Bugün, 21 Ocak 2021 Perşembe


Anahtar Kelimeler: PARTİ TABANINDA KABUL GÖRMEDİ!

AK PARTİ TABANINDA HİÇ KABUL GÖRMEDİ!

Zamanında KENT MEYDANI’nda eşeklerle AK PARTİ’ye ve zamanın BAŞBAKANINA saldırarak ülke genelinde ses getirmeye çalışan KUZU’nun şimdilerde AK PARTİ’nin ekmeğini yiyip, ismini kullanması kamuoyunda tepki çekiyor.

SPHM ÖZEL HABER

AK PARTİ tabanı tarafından kabul görmeyen KUZU’nun geçmişi AK PARTİ’ye saldırılarla dolu. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN Başbakan iken KENT MEYDANINDA eşeklerle protesto ederek ülke genelinde ve yurt dışında küçük düşürmeye çalışan AHMET KUZU’nun son demde AK PARTİYE geçirilerek makam atlatılması arkasındaki ekip merak ediliyor.

AK PARTİ tabanı tarafından “EŞŞEKLİ PROTESTO” akıllara işlerken, KUZU’nun AK PARTİ BELEDİYESİ döneminde ÖZBELSAN GENEL MÜDÜRÜ yapılması ise hala gizemini koruyor.

KUZU’nun gerek parti gerekse halk içinde bir ağırlığı olmamasına rağmen, BÜROKRASİYİ de talimatlandırma girişimi içinde olduğu bilgileri geliyor. Ülkenin Cumhurbaşkanına zamanında hakaret eden birinin talimatı doğrultunda hareket etme eğiliminde olan bazı bürokratların ise hangi akla hizmet ettikleri analiz ediliyor.

Hakaret ettiği, ihanetle suçladığı partinin ekmeğini yiyen ve gerçek samimi  Ak Partililerce “İÇİMİZEKİ AKPLİ” diye anılan Ahmet KUZU’nun, ilerde başka partiye geçip geçmeyeceği merak konusu!