Bugün, 26 Ekim 2021 Salı


ali koşar
7.09.2016 18:12:37
bel mec üyes i b dogan ürgüpl cecenistan gez kim tertip etti dün doganla bu gün sami ile olmalarında hikmet yokmu sizce gelen her bel baş i b çalişması enterasan deyilmi tem bir feto mantıgı deyilmi

sami karanlık
20.09.2016 08:33:09
Tayyip erdoğan hatırına verilen oylarla başkanlığa oturdu son dönemi, bunu kendiside biliyor. sami aydın ın 10 lafından 9 u proje proje proje proje. boş boş boş boooş

Anahtar Kelimeler: Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Sivas Belediyesi yeşil alan ve park sorununu çözüyor! Görünen o ki, şehir merkezinde yeşil alan ve park sorunu bitti, sıra AYDIN KENT sitelerinin yeşil alan ve park sorunu hallediliyor.

 

Şehir merkezindeki park sorunu ve yeşil alan meselesini hallettikleri tahmin edilen Belediyenin, AYDINKENT ve civarında son 10 gündür yaptıkları önemli çalışmalar gözlemleniyor.

Belediye ekiplerinin önemle yaptıkları çalışmalarda sona gelinirken, bu çalışmanın çok önemli bir Belediye yatırımı (!) olduğu iddia ediliyor. Nüfusun çok ama çok yoğun olduğu AYDIN KENT ve civarına yapılan bu hizmetin aksamaması için elinden geleni yapan Belediyenin, bu hizmet ile çok önemli stratejik bir çalışmayı ortaya koyduğu sanılıyor.

AYDIN KNET ve KIZILIRMAK arasının güzelce elden geçirilerek kış bitmeden bitirilmesi arzusunun, Başkanın imaj projelerinden biri olduğu konuşuluyor.Buna benzer bir diğer çalışmanın ise GÜLYURT´ta  ki alış veriş merkezi önünde olduğu gözlemleniyor. Daha inşat bitmeden yol ve kaldırım hizmetlerinin yapılması çok önemli bir adım olarak gözlemleniyor.

Belediyenin bu tür çalışmaları kenar mahallelerde de yaparak, vatandaş odaklı hizmetteki hak ve adaleti de bil hakkı ile yerine getirmesi bekleniyor.