Kendini "İHBAR" Etsene!
ŞEHRÜL EMİN olması gerekirken, İHBAR ve İFTİRA yolu ile FETÖ ile yıllardır mücadele eden insanları “FETÖCÜ” diye ihbar eden Sami AYDIN´ın bu vesileyle neleri perdelemeye çalıştığı zamanla ortaya çıkmaya başlıyor. FETÖ ile savaşmış insanları sindirmek için İFTİRA yollu İHBAR eden SAMİ AYDIN´ı, DEVLETİN ve KAMUOYUNUN dikkatine sunuyoruz.
Tarih: 26.7.2018 09:15:31/ 7015okunma / 2yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS, şaşkınlık oluşturan bir “İHBAR” ve “İFTİRA” olayını konuşuyor. Sami AYDIN´ın FETÖ´nün 15 TEMMUZ ihanet kalkışması akabinde 26/07/2016 tarihinde SİVAS POSTASI Sahibi ve YAZARLARINI “bunlar fetöcü olabilir” diye ihbar edip iftira atması şaşkınlık oluşturdu.

SİVAS POSTASI´nın 10 yıldır FETÖ ile MÜCADELE ettiği DEVLETİN arşivlerinde mevcut iken, üstüne üstlük bir bir FETÖ iltisaklılarını kamuoyuna deşifre etmeye devam ederken SAMİ AYDIN´dan böyle bir adım gelmesi şaşkınlık oluşturmuş ve gizemli bulunmuştu.

Bağımsız TÜRK YARGISININ,bütün inceleme ve araştırmaları sonucunda SİVAS POSTASI ekibinin bu yapıyla uzaktan yakından bir ilgisi alakasının bulunmadığı “inceleme raporuna yansırken” “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” da tebliğ edildi.

FETÖ ile mücadele eden insanları FETÖCÜ olabilir diye İHBAR edip İFTİRA atan Sami AYDIN´a soruyoruz?

--Afrika ülkelerine FETÖCÜLER ile geziye giden Belediye Başkanını da İHBAR edecek misin?

--NJERYA da FETÖCÜLER ile HELVA fabrikası açan bir ismi de İHBAR edecek misin?

--FETÖ kadın dernekleri içerisinde olan SAMSUN dahil pek çok yere FETÖ organizasyonları için giden kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ şüphesi nedeniyle “YURT DIŞI YASAĞI” konulan, kadınları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ´nün şehirdeki ekonomik gücüne sulananları İHBAR edecek misin?

--17-25 Aralık 2013 de DEVLETE ve CUMHURBAŞKANINA, FETÖ hainleri silah çekmişken, BELEDİYE LED ekranda “KİMSE YOK MU DERNEĞİNİN KURBAN 2014” reklamını yayınlayan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR edecek misin?

--DEVLET fetö ile savaş başlatmışken, buna aldırmayıp FETÖ ile içli dışlı olanları da İHBAR edecek misin?

--FETÖ iltisaklısı MECLİS üyesini kollayarak MECLİSE sokan BELEDİYE BAŞKANI nı da İHBAR EDECEK MİSİN?

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kendini İHBAR Etsene
Okuyucu Yorumları (2 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
sinan korkmaz
26.7.2018 18:17:36
sivas postası sizi dostane uyarıyorum sami aydınla çok uğraşmayın ne kadar arsanız tarlanız varsa yeşil alana çevirir bak söylüyorum size su vermez bak hele belediye kiracısıysanız nedim turgut sizi tahliye eder ama nedim turgut 30 yıldır belediye lojmanlarında bedavaya yakın fiyatada oturur
zammi
8.8.2018 08:42:15
sami aydına teşekkürler sivas ı ilk 5 e soktu! bu hafta en borçlu belediler açıklandı sivas belediyesi ilk 5 te. bu arada sivas ı ön ödemeli su sayaç almaya zorlaması yargıdan dönecektir.mekanik saat le su abonesi olanlara daha fazla fatura çıkarılmaya devam ediliyor. sivas postası alsana haber başlıkta hediyesi.
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar!
Çekirge Bir Sıçrar İki Sıçrar!
“GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMAKTAN” 10/04/2019 tarihinde mahkemeye çıkacak olan ALTINSOY´un şahitleri tesir altına alıp kendi lehine ifade vermeleri için bir MAARİF MÜFETTİŞİNİ aracı koyduğu iddia ediliyor.
SİVAS İçin Koşturuyor!
SİVAS İçin Koşturuyor!
TBMM´nin en hareketli vekillerinden biri olan hemşehrimiz Habib SOLUK, bir günlük çalışma ziyaretini SİVAS´ta tamamladıktan sonra akşam İSTANBUL´a geçti.
Aşk mı? Mantık mı?
Aşk mı? Mantık mı?
Tacettin KEPENEK Yazdı...
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce Adamı Dik Durur
Düşünce adamı; Bir zümrenin emir kulu değildir.Hiçbir merkezden talimat almaz.
Bir Kişiye Dokuz Pul,Dokuz Kişiye Bir Pul
Bir Kişiye Dokuz Pul,Dokuz Kişiye Bir Pul
Adaletsiz gelir dağılımı büyümeye devam ediyor. Toplumun büyük bir kesimi asgari ücret ile açlık sınırında yaşam savaş verirken, toplumda var olan “mutlu bir azınlık” ise, asgari ücretin katbe katını bir günde harcıyor.
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Bu İddia Doğru Olmamalı!
Adeta yönetici ve seçilmişlerin hak ve hukuku yok olarak yaşadığı ilimizde yine akıllara durgunluk veren bir iddia gündeme düştü...
KUTLAMA Bekleyebilirdi!
KUTLAMA Bekleyebilirdi!
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın SİVAS MİTİNGİNDE dil sürçmesi ile “Üniversiteyi SİVAS´a biz kurduk” demesi sosyal medyada 45 yıl önce kurulan Üniversiteyi biz kurduk diye söyledi paylaşımları rekor kırarken, Sivas yöneticilerinin 45.Yıl kuruluşunu adeta CUMHURBAŞKANINA Nazire yapıp SOSYAL MEDYA eleştirilerini pekiştirici hamleleri eleştiri aldı.
RUSLAR´ın Dize Getiremediği Kartal
RUSLAR´ın Dize Getiremediği Kartal
Ruslar´ı dize getiren Kafkas Kartalı Şeyh Şamil, ölüm yıldönümünde rahmetle anılıyor.
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Sanatkar Şair MIGIRDİÇ KORKOR
Artin KORKOR Yazdı...
Gözler Milli Eğitim´de...
Gözler Milli Eğitim´de...
Şehir kamuoyu Müdür SAVAŞÇI´dan eğitim anlamlı temiz bir sayfa açmasını bekliyor. Milli Eğitim tarafından bilinen şaibeli okul idarecileri hakkında bir incelemenin zaruret olduğu vurgulanırken, Kurum kültürünü oluşturamayan, görevini yapmayan, Bayrak törenleri ve İSTİKLAL MARŞI hassasiyeti olmayanların görevlendirmelerinin iptal edilmesinin mecburiyet olduğu vurgulanıyor.
Ömer İNÖNÜ´den SİVAS´a Vefa
Ömer İNÖNÜ´den SİVAS´a Vefa
SİVAS POSTASI GAZETESİ Sivas Kültür ve Tarihine önemli katkılar sunmaya devam ediyor. İkinci CUMHURBAŞKANI İsmet İNÖNÜ´nün oğlu Ömer İNÖNÜ´nün Sivas TÜDEMSAŞ´ta staj yaptığı ve staj parası ile de ÇİFTE MİNARE´nin külahlarını yaptırdığı bilgilerine ulaşıldı.
ÇARE 6.Bölge
ÇARE 6.Bölge
SİVAS Sanayisi can çekişiyor. SİVAS´ın çok acil 6.BÖLGE TEŞVİK kapsamına alınmaması durumunda, pek çok FABRİKA İŞÇİ ÇIKARMAYA başlayacak.
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS´ı Köye Çevirdiniz Köye!..
SİVAS Merkeze ilçe ve köylerden gelen pek çok insanın şehirle ünsiyet kurmada zorluk çektiği gözlemleniyor. Bir biri ardına açılan İlçe ve Köy dernekleri de, insanların şehirle bütünleşmesinden çok, bir “klan” mantığı içerisinde kalması ile eleştiri alıyor. DERNEKLERDE genel gündemin “kim nerede öldü nereye gömülecek, şu nerde bu nerde, şu şunun oğlu şu şunun torunu, ” gibi olması tepki çekiyor.
"MEMİL ile ALİS"
"MEMİL ile ALİS"
Kirkor DEĞİRMENCİYAN yazdı...
Güzellikler Çoğalsın!
Güzellikler Çoğalsın!
SİVAS Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği “MEŞHUR SİVAS DÖNERİ” Gecesi düzenliyor.İl dışı ve yurt dışında dahi hasretle aranan bir SİVAS lezzetini gündem alan dernek, “MARİFET İLTİFATA TABİDİR” felsefi yaklaşımı ile iki ayda bir şehir değerini kamuoyuna daha yakından tanıtmayı hedefliyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar