EMNİYET Yetkilileri Göreve!
SİVAS´ta “Fahri Trafik Müfettişi” Skandalı yaşanıyor. Keyfi bir ceza uygulaması vatandaşın adalet duygusunu zedeliyor. Sürücü iş yerinde iken, trafikteymiş gibi “emniyet kemeri” cezası kesilmesi bu da olmaz dedirten cinsten. Mağdur olan vatandaşın CİMER´e konuyu şikayet edeceği öğrenildi.
Tarih: 2.10.2018 20:26:56/ 6061okunma / 1yorum

 

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS´ta yaşanan fahri müfettiş keyfiliği eleştiri alıyor. HAYRİ SIĞIRCI CADDESİ´nde yaşanan bir skandal bu da olmaz dedirten cinsten.

Saat 13:00 da iş yerinde olan bir vatandaşa kasti bir uygulama ile saat:13:56 da emniyet kemeri cezası yazılması tepki çekti.

Söz konusu aynı sürücüye yine aynı mıntıkada yien kasdi bir ceza kesildiği ve bu keyfi uygulamadan dolayı yaşanan mağduruyetin CUMHURBAŞKANLIĞI (CİMER) e şikaye t edileceği öğrenildi.

Fahri Trafik Müfettişinin sürücüye kasti bir ceza kestiği belirtilirken EMİNİYET MÜDÜRLÜĞÜ´nün bu tür keyfi uygulamalara müsaade etmemesi bekleniyor.

SIRA NO: 32070015 olarak kayıtlara geçerken, kamera kayıtlarına göre o saatte iş yerinde olan vatandaşa yapılan ceza uygulamasının kanuni ve etik durumu merak ediliyor.

Olayın Vali Davut GÜL´e iletileceği hatta CİMER aracılığıyla şikayette de bulunulacağı, o saatte iş yerinde olduğu kamera kayıtları ile belli olan bir vatandaşa uygulanan kasti bir tutumdan dolayı EMNİYET TRAFİK birimini göreve davet ediyoruz.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EMNİYET Yetkilileri Göreve
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Metehan
2.10.2018 21:00:47
Sivas´ın kanayan yarasından birini buradan dile getirdiğiniz için teşekkür ederim benim de başıma böyle bir durum gelmişti fakat yetkili bir merciye ulaşamdık demekki benim gibi duruma düşen arkadaşlar olmuş çok yazık bir durum yetkililerin buna bir dur demesi gerekir. Benim de iş yerinde olduğum saatlerde aracı benden başkası kullanmadığı halde araca trafik cezası yazılmıştı bu durum beni de çok üzmüştü ama cezayı ödedik ama cezayı yazanlar keyfi durumlarına göre yazıyor hepsi değil tabiki içlerinde bir kaç çürük elma var demek ki
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
BİR YIL AŞKIN UĞRAŞARAK SİVAS TARİHi KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI!!!
Güzellikler Çoğalıyor!
Güzellikler Çoğalıyor!
SİVAS, Türkiye´nin en huzurlu illerinin başına geliyor. “ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN” sosyal bilinçlenme adımına SİVAS´ın hemen uyum sağlaması da emniyet birimlerince övgüyle bahsediliyor.
SİVAS, Devlet Kuran ŞEHİR
SİVAS, Devlet Kuran ŞEHİR
Osman ÇELİK Yazdı...
ellerin ellerin...
ellerin ellerin...
/ellerin ellerin ve parmakların/ bir nar çiçeğini eziyor gibi/
Fethi GEMUHLUOĞLU
Fethi GEMUHLUOĞLU
Tarık Sezai KARATEPE Yazdı...
Şehir Kültürüne Kazandırılmalı
Şehir Kültürüne Kazandırılmalı
Kentleşmeye doğru koşar adım giden Sivas´ın, şehir kalabilmesi için elindeki değerlerin kıymetini bilmesi bekleniyor. Bezirci Mahallesi´nde 1890 yılında yapılan ve günümüze kadar ayakta kalmayı başaran eşsiz konak çökmek üzere.Sivas Belediyesi´nin bu eşsiz yapıya hayat vermesi gerektiği arzulanıyor. Bu konağın şehrin kültürel varlığına dahil edilerek, üst düşünce olan Kale Film Platosu mantığını beslemesi gerektiği vurgulanıyor.
CÜCÜ Okurlarla
CÜCÜ Okurlarla
Edebiyatımızın önemli isimlerinden hemşehrimiz hikayeci Mustafa BALEL, yeni bir kitap ile okur karşısında. “CÜCÜ” isimli roman ile keşif tutkusuna kapılar aralamayı hedefliyor.
KIRK´a Dair
KIRK´a Dair
Hüseyin KAYA Yazdı...
Türkülerle Söyleşiriz
Türkülerle Söyleşiriz
Bilir misin kırık gönüllerin yanık türkülerle sarmaş dolaş sohbetini? Duyar mısın yıkık hayallerin viran köşelerinden yankılanan türkülü inlemeleri? Anlar mısın hayat bilmecesinin türkülerle yolladığı sır perdelerini?
"SIR"
"SIR"
Kirkor DEĞİRMENCİYAN yazdı...
bir OZAN daha göç eyledi!
bir OZAN daha göç eyledi!
Sazın ve sözün üstadı Ozan Arif vefaat etti...
Giyotin
Giyotin
Toplumdaki "düğümler" ve sorunlara işaret edip gerçekleri söylemenin acı sonuçları olabilir!
Sivas´ın Bütün Renkleri SİVAS POSTASI´nda
Sivas´ın Bütün Renkleri SİVAS POSTASI´nda
Doğruların ve güzelliklerin mücadelesi için herkesi ama herkesi SİVAS POSTASI´na davet ediyoruz...
Görevi Devraldı!
Görevi Devraldı!
C.ÜNİVERSİTESİ´nde BAŞHEKİM değişimi yaşandı. Prof. Dr. Tamer DOĞAN yeni BAŞHEKİM olarak atandı.
Yaşamak Barbar İşidir!
Yaşamak Barbar İşidir!
Osman ÇELİK Yazdı...
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar