Kendini "İHBAR" Etsene!
ŞEHRÜL EMİN olması gerekirken, İHBAR ve İFTİRA yolu ile FETÖ ile yıllardır mücadele eden insanları “FETÖCÜ” diye ihbar eden Sami AYDIN´ın bu vesileyle neleri perdelemeye çalıştığı zamanla ortaya çıkmaya başlıyor. FETÖ ile savaşmış insanları sindirmek için İFTİRA yollu İHBAR eden SAMİ AYDIN´ı, DEVLETİN ve KAMUOYUNUN dikkatine sunuyoruz.
Tarih: 26.7.2018 09:15:31/ 5440okunma / 2yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS, şaşkınlık oluşturan bir “İHBAR” ve “İFTİRA” olayını konuşuyor. Sami AYDIN´ın FETÖ´nün 15 TEMMUZ ihanet kalkışması akabinde 26/07/2016 tarihinde SİVAS POSTASI Sahibi ve YAZARLARINI “bunlar fetöcü olabilir” diye ihbar edip iftira atması şaşkınlık oluşturdu.

SİVAS POSTASI´nın 10 yıldır FETÖ ile MÜCADELE ettiği DEVLETİN arşivlerinde mevcut iken, üstüne üstlük bir bir FETÖ iltisaklılarını kamuoyuna deşifre etmeye devam ederken SAMİ AYDIN´dan böyle bir adım gelmesi şaşkınlık oluşturmuş ve gizemli bulunmuştu.

Bağımsız TÜRK YARGISININ,bütün inceleme ve araştırmaları sonucunda SİVAS POSTASI ekibinin bu yapıyla uzaktan yakından bir ilgisi alakasının bulunmadığı “inceleme raporuna yansırken” “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” da tebliğ edildi.

FETÖ ile mücadele eden insanları FETÖCÜ olabilir diye İHBAR edip İFTİRA atan Sami AYDIN´a soruyoruz?

--Afrika ülkelerine FETÖCÜLER ile geziye giden Belediye Başkanını da İHBAR edecek misin?

--NJERYA da FETÖCÜLER ile HELVA fabrikası açan bir ismi de İHBAR edecek misin?

--FETÖ kadın dernekleri içerisinde olan SAMSUN dahil pek çok yere FETÖ organizasyonları için giden kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ şüphesi nedeniyle “YURT DIŞI YASAĞI” konulan, kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ´nün şehirdeki ekonomik gücüne sulananları İHBAR edecek misin?

--17-25 Aralık 2013 de DEVLETE ve CUMHURBAŞKANINA, FETÖ hainleri silah çekmişken, BELEDİYE LED ekranda “KİMSE YOK MU DERNEĞİNİN KURBAN 2014” reklamını yayınlayan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR edecek misin?

--DEVLET fetö ile savaş başlatmışken, buna aldırmayıp FETÖ ile içli dışlı olanları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ iltisaklısı MECLİS üyesini kollayarak MECLİSE sokan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR EDECEK MİSİN?

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kendini İHBAR Etsene
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
26.7.2018 18:17:36
sivas postası sizi dostane uyarıyorum sami aydınla çok uğraşmayın ne kadar arsanız tarlanız varsa yeşil alana çevirir bak söylüyorum size su vermez bak hele belediye kiracısıysanız nedim turgut sizi tahliye eder ama nedim turgut 30 yıldır belediye lojmanlarında bedavaya yakın fiyatada oturur
zammi
8.8.2018 08:42:15
sami aydına teşekkürler sivas ı ilk 5 e soktu! bu hafta en borçlu belediler açıklandı sivas belediyesi ilk 5 te. bu arada sivas ı ön ödemeli su sayaç almaya zorlaması yargıdan dönecektir.mekanik saat le su abonesi olanlara daha fazla fatura çıkarılmaya devam ediliyor. sivas postası alsana haber başlıkta hediyesi.
Paylaştıkça İnsanız!
Paylaştıkça İnsanız!
Kurban Etlerini "derin donduruculara" istifleme İLKELLİĞİNİN şehrimizde görülmeyeceği ümit ediliyor. Kurban etlerini dağıttığımız oranda bizim olacağının aklımızdan çıkmaması gerektiği vurgulanıyor.
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
SİVAS´ın inanç turizmi açısından değerlendirilmeyi bekleyen pek çok değeri, şehir yöneticilerince değerlendirilmeyi bekliyor. Üçlerbey Mahallesi´nde bulunan “KIRIK AZİZLER” in şehit edildiği yerde bunlardan biri. Burasının dünya turizmine açılması gerekirken, imara açılması hayret ve ibretle izleniyor. Burasının neden turizme kazandırılmadığı ise merak ediliyor.
Bu Ne CÜRET?
Bu Ne CÜRET?
SİVAS´ta geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay “bu kadarına da pes doğrusu” dedirten cinsten. ÖZBELSAN´da çalışırken, KÜLTÜR Müdür Yardımcısı olan Teoman KARACA´nın, bir sağlık kuruluşunda ayrıcalıklı hizmet istediği iddia ediliyor. Onca sıra bekleyen insanın hak ve hukukuna aldırmadan “BEN BAKAN DANIŞMANIYIM BEN SIRA BEKLEMEM” diye olay çıkartma sığlığı tepki çekiyor.
Vatandaş Bundan Rahatsız!
Vatandaş Bundan Rahatsız!
SİVAS´ta, Bankaların vatandaşa verdiği hizmetten memnun olmayan insanlar, şehirde bu çağda kuyrukların olmasına tepki gösteriyorlar.
Şehrin Ufkunu Açacak Proje
Şehrin Ufkunu Açacak Proje
SİVAS POSTASI düşünce ekibinin yıllardır dile getirdiği GÖKEVİ Projesinin artık hayata geçmesi bekleniyor.
SİVAS POSTASI´nın Bir Hukuk Zaferi Daha
SİVAS POSTASI´nın Bir Hukuk Zaferi Daha
Halk adına ilkeli ve onurlu bir görev ifa eden SİVAS POSTASI GAZETESİ, bir biri ardına HUKUK ZAFERLERİ kazanmaya devam ediyor.
Buraya Bir El Atılmalı!
Buraya Bir El Atılmalı!
Deniz gibi berrak suyu, bir birinden farklı kuş türleri, eşsiz doğası ve seyir alanları ile keşfedilmeyi bekleyen Hafik Gölü, her ne hikmetse değerlendirilemiyor. Bu gölün çevre düzenlemesinin yapılması durumunda şehre ve turizme önemli katkılar sunacağı biliniyor.
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük İmparatorluklarından biri olan HİTİT´lerin tarihte bilinen tek gölleri olan SUPPİTASSU, Sivas´ta bulunuyor. Hitit İmparatorlarının gelip ibadet ettikleri gölün yanı başında bir de ibadethane bulunuyor.Sivas´ın kültür ve turizmine kazandırılması gereken göl ile ilgili bir çalışmamanın yapılmaması eleştiriliyor. Sadece Türkiye ve Sivas için değil dünya içinde çok önemli bir göl olan SUPPİTASSU´nun git gide balçık ve kumlarla dolup yok olmaya doğru gittiği biliniyor.SİVAS KONGRESİ´nin 100.Yılına 100 Proje kapsamında burasının peyzaj çalışmasının yapılarak turizme kazandırılması bekleniyor.
REVİZYON Yapacak mı?
REVİZYON Yapacak mı?
Dönem sonunda göreve başlayan yeni Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI´nın, Eylül ayı itibariyle şehrin eğitim felsefesini modernize edecek adımlar atması bekleniyor...
Dualarla Sonsuzluğa Uğurlandı
Dualarla Sonsuzluğa Uğurlandı
Hemşehrimiz İsmet YILMAZ´ın annesi vefat etti. GÜRÜN ULU CAMİİ´nde İkindi namazı akabinde binlerce kişi tarafından dualarla sonsuzluğa uğurlandı.
Sivas Şairlerin Otağı
Sivas Şairlerin Otağı
Şairlerin, ozanların, söz sultanlarının otağı olan SİVAS, kültür hayatımıza katkılar sunmaya devam ediyor.80 yaşında olmasına rağmen okumadan yazmadan geri durmayan Mahmut CAMCI ikinci kitabını yayınladı.
GOKPINAR Büyülüyor!
GOKPINAR Büyülüyor!
Sivas´ın Gürün İlçesinde bulunan Gökpınar insanları büyülemeye devam ediyor...
GüRüN´den Güzel Haber
GüRüN´den Güzel Haber
Rakımı yüksek olan SİVAS, birkaç yıldır rüzgâr enerjisi yatırımları ile göz dolduruyor. Özellikle KANGAL, GÜRÜN arasında 1900 rakımlı tepelerde Rüzgâr Enerjisi Santrallerinin ardı ardına kurulması, gelecek adına ümit veriyor.
ÇİĞ Çağa Karşı PAK Direniş
ÇİĞ Çağa Karşı PAK Direniş
Filozof Nuri PAKDİL, binlerce insanın aydınlanmasında etkin olmaya devam ediyor. Sezai KARAKOÇ, Akif İNAN, Necip Fazıl KISAKÜREK,Rasim ÖZDENÖREN gibi düşünürlerden biri olan PAKDİL, bir milletin yeniden dirilişi için dik duruş sergileyen ender düşünürlerden biri olarak ilgiyle okunuyor.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
SİVAS Valisi Davut GÜL´ün girişimleri makes buldu.Valiliğin önerisini kabul eden ÖSYM, SUŞEHRİ´ni sınav merkezi olarak kabul etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar