Bugün, 4 Aralık 2021 Cumartesi


sinan korkmaz
11.09.2018 10:14:53
baskan fetöcü arıyosan hemen yanıbasında belediye meclis üyesi biri var şimdide ticaret odasında fetönün uşaklını yapıyo eski baskan osman yıldırım fetöcülerin ticaret odasını ele geçirdini söylemiştiya işte senin yanıbasıdakı sahıstan bahsediyo bırak gazezetecilere çamur atmayı sen kendi etrafına bak

sinan korkmaz
11.09.2018 10:15:58
baskan benide fetöcü diye ihbar etsene

Anahtar Kelimeler: Duyduk Duymadık Demeyin

Duyduk Duymadık Demeyin!

FETÖ´nün bir bardak çayını dahi içmemiş HAYSİYETLİ, ONURLU, VATANSEVER insanları bunlar FETÖCÜ olabilir diye "İHBAR" eden ihbarcı Sami AYDIN´ın, resmi verilen Belediye LED Ekrana bakması isteniyor.

SPHM ÖZEL HABER

DEVLETE karşı, 2012´de başlayarak 2013 yılında ve akabinde ki yıllarda açık ve net bir kalkışma gerçekleştiren FETÖ ihanet yapısı analiz ediliyor.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana, öncelerde PARALEL YAPI olan sonrasında FETÖ olan yapının pek çok mobbingine maruz kalan lakin yılmadan bu yapı ile savaşan SİVAS POSTASI, DEVLETİN ve MİLLETİN yanında duruşu ile yol almaya devam ediyor.

SİVAS´ta 2014 yılında ve diğer yıllarda el ele kol kola bu yapı ile beraber olanların DEVLETİN hafızasındaki yerinin yeniden hatırlatılması bekleniyor.

SİVAS´ta elden ele dolaşan ve SİVAS POSTASI´na da ulaşan bir fotoğraf dikkat çekici nitelikte. Belediye LED ekranında, "KİMSE YOK MU DERNEĞİNİN 2014 KURBAN" organizasyonunu yayınlandığını gösteren foto kamuoyunda yankı bulmaya devam ediyor.

 SİVAS POSTASI GAZETESİ kamuoyu adına soruyor;

--Bu REKLAM nedir?

--DEVLETE ve CUMHURBAŞKANINA 17-25 ARALIKTA KALKIŞMA YAPILMIŞKEN, Belediye hangi akla hizmet FETÖ derneğini hala kollamıştır?

--KURBAN 2014 KİMSE YOK MU afişi neden yayınlanmıştır?

--17-25 Aralık ve MİT TIRLARI ihanetinden ders neden çıkarılmamıştır?

--DEVLET bu yapı ile savaşırken BELEDİYE neden ses çıkarmamıştır?

--Bunun müsebbibleri kimlerdir?

--Bu konu araştırılıp aydınlatılmış mıdır?