Sen Misin İTİRAZ Eden?
SİVAS´ta kim yanlış bir şeylere yüksek sesle karşı çıkarsa, birileri yada bir el olaya el koyuyor ve saf dışı bırakıyor.
Tarih: 30.8.2019 01:00:51/ 3284okunma / 5yorum

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS´ta KENT KONSEYİ´nin “GENEL KURULU” yapıldı. Son ana kadar hazırlanan listeden kimsenin haberinin olmadığı öğrenildi.

Geçmiş dönemde MİMAR Serdar İNCE´nin başkanlığını yaptığı KENT KONSEYİ, özellikle “ESKİ NUMUNE HASTANESİNİN “yıkılmaması yönünde halkın isteği doğrultusunda ses yükseltmişti.

Buna benzer yanlışlara şehir menfaati gereği ses yükselten KENT  KONSEYİ BAŞKANI ve diğer üyelerin, bir oldu bitti ile saf dışı bırakılması, çok derin soru işaretlerini akıllara getiriyor.

Yeni Başkan olarak seçilen AHMET ALİM´in buraya intikali ise merak ediliyor. Vakıf Başkanlığı ile ismini duyduğumuz ALİM´in, son demde KENT KONSEYİNİN başına geçmesi gelecek birkaç yıla dair şehirdeki siyasi  ve ticari şekillenme hakkında akıl yürütmelere neden olmaya başladı.

Şimdi SİVAS KAMUOYU, bu ve benzer diğer konuları bütünleyerek, şehrin gelecek yıllarının nereye evrilmeye doğru gittiğini yorumlamaya çalışıyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (5 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Alım gelmis
30.8.2019 14:36:21
Yazık bir biyolog bir saglik memurlugundan ta rektör yardımcılığına yükseliş. Haydi diyelim üniversite orasi liyakat dibe vurmuş. EY SIVAS EY YAZIK KENT_ Şehir farkına yönelik en ufak bir yorum getiremeyecek bir alim konseye başkan olmus. GERCI AL BIRINI VUR OTEKINI TICARI IŞLER IÇIN KONSEY BASKSNLIGI YAPAN BEYEFENDININ DE FARKI YOK MEMLEKETTE BAŞKA KIM SE YOK DOGRU..
selahattin koç
2.9.2019 08:38:39
Sivas postası, hiçbirinin umrunda değil şurası yıkılmış burası şöyle olmuş.Sadece bu işlerden nasıl pirim sağlarım onun öngörüleri var ve ona göre rol üstlenmekteler.Serdar ince yerine,Ahmet Alim olmuş varsın olsun ne deiştiki ne değişecek.Serdar bey yine önemli projeler çizerek büyük meblağlar kazanmaya devam edecek Ahmet Alim ide bu şehir yakınen tanıyor biliyor.Siz oyununuzu kurup oynayın.Sayın Serdar ince orda olmamalıydı yerine de Sayın Ahmet Alim gelmemeliydi.
Hayret defteri
30.8.2019 14:52:31
Demek buraya da ahmet alım geldi. Allahım sen alımımız la imtihan etme. Ya son 50 yılın en büyük sivas şakası. Ahmet alım deyin geçmeyin.Izleyin rektör ya da ilerde vekil olursa şaşırmayın.Calistigi yerlerde cok basarili olmus cok derin izler bırakmıştır. Vakif uçmuş eczacılık uzaya çıkmıştır. Biz sadece alım yıldız ´ın yardımcısı sanıyorduk hilmi bilgin beylerin de güvendiği bir isim mis. Hayret ki ne hayret
Melih kibar
30.8.2019 20:14:44
Yağma hasanın böreği ha
Muzaffer demir
3.9.2019 21:32:46
Hamsinin kavağa çıktığına inanıyorsunuz da ahmet alimin kent konseyi başkanı olmasına neden inanmıyorsunuz.
SİVAS DAVASI Yeniden GÖRÜLMELİ!
SİVAS DAVASI Yeniden GÖRÜLMELİ!
SİVAS´ta kardeşi kardeşe kırdırarak ülkeyi 90´lı yıllarda bir darbe ortamına hazır hale getirme girişimi, aradan yıllar geçerken daha iyi analiz ediliyor. SİVAS´ta masum insanların 2 Temmuz´da katledilmesi hala gizemini korurken, o yıllarda şehirde epey bir ALMAN vatandaşının olduğu hala dillendirilmeye devam ediyor.
SİDAŞ "DOĞAL GAZ"
SİDAŞ "DOĞAL GAZ"
Tacettin KEPENEK Yazdı...
REKTÖRLÜK AİLEDE KALSIN MANTIĞI!
REKTÖRLÜK AİLEDE KALSIN MANTIĞI!
Sivas kamuoyu birkaç gündür rektörlük yarışını değişik bilgi ve yorumlarla masaya yatırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün şehre gelen Hilmi ATASEVEN´in REKTÖRLÜK için kanat alıştırdığı artık bilinirken, bir DERNEĞİN araya girerek iki isim arasında bir İTTİFAK oluşturduğu iddia ediliyor.
YOLLARIMIZ KAPANIYOR!
YOLLARIMIZ KAPANIYOR!
Buğrahan Karaman Yazdı
TELEFONLARDAN CIZIRTI GELİYOR!
TELEFONLARDAN CIZIRTI GELİYOR!
SİVAS´ta halka iletişim hizmeti sunan GSM operatörlerinin, halkın daha sağlıklı konuşması için alt yapı yatırımlarına ağırlık vermesi bekleniyor.
HODRİ MEYDAN!
HODRİ MEYDAN!
SİVAS POSTASI´nın 10 yılı aşkın arşivleri incelendiğinde FETÖ ayrıntıları ortaya çıkmaktadır.
Bir SİVAS Atasözü Der Ki;
Bir SİVAS Atasözü Der Ki;
Devlet, kağnı ile tavşan avlar...
SİVAS´ın Önünü Açın!
SİVAS´ın Önünü Açın!
SİVAS ekonomik olarak kan kaybederken, şehrin kaderini yıllardır ellerinde tutanların hiç birşey olmamış gibi yine kendilerini düşünmeleri ibretle izleniyor. 10 yılını doldurmuş veya 10 yılını aşmış ODA, BORSA, BİRLİK, KURUM yöneticilerinin, bir defa da olsa şehirlerini düşünerek koltuklarını bırakmaları bekleniyor.
SİVAS POSTASI "FİKİR ÜRETİR!"
SİVAS POSTASI "FİKİR ÜRETİR!"
Takip Eden Değil Takip Edilen Gazete!
Depreşti
Depreşti
Abdullah ÇÜRÜKLÜ Yazdı...
KÖMBE Yemek Mesele!
KÖMBE Yemek Mesele!
Sivas kültürünün en önemli unsurlarınından biri olan SİVAS MUTFAĞI, asırlık gelenekleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle “kaymak ile yapılan kömbe” yemesinin zahmetli olması lakin insanı tok tutan özelliği ile uzun yol erzakları arasında yerini alıyor.
Bir ÜNİVERSİTE Yorumu!
Bir ÜNİVERSİTE Yorumu!
Yiğide Neayak Yazdı...
"EZDİM ELEDİM, ÇÖZDÜM BELEDİM"
"EZDİM ELEDİM, ÇÖZDÜM BELEDİM"
Öyle ya KUL değil ki insanı daralta, o sonsuz KUDRET sahibi koca TANRI, hiç insanı darda kor mu?”
TUHAF ÇOK TUHAF!
TUHAF ÇOK TUHAF!
Bir zamanlar FETÖ´nün “MAKLUBESİNE” kaşık sallayanların her ne hikmetse bir birilerini kokularından veya bakışlarından tanıdıkları biliniyor..
Cesur Yürek SİVAS POSTASI Gündemi Belirliyor
Cesur Yürek SİVAS POSTASI Gündemi Belirliyor
Sivas için, Sivas´ın geleceği için SİVAS POSTASI doğruları yazmaya devam ediyor. Ya SİVAS POSTASI olmasaydı?
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar