Bugün, 26 Ekim 2021 Salı


dedektif58
26.01.2020 21:23:07
Sıcak Çermik Kaplıcası Aqua Park (Turizm Kompleksi) Yapımı Sıcak Çermik bölgesinde kaplıca hizmetlerinin zenginleştirilmesi ve günümüz ihtiyaçlarına uygun modern tesisler oluşturulması amacıyla aquapark ve yaşam merkezi yapılmaktadır. Bu kapsamda yaklaşık 15.000 m2 kapalı alana sahip, betonarme ve çelik taşıyıcı sistemli, içerisinde bay bayan ayrı ikiz bina şeklinde aquapark, yüzme havuzları, termal havuzlar, hamam, sauna, termal banyolar ile restoran, kafe, market ve fırın fonksiyonlarını içeren turizm tesisi yapımı devam etmektedir. 2019 yılında hizmete açılması planlanmaktadır. SICAK ÇERMİK KAPLICASI AQUAPARK (TURİZM KOMPLEKSİ) YAPIMI BAŞLAMA ve BİTİŞ TARİHİ 04.08.2017 ? 2019 YATIRIM BEDELİ (KDV DAHİL) 32.617.640,87 ? YÜKLENİCİ Özen-El İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. PROJE DURUMU Devam Ediyor 2018 faaliyet raporundan belediye web sayfasından alınmıştır

Anahtar Kelimeler: Cevap Bekleyen Sorular

Cevap Bekleyen Sorular!

Hayatları boyunca FETÖ´nün "1 BARDAK ÇAYINI" dahi içmemiş, bir dilim "has helvasından" yememiş vatanperver insanları FETÖ´cü diye İHBAR eden Eski Başkan AYDIN´ın SICAK ÇERMİK´e yaptırdığı Aquapark'ın ne olduğu merak edililiyor.

SPHM ÖZEL HABER

Görev yaptığı geçtiğimiz dönem içinde MEVLANA TÜNELİNE kaç lira harcandığı hala kamuoyunda merak edilirken, bu konudaki aşamaları açıklamayan Eski Başkan AYDIN eleştiriliyor.

Şehir Kamuoyunda konuşulan bir diğer husus ise 30 MİLYON lira harcanarak SICAK ÇERMİKTE yapılan daha doğrusu  tam olarak bitirilmeyen Aquaparkın ne aşamada olduğu merak ediliyor.

Aquaparka kaç lira harcandığının ve ne zaman faaliyete geçirileceğinin muhatabının SAMİ AYDIN olduğu ifade edilirken, eski BAŞKAN AYDIN´ın Aquapark ile ilgili halkı bilgilendirici bir açıklamayı kısa sürede yapması bekleniyor.

Çeşitli kurmacalar ile masum insanları şikayet edip FETÖ cülere sorulan 40 civarındaki soruyu sorduran AYDIN´ın, acaba kendisinin bu 40 soruya cevap verme cesaretinin olup olmadığı merak ediliyor.