EVET, DİNLİYORUZ!
Sosyal Medya Müdürler ŞOV Gurubunda eksiksiz yer alanlardan biri olan Kültür Müdürünün, hali hazırda kültür alanında bir düşüncesi kamuoyunda bilinmezken, kamera ayarlı yılanlı ve yılansız pek çok karede gösterdiği üstün başarı alkış alıyor!
Tarih: 5.10.2019 17:40:22/ 1423okunma / 9yorum

SPHM ÖZEL HABER

Kültür Müdürü olduğu açıklandıktan sonra bir hafta on gün, kendine gelemeyip heyecandan uykularını yitiren KARACA´nın, ayılıp ayılmadığı merak ediliyor. Kültür Müdürlüğü yöneticileri ve bilimum cümlesinin şehrin kültür felsefesi konusunda birkaç cümle etmeleri bekleniyor.

Sosyal Medyayı çok seven bir cümle müdür klanının, soysal medyada resim paylaşmak yerine şehre dair önemli projeleri en kısa zamanda hayata geçirmeleri arzulanıyor.

Kamera açılarını önceden nasıl ayarladıkları muamma olan idareci vatandaşlarımızın, “aha adım attım, aha yılanı sevim, aha şuradayım” türü yavan sanal alemlerine ise en kısa zamana son vererek, somut çalışmalarla halkın huzuruna çıkmaları bekleniyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EVET DİNLİYORUZ
Okuyucu Yorumları (9 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yorum
8.10.2019 12:19:01
Ben bir şey biliyorsam. Celal o Teomanı eninde sonunda gönderir kendi oraya müdür olur. Demedi demeyin Aha da buraya yazıyorum.
Sami Karahan
6.10.2019 02:23:25
Teoman Karacadan kültür ve turizm alanında çalışma bekliyor olmanız hata değil mi? Turizm anlayışıda gittiği toplantılarda millet konu hakkında istişarede bulunurken beyefendi kuruyemiş tabağını boşaltana kadar yiyim içiyimden ibaret.
Sinan Elçi
6.10.2019 02:13:34
Ben bir akademisyenim. Arkadaşlarla Teomen beyi önceden bilgilendirdiğimiz bir proje üzerinde bir kaç kez kendisiyle toplantı yaptık. Temsil ettiği kurumun uhdesinde olan bu konuda ne sorduysak diliyle dişi arasında yuvarlak cevaplar verip, peşinden bir şamatayla kahkaha espri derken bizi konumuzdan her defasında uzaklaştırdı.O zaman anladık ki zerre bilgi sahibi değil. Bir daha da gitmedik. Sivasa yazık etmişler.
Emre Karahan
7.10.2019 14:15:34
İl Kültür müdürlüğü çok önemli. Mevcut müdür yerine Müdür Yardımcılarından Celal Karahan´ın müdür yapılması ilimiz açısından elzemdir. Milli Eğitimde ki gayretleri ile göz dolduran Karahan eğer engellenmez ve kıskanılmassa güzel işler yapmaya namzet bir il müdürü adayıdır.
yakup yıldıran
6.10.2019 18:00:16
Atatürk Kongre Müzesine dışarıdan gelen ziyaretçilere kulaktan dolma bilgiler verilmemeli mesleğinin konunun uzmanı kişiler olmalıdır
Metin
6.10.2019 12:10:01
Bu müdür biraderler Ak Partinin en ballılarıdır Her dönem bir yerlerdedirler İşin ilginç tarafı ortada bir başarıda yoktur kardeşi numune hastanesi müdürü Çevresine bir sorun ne kadar başarılı Ak partinin neden %29´a düştüğü anlaşılıyor mu?
kadir Yıldız
6.10.2019 15:04:42
Çalışkan yerinde duramayan süper bir valiye böyle bir İl müdürü Kadir Hocayı arar olduk güzel Sivasımıza yazık oluyor
Keçeci
6.10.2019 01:47:50
İnsanı bilgi uçurur; çünkü bilgi kanattır. Kanadı olmayan birini kültür ve turizm müdürü yapmışlar; üstelikte herşeyi bildiğini sanan biri...
Refik Turna
6.10.2019 01:57:13
Bir kaç kez Teoman Karacaya Sivasın sahip olduğu değerlerle, mekanlarla ve yapılması gereken projelerle ilgili soru sorulduğuna şahit oldum. Verdiği cevaplar her defasında siz proje yapın biz destek oluruz, ben orayı henüz görmedim,konuyu bilmiyorum, yoğunluktan vaktim olmadı vs. vs. vs. Adam resmen şaka gibi, konusuna vakıf değil ki.
SİVAS´tan Çıktı Dünya İzledi
SİVAS´tan Çıktı Dünya İzledi
SİVAS´tan doğup dünyanın dört bir bucağında ödüller alan KALANDAR SOĞUĞU Filmi, SİNEMA dünyasında özgün bir yer edindi.
YASAL Ama ETİK Mi?
YASAL Ama ETİK Mi?
KENT MEYDANI etrafındaki özel mülklere 7 milyon harcanarak cephe giydirmesi yapılıyor. Zamanında, düşünüp taşınmadan yanlış yapılaşma izni verilerek adeta tarihi eserlerin boyunu aşarak bu eserleri boğan binalar, CEPHE GİYDİRME ile adeta ödüllendiriliyor!
BEN SİMÜLE EDEMEDİM!
BEN SİMÜLE EDEMEDİM!
Bu bölümün hemen yanındaki bir kapıdan, adı Meva olan restorana geçiliyor. Dışarıdan bakınca oldukça büyük görünen bu binanın geriye kalanı meğerse restoran ve kafe imiş.Anladığım kadarı ile tesisin resmi durumu kayak simülasyon merkezi, gayrı resmi durumu restoran-kafe...
Çaydan Sonra Ay Sultan
Çaydan Sonra Ay Sultan
İzlediği bir slaytta Sivas´taki Gök Medrese´yi gören ve bunun üzerine Türkiye;ye gelmeye karar veren Amerikalı yazar, `Bir Çay Daha Lütfen` kitabı ile çay kültüründen yola çıkarak Türkiye ve Türk insanını anlattı. Şimdi ise ikinci kitabı Ay Sultan ile okur karşısında...
MÜFTÜ GÖREVE!
MÜFTÜ GÖREVE!
“YEMYEŞİL SİVAS” düşüncesinin hayata geçmesi için kılını kıpırdatmayan İl MÜFTÜLÜĞÜ ve İlçe MÜFTÜLÜKLERİNİN konuşmak yerine artık icraat içinde olmaları bekleniyor. En azından İlçe ve köylerde bulunan “mezarlıkları” dahi ağaçlandıramayan MÜFTÜLERİN İstifa etmeleri gerektiği ifade ediliyor.
Beyazıd´ın Ziyaretçisi Eksik Olmuyor
Beyazıd´ın Ziyaretçisi Eksik Olmuyor
Kanuni Sultan Süleyman´ın Oğlu Şehzade Bayezıd yıllardır Sivaslılar tarafından dualarla yad ediliyor. Yukarı Tekke´de Abdülvahabi Gazi Hazretlerinin ayakucunda yatmakta olan Şair Şehzadenin içler acısı yaşamı herkesin yüreğini burkmaya devam ediyor.
ENVER PAŞA´nın Takdir Ettiği SİVASLI
ENVER PAŞA´nın Takdir Ettiği SİVASLI
SİVAS´ın insanları bulundukları ortamlarda kendilerini maharetleri ile ortaya çıkarıyorlar.Taş bir yapı yapan SİVASLI ustayı tebrik eden Enver PAŞA, “SİVASLI evladım sen ROMA heykellerinden daha iyisini yapmışın. Helal olsun” demiş.
Siz Temizsiniz; Biz Kirlendik!
Siz Temizsiniz; Biz Kirlendik!
Değer yargılarının sıfırlandığı, sahte ilişkilerin baş tacı edildiği, insanların bir birlerinin kanını emmek için fırsatı ganimet bildiği barbar çağda, akıllı kalanlar da gözden kaçmıyor. Kadınların ve erkeklerin çeşit çeşit maskelerle dolaştığı içi boş çağda, insan ruhuna nüfuz eden saf bakışların neden anlaşılmadığı bilinmiyor.
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
Dünyada Bir Tek SİVAS´ta
SİVAS´ın inanç turizmi açısından değerlendirilmeyi bekleyen pek çok değeri, şehir yöneticilerince değerlendirilmeyi bekliyor. Üçlerbey Mahallesi´nde bulunan “KIRK AZİZLER” in şehit edildiği yerde bunlardan biri. Burasının dünya turizmine açılması gerekirken, Eski başkan Sami AYDIN ve İmar Sorumlusu Erol GENÇ tarafindan 1800 yıldır duran alanın imara açılması hayret ve ibretle izleniyor...
SİVASLI Aziz VLAS Turizme Kazandırılıyor!
SİVASLI Aziz VLAS Turizme Kazandırılıyor!
SİVAS´ta yaşamış Tek Bir ALLAH´a inanan Aziz VLAS, inanç turizmine kazandırılıyor.
Teşekkürler SİVAS
Teşekkürler SİVAS
2019 yılını zirvede tamamlayan SİVAS POSTASI, tarafsız gözlemcilerce TÜRKİYE´nin En Etkili Yerel Gazetesi olarak adlandırılıyor. Cesur insanların bir araya gelerek yola koydukları SİVAS POSTASI kervanı, cesur haberleri ile takdir ediliyor.
SULTAN´nın Rüyası Gerçekleşiyor
SULTAN´nın Rüyası Gerçekleşiyor
Karadeniz´i Akdeniz´e bağlayan yol 2020 yılında açılacak. Asrın projesi bittiğinde SİVASLILAR 3 saatte Karadeniz´e ulaşacaklar.
Padişahlardan 27´si ŞAİR
Padişahlardan 27´si ŞAİR
İstanbul´un Fethinin kutlandığı bu günlerde, gözler yeniden Osmanlı İmparatorluğu´na çevrildi. Büyük bir medeniyetin temsilcisi olan OSMANLI, kültür ve sanatta da dünyanın zirvesinde idi. Kültür araştırmacılarının dikkat çektiği diğer önemli bir konu ise, Osmanlı Padişahlarından 27 tanesinin Divan sahibi şair oldukları yönünde.
GÜZEL BİR HABER!
GÜZEL BİR HABER!
SARİSSA şehri turizme kazandırılıyor. 15 yıl aradan sonra ilk defa incelenerek çalışma başlatılan HİTİT Şehri için kapsamlı projeler yapılacak. PAZARTESİ GÜNÜ´nden itibaren KRAL GÖLÜ Suppitassu Yolu ise dozerlerle düzlenerek araç geliş gidişlerine açılacak.
SiVAS´ta İki HİTİT Şehri
SiVAS´ta İki HİTİT Şehri
Sivas´ta bulunan iki Hitit Şehri arkeologları büyülemeye devam ediyor. Altınyayla İlçesi´ndeki SARİSSA ile Yıldızeli İlçesinde bulunan KAYALIPINAR geçmişe önemli ölçüde ışık tutuyor. Sivas´ta bulunan bu iki tarihi zarafet, araştırmacıların yıllar sürecek çalışmaları ile zamanla daha iyi gün yüzüne çıkmayı bekliyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar