Bugün, 7 Mart 2021 Pazar


Anahtar Kelimeler: NEREDEN NEREYE!

NEREDEN NEREYE!

İl Başkanlığı seçimine direkt müdahil olmak için yoğun çaba gösteren lakin bu emeline ulaşamayan Ahmet KUZU’nun, bazı yerel bürokratları talimatlandırma girişimi içinde olduğu iddialarının ise ardı arkası kesilmiyor.

SPHM ÖZEL HABER

Ak Parti İl Başkanlığı için aylardır gizli kapaklı aday oluşturma girişimi içinde olan eski TÜRKİYE PARTİLİ Ahmet KUZU’nun zamanında Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’a kent meydanındaki toplu kışkırtma ve hakaretleri Ak Parti camiasında unutulmuyor.

AK PARTİ tabanı tarafından kabul görmeyen KUZU’nun geçmişi AK PARTİ’ye saldırılarla dolu. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN Başbakan iken KENT MEYDANINDA eşeklerle protesto ederek ülke genelinde ve yurt dışında küçük düşürmeye çalışan AHMET KUZU’nun son demde AK PARTİYE geçirilerek makam atlatılması arkasındaki ekip merak ediliyor.

AK PARTİ tabanı tarafından “EŞŞEKLİ PROTESTO” akıllara işlerken, KUZU’nun AK PARTİ BELEDİYESİ döneminde ÖZBELSAN GENEL MÜDÜRÜ yapılması ise hala gizemini koruyor.

KUZU’nun gerek parti gerekse halk içinde bir ağırlığı olmamasına rağmen, BÜROKRASİYİ de talimatlandırma girişimi içinde olduğu bilgileri geliyor. Ülkenin Cumhurbaşkanına zamanında hakaret eden birinin talimatı doğrultunda hareket etme eğiliminde olan bazı bürokratların ise hangi akla hizmet ettikleri analiz ediliyor.

Hakaret ettiği, ihanetle suçladığı partinin ekmeğini yiyen ve gerçek samimi  Ak Partililerce “İÇİMİZEKİ AKPLİ” diye anılan Ahmet KUZU’nun, ilerde başka partiye geçip geçmeyeceği merak konusu!