EVET, DİNLİYORUZ!
Sosyal Medya Müdürler ŞOV Gurubunda eksiksiz yer alanlardan biri olan Kültür Müdürünün, hali hazırda kültür alanında bir düşüncesi kamuoyunda bilinmezken, kamera ayarlı yılanlı ve yılansız pek çok karede gösterdiği üstün başarı alkış alıyor!
Tarih: 5.10.2019 17:40:22/ 1871okunma / 10yorum

SPHM ÖZEL HABER

Kültür Müdürü olduğu açıklandıktan sonra bir hafta on gün, kendine gelemeyip heyecandan uykularını yitiren KARACA´nın, ayılıp ayılmadığı merak ediliyor. Kültür Müdürlüğü yöneticileri ve bilimum cümlesinin şehrin kültür felsefesi konusunda birkaç cümle etmeleri bekleniyor.

Sosyal Medyayı çok seven bir cümle müdür klanının, soysal medyada resim paylaşmak yerine şehre dair önemli projeleri en kısa zamanda hayata geçirmeleri arzulanıyor.

Kamera açılarını önceden nasıl ayarladıkları muamma olan idareci vatandaşlarımızın, “aha adım attım, aha yılanı sevim, aha şuradayım” türü yavan sanal alemlerine ise en kısa zamana son vererek, somut çalışmalarla halkın huzuruna çıkmaları bekleniyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EVET DİNLİYORUZ
Okuyucu Yorumları (10 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yorum
8.10.2019 12:19:01
Ben bir şey biliyorsam. Celal o Teomanı eninde sonunda gönderir kendi oraya müdür olur. Demedi demeyin Aha da buraya yazıyorum.
Sami Karahan
6.10.2019 02:23:25
Teoman Karacadan kültür ve turizm alanında çalışma bekliyor olmanız hata değil mi? Turizm anlayışıda gittiği toplantılarda millet konu hakkında istişarede bulunurken beyefendi kuruyemiş tabağını boşaltana kadar yiyim içiyimden ibaret.
Sinan Elçi
6.10.2019 02:13:34
Ben bir akademisyenim. Arkadaşlarla Teomen beyi önceden bilgilendirdiğimiz bir proje üzerinde bir kaç kez kendisiyle toplantı yaptık. Temsil ettiği kurumun uhdesinde olan bu konuda ne sorduysak diliyle dişi arasında yuvarlak cevaplar verip, peşinden bir şamatayla kahkaha espri derken bizi konumuzdan her defasında uzaklaştırdı.O zaman anladık ki zerre bilgi sahibi değil. Bir daha da gitmedik. Sivasa yazık etmişler.
Emre Karahan
7.10.2019 14:15:34
İl Kültür müdürlüğü çok önemli. Mevcut müdür yerine Müdür Yardımcılarından Celal Karahan´ın müdür yapılması ilimiz açısından elzemdir. Milli Eğitimde ki gayretleri ile göz dolduran Karahan eğer engellenmez ve kıskanılmassa güzel işler yapmaya namzet bir il müdürü adayıdır.
yakup yıldıran
6.10.2019 18:00:16
Atatürk Kongre Müzesine dışarıdan gelen ziyaretçilere kulaktan dolma bilgiler verilmemeli mesleğinin konunun uzmanı kişiler olmalıdır
Metin
6.10.2019 12:10:01
Bu müdür biraderler Ak Partinin en ballılarıdır Her dönem bir yerlerdedirler İşin ilginç tarafı ortada bir başarıda yoktur kardeşi numune hastanesi müdürü Çevresine bir sorun ne kadar başarılı Ak partinin neden %29´a düştüğü anlaşılıyor mu?
kadir Yıldız
6.10.2019 15:04:42
Çalışkan yerinde duramayan süper bir valiye böyle bir İl müdürü Kadir Hocayı arar olduk güzel Sivasımıza yazık oluyor
Keçeci
6.10.2019 01:47:50
İnsanı bilgi uçurur; çünkü bilgi kanattır. Kanadı olmayan birini kültür ve turizm müdürü yapmışlar; üstelikte herşeyi bildiğini sanan biri...
Refik Turna
6.10.2019 01:57:13
Bir kaç kez Teoman Karacaya Sivasın sahip olduğu değerlerle, mekanlarla ve yapılması gereken projelerle ilgili soru sorulduğuna şahit oldum. Verdiği cevaplar her defasında siz proje yapın biz destek oluruz, ben orayı henüz görmedim,konuyu bilmiyorum, yoğunluktan vaktim olmadı vs. vs. vs. Adam resmen şaka gibi, konusuna vakıf değil ki.
Kara
30.10.2019 23:09:17
Celâl bu müdürü yer. Adam müthiş yetenekli biri. Yakında vali beyin koltuğa da sulanmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
PAŞABAHÇE´ye Hüzünlü Veda
PAŞABAHÇE´ye Hüzünlü Veda
Havaların soğumaya başlaması ile birlikte, halkımız PAŞABAHÇE´ye veda etti. Yaz boyu tonlarca et ve tavuk kanat ile mutlu olup bedensel olarak obezleşen halkımızın, bu ayrılığa nasıl dayanacağı merak ediliyor.
Yıldız´ın Karı SİVAS´ın Kârı
Yıldız´ın Karı SİVAS´ın Kârı
Yıldız Dağı kayak merkezi kış turizmi için halkın hizmetinde. YILDIZ DAĞI´nı ise tamamlanmasına bir yıl kalan KARADENİZ-AKDENİZ bağlantı yolu abad edecek. KAR olmayan KARADENİZ sahillerinden insanlar kışın bu yolun bitmesi akabinde 2 buçuk saatte SİVAS´ta olacaklar. Ayrıca KARADENİZ´den SİVAS´a beş değişik yol güzergahı da yeniden gündemde…
Kar Kapıda, Ya Huzur?
Kar Kapıda, Ya Huzur?
Kar yağar, yollar kapanır lakin kimse yüreklere giden yolları kapatmazdı. Yorgun başların dinleneceği güçlü omuzlar, hayata tutunmanın sırrını fısıldarlardı. Sahi nereye gitti o zamanlar?
GÜZELLİKLER ÇOĞALSIN!
GÜZELLİKLER ÇOĞALSIN!
TÜRKİYE´de bu sene ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan “Hasan Ali Yücel Öykü Yarışmasında” SİVAS´tan katılan Osman ÇELİK, 3684 eser arasından ilk 10´a girerek SİVAS´ı zirveye taşıdı.
Yakın Geçmişin Sırları
Yakın Geçmişin Sırları
Abdullah ÇATLI, Prof.Dr. Mahmud Es´ad COŞAN ve Muhsin YAZICIOĞLU´nun ölümleri sırrını koruyor. Bu üç isimin de belli aralıklarla kaza süsü verilmiş suikastlarla ortadan kaldırılmasının TBMM´de yeniden bir araştırma komisyonu kurularak irdelenmesi isteniyor.
4 EYLÜL KÜLTÜR PARKI
4 EYLÜL KÜLTÜR PARKI
Kent Meydanı´nda bulunan Eski ORDU EVİ´nin biran önce yıkılması bekleniyor. DÜNYANIN en büyük meydanı olma yolundaki en önemli fırsatın değerlendirmesi isteniyor.
Örnek EĞİTİMCİYE VEFA!
Örnek EĞİTİMCİYE VEFA!
SİVAS´ın örnek öğretmenlerinden Nejdet KOÇ´un 12 yıl önce mezun ettiği öğrencisi, öğrencilerini alarak öğretmenini ziyaret etti.
SÖYLEŞİ...
SÖYLEŞİ...
Araştırmacı Yazar Filiz KÖKSAL´ın, 2005 yılında KKTC Cumhurbaşkanı Rauf DENKTAŞ ile yaptığı güzel bir söyleşiyi okurlarımıza sunuyoruz.
Bu ÖĞRETMENLERİ Türkiye Tanımalı!
Bu ÖĞRETMENLERİ Türkiye Tanımalı!
Donanımlı, başarılı, görgülü, ileri ufuk hayali ve aşkı ile insanı yeniden umutlu olmaya sevk eden, her biri adeta bir OKUL gibi kendini yetiştirmiş öğretmenler, ANITKABİR´i ziyaret ettiler.
Bakan SELÇUK, Eğitimcileri AĞIRLIYOR!
Bakan SELÇUK, Eğitimcileri AĞIRLIYOR!
Milli Eğitim Bakanlığı 81 ilden gelen ve şehirlerinde yaptıkları güzel çalışmalar ile eğitime katkı sunan öğretmenleri ağırlamaya devam ediyor.
Güzel Bir Haber!
Güzel Bir Haber!
Güzel bir ANKARA gecesinde, ANKARA Devlet Opera ve Balesi muhteşem bir program ile izleyenleri adeta büyüledi.
VASATIN EĞEMENLİĞİ
VASATIN EĞEMENLİĞİ
Genel olarak şehrimizde, vasatın egemenliği hâkim olsa da, şehrimiz adına zincirleri kıran, umut verici gelişmeler de yaşanabilmekte…
BALLI DEĞİŞİKLİK KAMUOYUNU ŞOK ETTİ!
BALLI DEĞİŞİKLİK KAMUOYUNU ŞOK ETTİ!
Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haberde, RESMİ TESİS alanının yangından mal kaçırırcasına KONUT DIŞI KENTSEL ÇALIŞMA alanına çevrildiğini kamuoyu ile paylaşmıştık. Bu oldu bitti kamuoyunda infial uyandırırken, BBP Belediye Meclis Üyelerinin ise dün itibariyle itiraz ettiği öğrenildi.
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
SİVAS´ın inanç turizmi açısından değerlendirilmeyi bekleyen pek çok değeri, şehir yöneticilerince değerlendirilmeyi bekliyor. Üçlerbey Mahallesi´nde bulunan “KIRK AZİZLER” in şehit edildiği yerde bunlardan biri. Burasının dünya turizmine açılması gerekirken, Eski başkan Sami AYDIN ve İmar Sorumlusu Erol GENÇ tarafindan 1800 yıldır duran alanın imara açılması hayret ve ibretle izleniyor...
"MOBİNGE" Fırsat VERİLMEMELİ!
"MOBİNGE" Fırsat VERİLMEMELİ!
Birkaç gün önce GAZİANTEP´de hayatına son veren TÜRKÇE ÖĞRETMENİ´nin “MOBİNG” e uğradığını belirten not bırakması üzerine BAKANLIK detaylı soruşturma başlattı. SİVAS´ta da bazı “VASIFSIZ” okul idarecilerinin, somut hiçbir delil olmadan birkaç kişilik sahte şahitler ayarlayarak, MOBİNG kurguladıkları ve bunu hayata geçirmeye çalıştıkları biliniyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar