Ak Parti´de Yeni Dönem Başladı
SİVAS Teşkilatının metal yorgunluğuna neşter vuruldu. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ın tam desteğini alarak, şehirde Ak Parti´de bir diriliş gerçekleştirmesi için görevlendirilen Hakan AKSU, toplumun bütün kesimleri tarafından kabul gören bir isim. Yeni İl yönetimi belirlenirken, AK Parti İl Teşkilatları ve BELEDİYE yönetiminin sebep olduğu merkezdeki 20 puana yakın oy kaybının yeniden AK PARTİ´de toparlanması hedefleniyor.
Tarih: 19.8.2018 13:29:02/ 6691okunma / 0yorum

SPHM ÖZEL HABER

 

AK PARTİ metal yorgunluğuna giren teşkilatları bir bir değiştirmeye devam ediyor. Ak Parti tarafından yapılan incelemeler araştırmalar ve mülakatlar sonucunda yüksek bir beğeni ile ismi öne çıkan Hakan AKSU, geçtiğimiz günlerde Başkan ERDOĞAN tarafından göreve atanmıştı.

24 Haziran seçimlerinde BAŞKAN ERDOĞAN´a yüksek oranda oy çıkarken, Ak PARTİ´nin özellikle merkezde 20 puana yakın oy kaybı endişe ile karşılanmıştı.

Eski İl Başkanı Ziya ŞAHİN´in “suya sabuna dokunmayan” pasif yönetim anlayışı ve Belediye BAŞKANI Sami AYDIN ve çalışma ekibine duyulan tepki nedeniyle bu oy kaybının yaşandığı biliniyor.

Hakan AKSU´nun nu oy kaybını tekrar AK PARTİDE toparlamaya çalışacağı öngörülüyor. Çalışma ekibini kuran AKSU´nun, önemli hamleler ile iyi bir ivme yakalayacağı belirtiliyor. Cumhurbaşkanı ERDOĞAN´ı şehirde temsil eden AKSU´nun, “çalışmayan bürokrasi, eski yöneticiler, partiyi çıkar için kullananlar, usulsüzlüğe bulaşanlar, çalışamamak için direnenleri, akraba eş dost için uğraşanlara” neşter vurup bertaraf ederek SİVAS için güzel çalışmalar yapması bekleniyor.Görevi devralan Hakan AKSU´nun ayağının tozu ile YEREL SEÇİMLER için yoğun çalışacağı ifade ediliyor.

Hakan AKSU Başkanlığındaki Yeni Parti yönetimi ise Şu Şekilde;
1-Hakan AKSU
2-Adem GÖKTAŞ
3-A.Nazmi GÖKÇELER
4- Burak KURUÇAY
5-Doğan SAYACA
6-Emine Arzu ÇAMAYAZ
7-Emre TORUN
8-Ensar HÜLAGÜ
9-Fatih ATAMAN
10-Fatih DUMAN
11-Halit AKGÜL
12-Hatice MOROĞLU
13-Hülya KILIÇ
14-İbrahim EMMİOĞLU
15-İbrahim SARILAR
16-İrfan YILMAZER
17-Muhittin KARAHAN
18-Mustafa Taki DOĞRUYOL
19-Osman ÜLKER
20-Rüveyda UÇAR
21-Savaş KANGAL
22-Sebahattin BUYRUKOĞLU
23-Sümeyye SUBAŞI
24-Tamer BAHAR
25-Vahit POLAT
26-Vedat SUNKUR
27-Yasin ALTUN
28-Yusuf KAYA
29-Yusuf OFLAZ
30-Yusuf TANRIVERDİ
 

 

Yedekler
 
1-Seyit YERLİKAYA
 
2- Bilal DABANIBÜYÜK
 
3- Huzeyfe GÜMÜŞGÖZ
 
4-Süleyman SAMIKIRAN
 
5- Ali KAPLAN
 
6-Hasan CENİK
 
7- Zuhal KAYALAR
 
8- Nurcan PALA
 
9- Gürsel EMMİOĞLU
 
10- Turan ÇALI
 
11- Fatih SAKARYA
 
12- Ersin ÜLGER
 
13- Osman ÜNSAN
 
14- Mehmet ÇAKIR
 
15- Abdülmecid DEMİRKAYNAKKaynak:

Anahtar Kelimeler: Parti Yeni Dönem Başladı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yerel Siyaset Hareketleniyor!
Yerel Siyaset Hareketleniyor!
MART yerel seçimleri kentin gündeminde. CHP camiası da seçime hazırlanıyor. SİVAS´ın tanınmış isimlerinden Halit METE OLTULU´nun da CHP seçmeni tarafından ismi aday adaylığı için dillendiriliyor
Bir DÖNEM Kapanıyor!
Bir DÖNEM Kapanıyor!
Yerel seçimlere ramak kala SİVAS BELEDİYESİ ekibi toplumun gündeminde. Başkan AYDIN şahsi işlerinin takibinden geri durmazken, Başkan Yardımcıları ve Danışmanlarının da günü kurtarma geçiştirmeleri kamuoyu tarafından analiz ediliyor.
GÜL, Sivas´ı Sever
GÜL, Sivas´ı Sever
Geçtiğimiz aylarda 11.Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL´ün KHK´ler ile ilgili açıklamasına , Cumhurbaşkanı ERDOĞAN sert tepki göstermiş ve “dava arkadaşlarımıza yakışmadı üzüldük” demişti.
Şehir Değişime Odaklandı
Şehir Değişime Odaklandı
Son yıllarda TERMAL, AVM, Hafriyat Taşıma İşleri, FETÖ´cü olmayanları İHBAR edip çamur atma, Kızılırmak dibindeki inşaat işleri ile uğraşmaktan BELEDİYE´ye zaman bulamayan Mevcut Başkan Sami AYDIN ve ekibinin görev sürelerinin bitimine 6 ay gibi kısa bir zaman kala, SİVAS halkı pek çok aday adayının Belediye yönetimine talip olmasını arzuluyor.
TÜRKMENOĞLU´nun İsmi De Geçiyor!
TÜRKMENOĞLU´nun İsmi De Geçiyor!
Yerel seçimlere az bir zaman kala, şehir kamuoyunda aday adayları da konuşulmaya devam ediyor. Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı TÜRKMENOĞLU´nun da ismi aday adaylığı için geçiyor.
Yusuf Ziya KURT, Aday Adayı!
Yusuf Ziya KURT, Aday Adayı!
Mevcut Başkan AYDIN´ın “sosyal ve siyasi kredini bitirmesi” akabinde, ŞEHİR KAMUOYU yeni BAŞKAN arayışını sürdürüyor. İş Adamı Yusuf Ziya KURT´un da aday adayı olacağı öğrenildi.
Belediye Yönetimine Talip!
Belediye Yönetimine Talip!
MART yerel seçimleri kulisleri şehrin dört bir yanında dalga dalga yayılıyor. Ak Parti Eski İl Başkanı Burhanettin KURU´nun da Belediye için aday adayı olduğu öğrenildi.
Siyaset YEREL Seçimlere Kilitlendi
Siyaset YEREL Seçimlere Kilitlendi
Mevcut Belediye yönetiminin görev süresinin bitmesine az bir zaman kala aday adayları da yavaş yavaş sahneye inmeye başladılar. Sivas siyasetinin tanınan isimlerinden Selami UZUN´un da aday adayı olduğu öğrenildi.
Ziya ŞAHİN Aday Adayı!
Ziya ŞAHİN Aday Adayı!
Yerel seçimlere 6 ay gibi kısa bir süre kala, kamuoyunda yükselen değişim sesleri, aday adaylarının sahneye inmesini hızlandırıyor.
AKYILDIZ da Sahnede!
AKYILDIZ da Sahnede!
Sivas Belediye Başkanlığı için her partiden, her düşünceden isimler kamuoyunda dilden dile dolaşırken, Eski Vekil Ali AKYILDIZ´ın da ismi geçmeye başladı.
COŞKUN, Aday Adayı
COŞKUN, Aday Adayı
SİVAS Başkan´ını arıyor. Belediye yönetiminin görev sürelerinin bitimine az bir zaman kala,Mevcut Başkan, Başkan Yardımcıları, Danışmanları ve Birim Müdürlerinden bıkan halk, yeni bir nefes ve yeni bir umut için etkin kamuoyu oluşturarak değişim için gün sayıyorlar.
SİVAS´ta En Çok Konuşulan Konu
SİVAS´ta En Çok Konuşulan Konu
Seçimlere az bir zaman kala çarşıda pazarda BELEDİYE BAŞKANI adaylarının isimleri konuşulmaya başladı. ŞEHİRDE ise dilden dile adeta atasözü gibi dolaşan “Sami AYDIN Aday olursa AK PARTİYE OY vermeyeceğim” sözü GENEL MERKEZE kadar ulaşıyor.
Sivas BAŞKAN´ını Arıyor!
Sivas BAŞKAN´ını Arıyor!
Yerel seçimlere az bir zaman kala yavaş yavaş aday adayları da netleşmeye başladı.Sami AYDIN´ın bazı uygulamalarını mahkemeye taşıyan ve mahkemeyi kazanan Eski Başkan Doğan ÜRGÜP´ün de aday adayı olacağı öğrenildi.
TEŞKİLAT Sahaya İndi!
TEŞKİLAT Sahaya İndi!
CUMHURBAŞKANI Erdoğan´ın tam desteğini alarak İL BAŞKANI olan Hakan AKSU, yönetimdeki görev dağılımını gerçekleştirdi.Yıllardır şehirde dağınık olan AK PARTİ sinerjisini yeniden toparlayan AKSU´nun özellikle BECERİKSİZ BÜROKRATİK yapılanmaya aman vermeyeceği belirtiliyor.
SİVAS BAŞKAN´ını Arıyor!
SİVAS BAŞKAN´ını Arıyor!
Yerel seçimlere az bir zaman kala aday adayları da yavaş yavaş belirmeye başladı.Şehir siyasetinin yıllardır içinde olan ve “ülkücü gazi” olarak da bilinen Hikmet KUZU´nun MHP´den Belediye Başkanı aday adayı olduğu öğrenildi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar