Bugün, 26 Ekim 2020 Pazartesi


HALİL CANDAN
4.10.2020 16:24:11
Hilmi bey; Alim beyin rektörlük makamı için getirtildi, 4 yıl daha devam edemeyeceği aşikar olan ve yukarılara şikayeti artık umman denizi kadar ulaşan Alim bey'in görevine son verileceği ve Hilmi Atasevenin de koltuğa oturulacağına kesin gözü ile bakılıyor. Aşırı derecede tepki toplayan uygulamaları ile artık Ankara'nın da tepkisini birhayli toplayan Alim beyin yakında alınacağı hem de büyük cezalar ile karşı karşıya olduğu artık saklanan bir gerçek de değil.

Anahtar Kelimeler: Filmi Görmüştük!

Bu Filmi Görmüştük!

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden İstifa eden Hilmi ATASEVEN’in yeniden rektör yardımcısı olma ihtimali gündemde…

SPHM ÖZEL HABER

“Biz bu filmi daha önce görmüştük” türü bir gelişme şehrin gündeminde. Alim YILDIZ’ın birinci döneminde Rektör Yardımcısı olan ATASEVEN, Kamu Hastaneler Birliği Genel Müdürü olarak ANKARA’ya gitmişti.

ANKARA’da şehre dair bir şeyler yaptığı bilinmeyene ATASEVEN’in son demde istifa ettiği ve SİVAS C.Üniversitesine geleceği belirtiliyor.

ATASEVEN’in şimdiden Rektör Yardımcısı olma ihtimali ayan beyan ortaya çıkarken, her alanda yanılgılar tekrarına düşen şehrin aynı filmi bir daha izleme yanılgısı maalesef yeniden gündemde.