Kendini "İHBAR" Etsene!
ŞEHRÜL EMİN olması gerekirken, İHBAR ve İFTİRA yolu ile FETÖ ile yıllardır mücadele eden insanları “FETÖCÜ” diye ihbar eden Sami AYDIN´ın bu vesileyle neleri perdelemeye çalıştığı zamanla ortaya çıkmaya başlıyor. FETÖ ile savaşmış insanları sindirmek için İFTİRA yollu İHBAR eden SAMİ AYDIN´ı, DEVLETİN ve KAMUOYUNUN dikkatine sunuyoruz.
Tarih: 26.7.2018 09:15:31/ 6800okunma / 2yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS, şaşkınlık oluşturan bir “İHBAR” ve “İFTİRA” olayını konuşuyor. Sami AYDIN´ın FETÖ´nün 15 TEMMUZ ihanet kalkışması akabinde 26/07/2016 tarihinde SİVAS POSTASI Sahibi ve YAZARLARINI “bunlar fetöcü olabilir” diye ihbar edip iftira atması şaşkınlık oluşturdu.

SİVAS POSTASI´nın 10 yıldır FETÖ ile MÜCADELE ettiği DEVLETİN arşivlerinde mevcut iken, üstüne üstlük bir bir FETÖ iltisaklılarını kamuoyuna deşifre etmeye devam ederken SAMİ AYDIN´dan böyle bir adım gelmesi şaşkınlık oluşturmuş ve gizemli bulunmuştu.

Bağımsız TÜRK YARGISININ,bütün inceleme ve araştırmaları sonucunda SİVAS POSTASI ekibinin bu yapıyla uzaktan yakından bir ilgisi alakasının bulunmadığı “inceleme raporuna yansırken” “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” da tebliğ edildi.

FETÖ ile mücadele eden insanları FETÖCÜ olabilir diye İHBAR edip İFTİRA atan Sami AYDIN´a soruyoruz?

--Afrika ülkelerine FETÖCÜLER ile geziye giden Belediye Başkanını da İHBAR edecek misin?

--NJERYA da FETÖCÜLER ile HELVA fabrikası açan bir ismi de İHBAR edecek misin?

--FETÖ kadın dernekleri içerisinde olan SAMSUN dahil pek çok yere FETÖ organizasyonları için giden kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ şüphesi nedeniyle “YURT DIŞI YASAĞI” konulan, kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ´nün şehirdeki ekonomik gücüne sulananları İHBAR edecek misin?

--17-25 Aralık 2013 de DEVLETE ve CUMHURBAŞKANINA, FETÖ hainleri silah çekmişken, BELEDİYE LED ekranda “KİMSE YOK MU DERNEĞİNİN KURBAN 2014” reklamını yayınlayan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR edecek misin?

--DEVLET fetö ile savaş başlatmışken, buna aldırmayıp FETÖ ile içli dışlı olanları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ iltisaklısı MECLİS üyesini kollayarak MECLİSE sokan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR EDECEK MİSİN?

