Kendini "İHBAR" Etsene!
ŞEHRÜL EMİN olması gerekirken, İHBAR ve İFTİRA yolu ile FETÖ ile yıllardır mücadele eden insanları “FETÖCÜ” diye ihbar eden Sami AYDIN´ın bu vesileyle neleri perdelemeye çalıştığı zamanla ortaya çıkmaya başlıyor. FETÖ ile savaşmış insanları sindirmek için İFTİRA yollu İHBAR eden SAMİ AYDIN´ı, DEVLETİN ve KAMUOYUNUN dikkatine sunuyoruz.
Tarih: 26.7.2018 09:15:31/ 6905okunma / 2yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS, şaşkınlık oluşturan bir “İHBAR” ve “İFTİRA” olayını konuşuyor. Sami AYDIN´ın FETÖ´nün 15 TEMMUZ ihanet kalkışması akabinde 26/07/2016 tarihinde SİVAS POSTASI Sahibi ve YAZARLARINI “bunlar fetöcü olabilir” diye ihbar edip iftira atması şaşkınlık oluşturdu.

SİVAS POSTASI´nın 10 yıldır FETÖ ile MÜCADELE ettiği DEVLETİN arşivlerinde mevcut iken, üstüne üstlük bir bir FETÖ iltisaklılarını kamuoyuna deşifre etmeye devam ederken SAMİ AYDIN´dan böyle bir adım gelmesi şaşkınlık oluşturmuş ve gizemli bulunmuştu.

Bağımsız TÜRK YARGISININ,bütün inceleme ve araştırmaları sonucunda SİVAS POSTASI ekibinin bu yapıyla uzaktan yakından bir ilgisi alakasının bulunmadığı “inceleme raporuna yansırken” “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” da tebliğ edildi.

FETÖ ile mücadele eden insanları FETÖCÜ olabilir diye İHBAR edip İFTİRA atan Sami AYDIN´a soruyoruz?

--Afrika ülkelerine FETÖCÜLER ile geziye giden Belediye Başkanını da İHBAR edecek misin?

--NJERYA da FETÖCÜLER ile HELVA fabrikası açan bir ismi de İHBAR edecek misin?

--FETÖ kadın dernekleri içerisinde olan SAMSUN dahil pek çok yere FETÖ organizasyonları için giden kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ şüphesi nedeniyle “YURT DIŞI YASAĞI” konulan, kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ´nün şehirdeki ekonomik gücüne sulananları İHBAR edecek misin?

--17-25 Aralık 2013 de DEVLETE ve CUMHURBAŞKANINA, FETÖ hainleri silah çekmişken, BELEDİYE LED ekranda “KİMSE YOK MU DERNEĞİNİN KURBAN 2014” reklamını yayınlayan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR edecek misin?

--DEVLET fetö ile savaş başlatmışken, buna aldırmayıp FETÖ ile içli dışlı olanları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ iltisaklısı MECLİS üyesini kollayarak MECLİSE sokan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR EDECEK MİSİN?

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kendini İHBAR Etsene
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
26.7.2018 18:17:36
sivas postası sizi dostane uyarıyorum sami aydınla çok uğraşmayın ne kadar arsanız tarlanız varsa yeşil alana çevirir bak söylüyorum size su vermez bak hele belediye kiracısıysanız nedim turgut sizi tahliye eder ama nedim turgut 30 yıldır belediye lojmanlarında bedavaya yakın fiyatada oturur
zammi
8.8.2018 08:42:15
sami aydına teşekkürler sivas ı ilk 5 e soktu! bu hafta en borçlu belediler açıklandı sivas belediyesi ilk 5 te. bu arada sivas ı ön ödemeli su sayaç almaya zorlaması yargıdan dönecektir.mekanik saat le su abonesi olanlara daha fazla fatura çıkarılmaya devam ediliyor. sivas postası alsana haber başlıkta hediyesi.
ÇİĞ Çağa Karşı PAK Direniş
ÇİĞ Çağa Karşı PAK Direniş
Filozof Nuri PAKDİL, binlerce insanın aydınlanmasında etkin olmaya devam ediyor. Sezai KARAKOÇ, Akif İNAN, Necip Fazıl KISAKÜREK,Rasim ÖZDENÖREN gibi düşünürlerden biri olan PAKDİL, bir milletin yeniden dirilişi için dik duruş sergileyen ender düşünürlerden biri olarak ilgiyle okunuyor.
KAR KIZILIRMAK KAPLICA
KAR KIZILIRMAK KAPLICA
Yıllardır ZARAR etmeye devam eden Sivas´ın elindeki değerleri KÂR´a çevirmesi gerekiyor. Ağır kış mevsimi geçiren ilimizde Kar?ın, Türkiye?nin en uzun akarsuyuna sahip olduğumuz Kızılırmak?ın ve bir türlü yatırım yapamayıp turist çekemediğimiz Kaplıcalarımızın en iyi ve rantabl şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. Sahip olduğumuz bu değerlerden en iyi şekilde faydalanmamız halinde, ilimizde yeni istihdam alanları oluşacak, dışarıdan turist çekmeye başlayacağız, böylelikle dışa göç veren değil, göç alan bir il konumuna geleceğiz?
SİVAS´ı Yüreğinde Yaşatıyor
SİVAS´ı Yüreğinde Yaşatıyor
Yaklaşık 35 yıl önce SİVAS´tan İSTANBUL´a taşınan Hrant BAL ve Janet BAL çifti, aradan yıllar geçmesine rağmen SİVAS´ı unutamıyorlar. Fırsat buldukça SİVAS´ı ziyaret edip, doğduğu toprakları görme arzusunda olan Hrant BAL, buraları unutamadığını şu söz ile anlatmakta; “Kursak kavurgasını arar”.
Bunu Yapmak Zorundayız!
Bunu Yapmak Zorundayız!
Şehirde, STK, ODA, DERNEK başta olmak üzere pek çok teşekkülün SİVAS KONGRESİ´nin 100. Yılı kutlamaları için bir düşüncelerinin hali hazırda olmaması üzüntü ile karşılanıyor.SİVAS KONGRESİ´nin 100. Yılı kutlamalarının görkemli projeler ve sanat etkinlikleri ile kutlanması için acilen, SİVAS VALİLİĞİ tarafından bir yol haritasının belirlenmesi bekleniyor.
SİVAS´ı 100. Yıla Hazırlamalı!
SİVAS´ı 100. Yıla Hazırlamalı!
Şehrin geleceğine dair öncü fikirler üreten ve bunların takipçisi olan SİVAS POSTASI ekibi, SİVAS KONGRESİ´nin 100. Yılına 100 Proje fikrini de bütün ayrıntıları ile değerlendiriyor.
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Artin KORKOR Yazdı...
Kahvehaneler Kışa Hazır!
Kahvehaneler Kışa Hazır!
ARALIK´a girdiğimiz şu günlerde, hemen hemen yazlık işlerin bittiği Sivas´ta, insanlar kışa hazırlanıyor. Yazın genelde çalışmama yolunu seçen hemşerilerimizin, havalar soğur soğumaz kahvelerin yolunu tutmaları bekleniyor.
ERATNA BEYLİĞİ´mizin Ata Diyarı Kan Ağlıyor
ERATNA BEYLİĞİ´mizin Ata Diyarı Kan Ağlıyor
SİVAS merkezli kurulan ERATNA BEYLİĞİ´nin Uygur Türkleri tarafından kurulduğu biliniyor. Şimdilerde ise Uygur diyarında ölüm kol geziyor.
SiVAS´ta İki HİTİT Şehri
SiVAS´ta İki HİTİT Şehri
Sivas´ta bulunan iki Hitit Şehri arkeologları büyülemeye devam ediyor. Altınyayla İlçesi´ndeki SARİSSA ile Yıldızeli İlçesinde bulunan KAYALIPINAR geçmişe önemli ölçüde ışık tutuyor. Sivas´ta bulunan bu iki tarihi zarafet, araştırmacıların yıllar sürecek çalışmaları ile zamanla daha iyi gün yüzüne çıkmayı bekliyor.
KALE Doğal Film Seti
KALE Doğal Film Seti
Malatya, Mardin, Kayseri, Van Uluslar arası Film Festivalleri ile ülke gündemlerinde yerlerini almaya devam ediyorlar. Film Platoları oluşturarak kültür ve turizm anlamında önemli kazanımlar elde eden bu illerden, potansiyel olarak geri kalmayan Sivas ise sadece bu gelişmeleri seyretmekle yetiniyor.
KIRK AZİZLER Turizme Kazandırılmalı
KIRK AZİZLER Turizme Kazandırılmalı
SİVAS´ın inanç turizmi açısından değerlendirilmeyi bekleyen pek çok değeri, şehir yöneticilerince görmezden geliniyor. Üçlerbey Mahallesi´nde bulunan “KIRK AZİZLER” in şehit edildiği yerde bunlardan biri. Burasının dünya turizmine açılması gerekirken, imara açılması hayret ve ibretle izleniyor. Burasının neden turizme kazandırılmadığı ise merak ediliyor.
ŞEHRE Yakışmıyor!
ŞEHRE Yakışmıyor!
Kongre Lisesi ve Selçuk Ortaokulu´nun hemen yanı başında bulunan metruk bina görenleri ürkütüyor. Nazi Almanya´sı İşkence mekanlarını anımsatan yapının, güvenlik açısından da tehdit oluşturduğu bilinirken, ÇEVRE Şehircilik İL MÜDÜRLÜĞÜ´nün ne yaptığı ise merak ediliyor.
SİVAS´ın Görünmeyen Üniversitesi
SİVAS´ın Görünmeyen Üniversitesi
Sivas´ın kültür ocağı Âşık Ruhsati, Sivaslılar tarafından anlaşılamıyor. Aşık Ruhsati adeta bir okul gibi binlerce söz sultanının yetişmesine önayak olurken, doğduğu topraklarda tam anlamıyla anlaşılamadı.
Sami AYDIN Güzellemesi Yapan Çapsızlara
Sami AYDIN Güzellemesi Yapan Çapsızlara
Mehmet BAŞKAN Yazdı!...
Karadenizi SİVAS´a Bağladı
Karadenizi SİVAS´a Bağladı
SİVAS´ın efsane Valilerinden Halil Rıfat Paşa´nın, SİVAS-GİRESUN bağlantısını gerçekleştirmek için verdiği mücadele bugün Karadeniz-Akdeniz yol bağlantısının da ilham kaynağını oluşturması ile de önem taşıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar