göreve!
SİVAS Toplum Ruh Sağlığı adeta dökülüyor. Bu merkezde PSİKİATRİ doktoru olması gerekirken psikiyatri doktoru da bulunmuyor. Hastalar perişan, aileler perişan, çalışanlar perişan…
Vali AYHAN
Vali AYHAN
Üzeyir YİĞİT Yazdı
Sivas Benim Yüreğimde...
Sivas Benim Yüreğimde...
Mustafa BALEL İle Söyleşi...
Bu ŞEHRİN Bir GAZETESİ Var!
Bu ŞEHRİN Bir GAZETESİ Var!
Sivas kamuoyunun nabzını sadece SİVAS POSTASI tutar...
Bir SİVAS Hatırası...
Bir SİVAS Hatırası...
Bizim SİVASLI da haber yollamış ki, “KIZI verdik ama ZERUN buğdayı vermedik ki” demiş…
SİVAS´ta Son Tablo!
SİVAS´ta Son Tablo!
Üzeyir YİĞİT Yazdı
İŞGÜZARLIĞA GEREK YOK!
İŞGÜZARLIĞA GEREK YOK!
Numune Hastanesinde özellikle KALP Bölümünde hastalar için aciliyet taşıyan bazı cihazların arızalı olduğu ve gelen kalp hastalarının başka hastanelere sevk edildiği ortada dururken, bu sorunları çözme becerisi gösteremeyen BAŞHEKİMLİĞİN geçtiğimiz günlerdeki bir hareketi “bu da olmaz” dedirten cinsten…
Ölü Bir Şehirde Yaşamak...
Ölü Bir Şehirde Yaşamak...
Osman ÇELİK Yazdı...
GÜNDÖNDÜ...
GÜNDÖNDÜ...
Bahar Sultanı, bu masumiyeti ödüllendirmek için çıkarmış başından altın tacını ve gündöndünün başına takmış…
ZARA´nın Kültür Işığı
ZARA´nın Kültür Işığı
Sivas´ın en renkli ilçelerinden Zara, kendine has özel kültürü ile de dikkatlerden kaçmıyor. Zara Kültürünü, gelecek kuşaklara aktarmak için bir ömür veren Zaralı Aydın, İsmail Hakkı ACAR, nefes almadan üretmeye devam ediyor.
SİVAS´tan Kopamayanlar!
SİVAS´tan Kopamayanlar!
Artin KORKOR Yazdı...
Bir SİVAS Türküsü...
Bir SİVAS Türküsü...
Belki Seni Bana Yazar Yaradan/
Seçim Gündemi Her Yerde!
Seçim Gündemi Her Yerde!
SİVAS yerel seçimlere hazırlanırken, bazı köylerdeki muhtarlık seçimlerinde tansiyonun yüksek olduğu haberleri gelmeye başlıyor.
Sükunet Berhava Edilmemeli!
Sükunet Berhava Edilmemeli!
SİVAS´ın manevi dinamiklerinden biri olan ŞAHABETTİN DEDE, pek çok kişi tarafından ziyaret ediliyor. Kendi dünyasında sükunetli bir yaşamı tercih eden “hal ehli” bu zatın fazla rahatsız edilmemesi sevenleri tarafından arzulanıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar