Bugün, 22 Ocak 2022 Cumartesi


hakan
18.06.2016 23:47:16
Yeni gelecek rektör bağımsız denetleme kuruluşu ile anlaşıp geçmişe yönelik ihaleler, yer tahsislerini, doğrudan teminleri ve para akışlarını inceletmeli.eğer usulsüzlük çıkarsa Bu denetim sonuçlarını sayıştaya ve savcılığa sunmalı.bu kadar iddia varken bunu yapmayan yeni rektörde sorgulanır.

Canan Koçbey
19.06.2016 16:11:40
Çok isabetli bir yorum olmuş.Yeni Rektör bunları araştırmalı

İlbey
23.06.2016 16:21:29
Kim bu sedat sel analamadım da eski belediye başkanı falan filan iş yapamaz mı yani işin ilginci diğer işletme açanda galiba suşehrili birde onu haber yapın bakalım kime ne kadar hava parsı ödemiş, suşehrililer ne den bu kadar kaymak yiyor acaba ünideki temizlik işçisine kadar adamlarını yönetici dolduran Suşehri li Rektör adayı olmasın bunlarla irtibattaki

Anahtar Kelimeler: Cefeler Zincirine Doğru

Cefeler Zincirine Doğru

Suşehri Eski Belediye Başkanı Sedat SEL´in Üniversitede Cafe İşine soyunduğu kamuoyunca biliniyor. Yeni yerini açan SEL´in, önümüzdeki dönemlerde bir takım cafe girişimlerinin daha olacağı haber merkezimizin ulaştığı bilgiler arasında.

 

Şehirdeki belli isimlerin ayrıcalıklı iş ve iştigalleri kamuoyunda ara ara gündeme geliyor. Pek çok isme ikbal ve ticaret kapılarının açıldığı belirtiliyor. Bu isimlerden birinin de Suşehri Eski Belediye Başkanı Sedat SEL olduğu vurgulanıyor.

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil karşısında muntazam bir yere Cafe açan SEL´lerin, önümüzdeki dönemlerde yeni yer arayışları içerisinde oldukları da belirtiliyor.

Üniversitenin en güzel yerinde Cafe açan SEL ailesinin Cafeyi tek başlarına mı yoksa ortakları ile mi açtıkları merak ediliyor.

Sedat SEL´in Cafe işinde yalnız olmadığı iddia edilirken, belli ortaklarla bu işi büyüteceği belirtiliyor.