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kendini İHBAR Etsene
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
26.7.2018 18:17:36
sivas postası sizi dostane uyarıyorum sami aydınla çok uğraşmayın ne kadar arsanız tarlanız varsa yeşil alana çevirir bak söylüyorum size su vermez bak hele belediye kiracısıysanız nedim turgut sizi tahliye eder ama nedim turgut 30 yıldır belediye lojmanlarında bedavaya yakın fiyatada oturur
zammi
8.8.2018 08:42:15
sami aydına teşekkürler sivas ı ilk 5 e soktu! bu hafta en borçlu belediler açıklandı sivas belediyesi ilk 5 te. bu arada sivas ı ön ödemeli su sayaç almaya zorlaması yargıdan dönecektir.mekanik saat le su abonesi olanlara daha fazla fatura çıkarılmaya devam ediliyor. sivas postası alsana haber başlıkta hediyesi.
Şer İttifaklar Devrede!
Şer İttifaklar Devrede!
Yaklaşık 10 yılı aşkın bir zamandır FETÖ yapılanmasını SİVAS´ta deşifre eden ve onlarla tek başına savaşan SİVAS POSTASI ekibi, eğer 15 Temmuz darbesi gerçekleşse idi en büyük zararı gören bir gazete olacaktı. FETÖ hainlerinin çevirdiği oyunları tek tek kamuoyuna ilan eden SİVAS POSTASI, gizli FETÖ sevenler tarafından her fırsatta sıkıştırılmaya zor durumda bırakılmaya kalkışılıyor.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
GÜRÜN Meslek Yüksek Okulu´nun eksiklerinin giderilerek köklü bir eğitim öğretim kurumu haline gelmeye doğru emin adımlar atması takdir ediliyor.Ak Parti İstanbul Milletvekili olan hemşehrimiz Osman BOYRAZ ise, okulunun donanımı için elinden geleni yapıyor.
KERKÜK´e Selam Olsun
KERKÜK´e Selam Olsun
Abdurrahman KIZILAY´ın dilinden düşmeyen o muhteşem KERKÜK Türküsü, yeniden dilden dile dolaşıyor.
Çiğ Çağa Soylu İki Direniş
Çiğ Çağa Soylu İki Direniş
Sivas´taki pek çok dindarın sekülerleştiği, anlı şanlı mücahitlerin müttehitleştiği, ortak mücadeleler için tek kuruş paranın ayrılmayıp, mangalda külün ise bırakılmadığı son zamanlarda, bu barbarlıklara meydan okuyan iki dev yürek, duyarlı bir azınlık tarafından hasretle yad ediliyor.
Bu Güzellikler Çoğalsın!
Bu Güzellikler Çoğalsın!
İstanbul Milletvekili hemşehrimiz Osman BOYRAZ, doğduğu toprakları hiçbir zaman unutmuyor. Gürün Meslek Yüksek okulu Tören alanının yapımını gerçekleştiren BOYRAZ, buranın bilgisayar ihtiyacını da temin etti. Geçen yıl SİVAS MERKEZ´de başarılı öğrenciler gönderdiği tabletler de hala unutulamadı.
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Bu İddia Doğru Olmamalı!
BELEDİYE´nin yaptığı İMAR tadilatı dudak uçuklatır mahiyette.Yaklaşık 1200 metre karelik yeşil alanın hangi saikle proje alanına dahil edildiği merak ediliyor. Her isteyene BELEDİYE´nin yeşil alanları inşaat alanına çevirme hakkını verip vermediği merak edilirken, bu satışın ne kadara yapıldığı ve BELEDİYE´nin zararının olup olmadığını da kamuoyu sorguluyor.
LAMİNANT Parkeleri Bile Söktü!
LAMİNANT Parkeleri Bile Söktü!
SİVAS´tan, İZMİR´e giden C.Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Profesörü Öcal BERKAN, taşınırken odasını topladı. Odasını toplamakla da kalmayan BERKAN, yerlerdeki LAMİNANT PARKELERİ bile söktürdü.
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce adamı; Bir zümrenin emir kulu değildir.Hiçbir merkezden talimat almaz.
Sonuçları Kamuoyu İle Paylaşmalılar!
Sonuçları Kamuoyu İle Paylaşmalılar!
SİVAS İlahiyat Fakültesi hocalarını son zamanlarda hummalı düşüncelerin sardığı öğrenildi. Pek çok alana ilgi duyan İLAHİYAT hocalarının, KÖK HÜCREYE” merak sardıkları ve bunu araştırmaya başlayacakları bilgilerine ulaşıldı. KÖK hücrenin her ortamda varlık gösterme bilimsel analizinin yakın bir zamanda irdelenip kamuoyu ile paylaşılacağı sanılıyor.
Rektör TEKNİK Bir İsim Olmalı!
Rektör TEKNİK Bir İsim Olmalı!
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN tarafından, içinde SİVAS Bilim ve Teknoloji Üniversitesin de bulunduğu 18 Üniversiteye REKTÖR atanacak. Şehir kamuoyu, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi felsefesi ve kriterine uygun bir isim olan Prof. Dr. Ertan BUYRUK´un etrafında kenetlendi. Sosyal tabanı olan BUYRUK´un, kendi alanı ile ilgili bir üniversiteye rektör atanması durumunda, kurulacak üniversitenin sağlam temellerinin oluşacağı belirtiliyor.
Belediye Kiracılarına Müjde!
Belediye Kiracılarına Müjde!
Bütün TÜRKİYE´de enflasyonla mücadele için % 10 indirim hayata geçiyor. SİVAS BELEDİYESİ´nin kirada olan dükkanların kiralarını %10 indireceği öğrenildi. Bu indirim ile kiracı esnafın az da olsa nefes alacağı belirtildi.
Bu İddialar Doğru Olmamalı!
Bu İddialar Doğru Olmamalı!
ÖZBELSAN´ı yıllardır VEKALETEN idare eden Şaban KAYA´nın ÖZBELSAN´da çalışan kamyonları olduğu iddiası dilden dile dolaşıyor.
Ne Anlattı Acaba!
Ne Anlattı Acaba!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM´un MEVLANA TÜNELİ ziyareti renkli görüntülere neden oldu. Bakanı çiçekle karşılayan Mahalle muhtarının “BAKANA ŞİİR OKUDUĞU” sanılıyor.
BELEDİYE Kimden Yana?
BELEDİYE Kimden Yana?
İhalesi yapılarak uygulamaya geçen OTOPARK sisteminde vatandaş mağdur ediliyor. Yol kenarlarını da kapsayan otopark uygulamasında, büyük şehirlerde olduğu gibi GENEL ABONMAN uygulamasına geçilmesi bekleniyor.BELEDİYE´nin ise vatandaştan yana olmaması tepki çekiyor.
Yeniden Yargı Yolu Açılmalı!
Yeniden Yargı Yolu Açılmalı!
28 ŞUBAT´ta bir oldu bitti ile hayatı karartılan mazlumların yeniden yargılanması talep ediliyor. Toplum vicdanında dinmeyen bir yara olan 28 ŞUBAT´TA pek çok insan bir siyasi yargılama ile hapiste çürümeye devam ediyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar