ŞEN OLA DÜĞÜNÜM, ŞEN OLA…
Düğünden çok siyasetin nabzı attı... Selamlamalar, jet hızıyla gelip giden konuklar, öpülen eller, siyasi beklentiler konuşuldu...
Tarih: 19.9.2017 19:46:33/ 3210okunma / 3yorum

 

Belediye Başkanı SAMİ AYDIN´ın aylarca hazırlık yaptığı oğlunun düğünü şehirde hala konuşuluyor. Son yılların en görkemli düğününe İl içi ve İl Dışından pek çok konuk iştirak etti.

Sivas´ın günlerdir konuştuğu düğün neticelendi. Belediye Başkanı Sami AYDIN´în oğlunun düğünü son yılların en görkemli düğünü olarak kayıtlara geçti. Düğünün eksiksiz gediksiz geçmesi için maddi ve manevi imkanlar seferber edilirken, düğün yapılacak yerin çevre düzenlemesininin de günlerce Belediye ekiplerince temizlendiği belirtildi.

Şehirde epey bir davetlinin yanı sıra, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL´ün de iştirak ettiği gözlemlendi. Evlenen çiftlere mutluluk dileyen 11.Cumhurbaşkanı GÜL, “Sevgili dostum Sami AYDIN “diye hitap edip düğünü kutladığı gözlemlendi.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (3 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
melihhh
1.9.2017 00:32:34
Birde şu mahalle içinde fırın ısrarını anlayabilmiş değilim ve Yiğiter ekmek fırını ısrarla korunması çözebilmiş değilim.Her tarafta park bahçe yaparken evlerin ortasında gece boyunca çalışan gürültü sınırlarının üstünde havalandırması ekmek kokusu olan,kaldırımlara araçlarını park ederek kişileri ve 500 metre ilersindeki ilkokul öğrencilerin simit almak için geldikleri ve eve dönerken yoldan yurumek zorunda bırakan ve fırının karşısına kaldırım yapılmayan bazı çalışanların elllerinde sigra ile temzilik yaptıklaarı ellleriyle ekmek kesen mahallede çocukların bile çıkıp oynamakta sıkınıtı yaşadığı resimlerle sabit olmasına rağmen neden ısrarla korunur ilginç.Park bahçe mesire alanları hoş güzel Allah razı olsun da mahaleldeki şu Yiğiter ekmek fabrikasının çevreye etkilerini gürltüsünün ve camdan çıkarılan iki adet borudan evlere basınçla gönredilem ekmek buharlarını ve gece 12 den sonra gelipte herkesin dinlenme saatlerindeki gürültüyü keşke bir dinleseniz.Kalrıdmlara park eden araçlar un indirken kapatılan yollar ekmek almak için bekleyen araçalrı varken çocukların dışarı çıkamamazlığı keşke gelipte yada şikayetleri zabıtalar hakkıyla değerlendirse..Selçuklu mahallesindeki Yiğiter ekmek fabrikasıyla keşke ilgilenseniz biraz görmezden gelmeseniz.Gece 00.30 dan sonra gelip çıkan gürlütüyü dinlenemniz tavsiye ederim yada raçları kaldıma park ederken karşınada kadırım yapılmamış kişilerin yolda yürüken hallerini başlarına bişye glese sorumlusu kimler olacak acabaa.Mahallenin ortasında etrafında dört bir yanı evlerle dolu selçuklu mahahllesindei Yiğiter ekmek Fabrikasıyla ilgilenin biraz lütfen ..Herşeyi güzellştiren belediyemiz bazı olumsuzları görmezden gelmesin.
Yahni
30.9.2017 05:23:16
Yav bu fotoğraftaki Sivas Belediye Başkanı sami değilmi? Elini öptüğüde eski Cumhurbaşkanı gül değilmi?Niye öpüyorki elini?Çocukmu bu adam.bayrammıydı?harçlık olarak ne aldı.yada ne alacak.yok bayram değilse eniştesi niye öpmüş.biz gidelim kel mahmut hoca
O kendini biliyor
30.9.2017 05:20:10
Bir berber vardı o geldi aklıma:) hatta bundan beter.yalamadığı mevki makam sahibi yok.bir adam bu kadarmı karakter yoksunu olur...
DİSİPLİN NE DİYECEK
DİSİPLİN NE DİYECEK
2019 seçimleri öncesi yine AK Partide her dönem olduğu gibi mevcut siyasiler özellikle kendilerine rakip olabilecek potansiyel rakip olarak gördükleri öne çıkan isimleri geçmiş dönemde defalarca olduğu gibi bugünde temizleme çabası içerisinde.
Aydın ve Ürgüp
Aydın ve Ürgüp
Ankara´dan yazan, Ankara Kulislerin nabzını tutan, SİVAS POSTASI Yazarı Abdülhadi GÜLER´in ilginç analizi
KİM NEDEN KİMİNLE UĞRAŞIYOR
KİM NEDEN KİMİNLE UĞRAŞIYOR
Haber kaynaklarımızdan gelen bilgilere göre AK Parti teşkilatında uzun yıllar üst düzeyde Sivas teşkilatlarında yöneticilik yapan bir kişi hakkında çok konuşulacak iddialar bomba etkisi yarattı. Gazetemiz haber merkezine gelen bu gelişmede Belediye Başkanı Sami Aydın´ın direktifleri, İl başkanının katkısı ve milletvekillerininde olurlarıyla bu üst düzey yöneticilik yapan kişinin partiden ihraç talebi olduğu bilgisine ulaşıldı.
Kan ve Gözyaşı Doğuya; Petrol Batıya
Kan ve Gözyaşı Doğuya; Petrol Batıya
Arabistan´da bazı prensler ve bürokratların yolsuzluk iddiası ile tutuklanması dünyanın gündeminde. Amerika Başkanı TRUMP´in ise operasyonlara destek verdiğini açıklaması manidar bulundu. Yine kan ve gözyaşının Doğuya, PETROL´ün ise BATI´ya düşmesinden korkuluyor.
SİVAS´ın Çocukları Başarıyor
SİVAS´ın Çocukları Başarıyor
Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanlığına hemşehrimiz Mustafa TUNA´nın seçilmesi SİVAS´ta sevinç ile karşılandı.Yeni Başkan TUNA´nın, SİVAS´a da katkı sunması bekleniyor. Özellikle SİVAS BELEDİYESİ´nin “ekipman, proje, fikir ve kaynak” konusunda ANKARA BELEDİYESİ´nden istifade etmesi gerektiği görüşleri dile getiriliyor.
Ak Parti İle LİDER Ülke
Ak Parti İle LİDER Ülke
ANKARA´dan yazan ve ANKARA siyasi kulislerinin içinde olan yazarımız Abdülhadi GÜLER´in ilginç kulis yazısı...
BELEDİYELER Mercek Altında
BELEDİYELER Mercek Altında
Yolsuzluğa bulaşmış,usulsüzlük ve imar rantı iddiaları olan Belediyelere inceleme başlatılacak.SAVCILIKTA dosyası olan,hakkında suç duyurusu bulunan belediyeler özel denetim ile incelenecek.
İlçenin Kaderi Değişiyor
İlçenin Kaderi Değişiyor
SİVAS´ın İlçelerinden biri olan ALTINYAYLA son yılların en ihtişamlı günlerini yaşıyor. Ak Parti Belediye Başkanı Necmettin MERMER´in, gayretleri ile ilçenin çehresi değişirken, halkın da yapılan yatırımlardan memnun olduğu öğrenildi.
Ak Parti´de Değişim
Ak Parti´de Değişim
TÜRKİYE, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, daha güzel bir yarına doğru yol alacak ve halkımız yeni hizmetler ile tanışacak.
Halk, Değişimden Memnun
Halk, Değişimden Memnun
Cumhurbaşkanı ERDOĞAN Mart 2019 seçimlerinde başarılı olmak için gerek teşkilatlarda, gerekse Belediyelerde değişimin devam edeceği sinyalini verdi.
Bu Mudur İşte Budur!
Bu Mudur İşte Budur!
Gürün SUÇATI KASABASI doğumlu olan İstanbul Milletvekili Osman BOYRAZ, doğduğu toprakları unutmuyor. TOHMA ÇAYI´nı programa aldırarak DSİ kanalıyla yaklaşık 14 km´lik alanı ıslah ettiren BOYRAZ´a hemşehrileri minnet duyuyorlar.
ŞAHİN NE DEDİ!
ŞAHİN NE DEDİ!
AK Parti il başkanı Ziya Şahin dün gerçekleştirilen grup toplantısında yeni süreçte teşkilatta olup olmayacağı sorusu karşısında ne varım ne de yokum diyebildi. Şahin´in yapılacak il kongresinde aday gösterilip gösterilmeyeceği belirsizliğini korumaya devam ediyor.
Belediye´nin Bir Günü!
Belediye´nin Bir Günü!
Ayrıntılar pazartesi SİVAS POSTASI´nda
TORAMAN ADAY!
TORAMAN ADAY!
AK Parti Sivas Teşkilatında değişim zamanı gelirken olaylara karşı sessizliğini ve çekingenliğini ön planda tutarak bir yönetim tarzı belirleyen Ziya Şahin´in koltuğuna şehrin ve AK Partinin yakından tanıdığı bir isim talip çıktı.
Yine ŞAH Çekemedi!
Yine ŞAH Çekemedi!
AK PARTİ Temayül yoklaması ile MERKEZ İLÇE BAŞKANI´nı ararken ismi öne çıkan Ömer Fevzi TAŞAR´ın aday gösterilmesi kesinleşirken, TAŞAR´ın bütün ikna çabalarına rağmen aday olmaması sonrasında Tarık EMİNOĞLU´nun sahaya BİLGİN ve AYDIN tarafından sürülerek, Ziya ŞAHİN´in saf dışı bırakılması Ak Parti de günün konusu oldu.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:34 07:16 12:28 15:02 17:22 18:51
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar