Bugün, 26 Ekim 2021 Salı


Anahtar Kelimeler: SİVAS POSTASI ÖNGÖRÜSÜ

Bir SİVAS POSTASI ÖNGÖRÜSÜ!

SONBAHAR gibi dünya büyük salgına hazırlanırken, salgının MİLLİ GÜVENLİK MESELESİNE doğru evrilmesi dikkatle not ediliyor. Neslin ve ülkenin devamı ve korunması için en sert tedbiri TÜRKİYE´nin almasının zarureti ortaya çıkıyor.

SPHM ÖZEL HABER

GÜNEY KORE ve ÇİN Bilim insanlarının EYLÜL-EKİM gibi salgının zirve yapacağına dair kaanatleri bir sır gibi saklanırken, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNE de bu bilgilerin sağlıklı bir şekilde iletilmediği belirtiliyor.

SONBAHAR gibi olası devasa bir artıştan en çok etkilenen ülkelerden birinin de TÜRKİYE olacağı yorumlanırken, çok sert tedbirlerin alınarak bu sıkıntının en az problem ile atlatılabileceği belirtiliyor.

Bu sene için İLKOKUL 1.SINIFLARIN kesinlikle eğitim öğretim ortamına alınmaması gerektiğini dile getiren konunun uzmanları, bu sene kayıt olan 1.sınıfların kayıtlarının dondurulmasının en doğru olacağı yorumlarını yapıyorlar.

Uzman eğitimciler, bir sene kaybından bir şey olmayacağı velilerin bu sağlık fedakarlığına iştirak ederek neslin korunmasına katkı sağlamada gayret edecekleri vurgulanıyor.