Oyun İçinde Oyun
Sami AYDIN ve Hilmi BİLGİN ikilisinin organize ettiği ve İl Başkanı Ziya ŞAHİN´in de dahil olduğu ihraç tiyatrosu devam ediyor.
Tarih: 15.3.2018 17:23:35/ 3022okunma / 4yorum

SPHM ÖZEL HABER

 Sivas Ak Parti´de düzmece bir şikayet ve tiyatro ile ihraç edilmek istenen Murat TORAMAN olayı sıcaklığını korurken, Murat TORAMAN´ın düzmece istemlerle ihracının istenmesi, seçimlere ramak kala partide iç dengeleri değiştirip, kamuoyu nezlinde sıkıntıya sokacağı herkes tarafından dile getiriliyor.

Genel Merkezin SİVAS´ta oynanan oyunun farkına varıp en kısa zamanda tersine bir karar ile oyunu bozacağı beklenirken, Bakan YILMAZ ve Habip SOLUK´un bu gelişigüzel ve keyfiyet içeren traji komik oyunu bozacakları belirtiliyor.

Kamuoyunda bir perdeci ve emekli bankacının kobay olarak kullanıldığı bilinirken, partiyi zaafa uğratacak olan böyle kadük bir girişime, partinin eski kurmaylarının ses seda çıkarmaması ise, suça ve oynanan oyuna ortak olma anlamı taşıdığı için yadırganıyor.

İhraç istemi ile ilgili hakkında tiyatro kurulan ve partinin neredeyse bütün birimlerinde görev ifa eden Murat TORAMAN ise, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´a bağlılığı  ile biliniyor.

Cumhurbaşkanı ERDOĞOĞAN´ın köy köy kasaba kasaba gezip halkla iç içe olun direktifini kendine görev bilen Murat TORAMAN´ın ise, kendi cebinden masrafları karşılayarak halkla bütünleşip, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın “büyük Türkiye hayalini” herkese anlatması ise Ak Parti seçmen tarafından takdir ediliyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Oyun İçinde Oyun
Okuyucu Yorumları (4 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Nejat DEMİR
16.3.2018 14:09:21
Murat TORAMAN AKPARTİMİZE EMEK GAYRET ÇABA VE ÇALIŞMALARIYLA çok değerli katkı sunan ORANLAMA YAPILACAK OLURSA ilk yüzde 5 in içinde yer alan AKPARTİMİZİN SİVASTA GENÇLİK YAPILANMASININ VE AKPARTİMİZE KATILMASINA ÇOK DEĞERLİ KATKILARI OLAN EMEK YOĞUN ÇALIŞMALARIYLA GENÇ YAŞINA RAĞMEN BİR ÇOK HAKETMEYENİN KULİS STK VE NE ACIKİ PARA GÜCÜYLE GELDİĞİ YERLERE ALINTERİYLE EMEĞİYLE YÜREĞİYLE AKLIYLA VE EN DEĞERLİSİ AKPARTİLİLİĞİYLE GELMİŞTİR İYİKİDE GELMİŞTİR ONA YAPILAN HAKSIZLIK AKPARTİMİZE YAPILAN HAKSIZLIK OLACAKTIR. SAHİ MURAT TORAMAN HERKESİN YATIP YUVARLANIP PARTİLİ OLDUĞU GÜNÜMÜZDE İHRACINI GEREKTİRECEK CEZALANDIRILMASINI GEREKTİRECEK NASIL BİR HAKSIZ HUKUKSUZ AFFEDİLMEYECEK BOYUTTA BİR YASADIŞILIĞIN İÇİNDE YER ALMIŞTIR.
Adalet ve Kalkınma
16.3.2018 22:17:18
Murat gençlikte iyi bir liderlik yaptı.Bu düzmece oyunlar mevcut beldiye başkanı olduğu müddetçe devam edecek.Sivas ta kökten bir yenilik yapılması gerekir.Bunu da Sivas a abilik yapan bakanımız yaparsa kimsenin dedi çıkmaz sanırım.Murat ile zamaninda çok çalıştık bu arkadaşı bile o zamanda rahat birakmiyorlardi.şimdi murat ile samimiyetliyigim yok ama yiğidi öldür hakkını yeme Sivas. Murat ile samimiyetsizligimi sorgulamayı düşünenler önce kendilerine baksın.Yine diyorum mevcut belediye başkanı Sivas da olduğu müddetçe hiç bir genç ilerlemez ve önü daima tıkalı kalır.Hani cumhurbaşkanımız derdi ya siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarindandir işte bu söze engel var Sivas ta. Ama Allah onlardan kat kat cikracak.birbirlerine düşecekler birbirlerini yiyecekler.Artık şu koltuk sevdaliligini bırakın gençlerin önünü acin.Yeter Sivas ı yıllardır yediğiniz.Ayrıca bir sorum olacak hizli tren ne zaman Sivas a gelecek. saygılarımla posta abi.
haksızlıklar karşısında susan olmamak
16.3.2018 14:16:50
bankacı denilen kişi parti nedenli aldığı tüm hakları perdeci denilen karakter üzerinden elde etmiştir Sayın Bakanın mutlaka parti adına görev verilen yetki verilen kişilerle ilgili kendi muhasebesini de yapması şart aksi takdirde kaybedenlerin içinde kendisi de yer alacaktır. Sayın bakan danıştığı ve bilgi aldığı kişileri ve kendisine onlar üzerinden gelen bilgileri mutlaka teyit edecek kendinden partiden devletten bir beklentisi olmayan şahsiyetli karakterli memleket sevdalısı yiğit insanlarla teyit etmelidir. çünkü birileri pozisyonlarını korumak adına her türlü yalanı çok rahatlıkla söyleyebilir söyleyebilmektedir. Murat Toraman harcanmamalı.
İsmail Hakkı ACAR
4.4.2018 18:20:22
AKP bugün eğer Sivas ve çevresinde iyi bir konuma gelmiş, halkın beğenip desteklediği bir yere gelmişse bunda Murat Toraman ve arkadaşlarının katkısı büyüktür. Böyle kişiler cezalandırılma yerine çok daha iyi yerlere getirilerek mükafatlandırılmalıdırlar.
Hakan AKKAŞ Gündemde!
Hakan AKKAŞ Gündemde!
SİVAS kamuoyu ilk defa BELEDİYE yönetiminin değişmesi hususunda insiyatif alarak, değişim anlamlı kanaatler oluşturmaya başladı.
Şehrin Düşünürlere İhtiyacı Var!
Şehrin Düşünürlere İhtiyacı Var!
Şehirde Belediye Başkanı´nın kim olacağı konuşulurken, Turgut CANSEVER Hocanın felsefesini yakından bilen Berat DEMİRCİ´nin de adı gündemde.
İl Teşkilatı Halkın İçinde!
İl Teşkilatı Halkın İçinde!
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN´ın tam desteğini alarak İL BAŞKANI olan Hakan AKSU, mesai mefhumu gözetmeden koşturmaya devam ediyor.Genel Seçimlerde MERKEZDE yaşanan oy kaybını yeniden toparlamaya çalışan ve bunu da büyük oranda başaran AKSU, halkın da takdirini kazanıyor.
Yerel Siyaset Hareketleniyor!
Yerel Siyaset Hareketleniyor!
MART yerel seçimleri kentin gündeminde. CHP camiası da seçime hazırlanıyor. SİVAS´ın tanınmış isimlerinden Halit METE OLTULU´nun da CHP seçmeni tarafından ismi aday adaylığı için dillendiriliyor
Bir DÖNEM Kapanıyor!
Bir DÖNEM Kapanıyor!
Yerel seçimlere ramak kala SİVAS BELEDİYESİ ekibi toplumun gündeminde. Başkan AYDIN şahsi işlerinin takibinden geri durmazken, Başkan Yardımcıları ve Danışmanlarının da günü kurtarma geçiştirmeleri kamuoyu tarafından analiz ediliyor.
GÜL, Sivas´ı Sever
GÜL, Sivas´ı Sever
Geçtiğimiz aylarda 11.Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL´ün KHK´ler ile ilgili açıklamasına , Cumhurbaşkanı ERDOĞAN sert tepki göstermiş ve “dava arkadaşlarımıza yakışmadı üzüldük” demişti.
Şehir Değişime Odaklandı
Şehir Değişime Odaklandı
Son yıllarda TERMAL, AVM, Hafriyat Taşıma İşleri, FETÖ´cü olmayanları İHBAR edip çamur atma, Kızılırmak dibindeki inşaat işleri ile uğraşmaktan BELEDİYE´ye zaman bulamayan Mevcut Başkan Sami AYDIN ve ekibinin görev sürelerinin bitimine 6 ay gibi kısa bir zaman kala, SİVAS halkı pek çok aday adayının Belediye yönetimine talip olmasını arzuluyor.
TÜRKMENOĞLU´nun İsmi De Geçiyor!
TÜRKMENOĞLU´nun İsmi De Geçiyor!
Yerel seçimlere az bir zaman kala, şehir kamuoyunda aday adayları da konuşulmaya devam ediyor. Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı TÜRKMENOĞLU´nun da ismi aday adaylığı için geçiyor.
Yusuf Ziya KURT, Aday Adayı!
Yusuf Ziya KURT, Aday Adayı!
Mevcut Başkan AYDIN´ın “sosyal ve siyasi kredini bitirmesi” akabinde, ŞEHİR KAMUOYU yeni BAŞKAN arayışını sürdürüyor. İş Adamı Yusuf Ziya KURT´un da aday adayı olacağı öğrenildi.
Belediye Yönetimine Talip!
Belediye Yönetimine Talip!
MART yerel seçimleri kulisleri şehrin dört bir yanında dalga dalga yayılıyor. Ak Parti Eski İl Başkanı Burhanettin KURU´nun da Belediye için aday adayı olduğu öğrenildi.
Siyaset YEREL Seçimlere Kilitlendi
Siyaset YEREL Seçimlere Kilitlendi
Mevcut Belediye yönetiminin görev süresinin bitmesine az bir zaman kala aday adayları da yavaş yavaş sahneye inmeye başladılar. Sivas siyasetinin tanınan isimlerinden Selami UZUN´un da aday adayı olduğu öğrenildi.
Ziya ŞAHİN Aday Adayı!
Ziya ŞAHİN Aday Adayı!
Yerel seçimlere 6 ay gibi kısa bir süre kala, kamuoyunda yükselen değişim sesleri, aday adaylarının sahneye inmesini hızlandırıyor.
AKYILDIZ da Sahnede!
AKYILDIZ da Sahnede!
Sivas Belediye Başkanlığı için her partiden, her düşünceden isimler kamuoyunda dilden dile dolaşırken, Eski Vekil Ali AKYILDIZ´ın da ismi geçmeye başladı.
COŞKUN, Aday Adayı
COŞKUN, Aday Adayı
SİVAS Başkan´ını arıyor. Belediye yönetiminin görev sürelerinin bitimine az bir zaman kala,Mevcut Başkan, Başkan Yardımcıları, Danışmanları ve Birim Müdürlerinden bıkan halk, yeni bir nefes ve yeni bir umut için etkin kamuoyu oluşturarak değişim için gün sayıyorlar.
SİVAS´ta En Çok Konuşulan Konu
SİVAS´ta En Çok Konuşulan Konu
Seçimlere az bir zaman kala çarşıda pazarda BELEDİYE BAŞKANI adaylarının isimleri konuşulmaya başladı. ŞEHİRDE ise dilden dile adeta atasözü gibi dolaşan “Sami AYDIN Aday olursa AK PARTİYE OY vermeyeceğim” sözü GENEL MERKEZE kadar ulaşıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar